سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آغاز ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز از 20 بهمن ماه کد مطلب : 3557 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آغاز ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز از 20 بهمن ماه

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز از چهارشنبه 20 بهمن 95 آغاز می شود و تا پنج شنبه 24 فروردین 96 ادامه دارد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرستان ماندگار البرز واقع در منطقه 6 تهران به منظور شناسایی و جذب دانش‌آموزان مستعد پسر در پایه‌های هفتم و دهم، از طریق آزمون ورودی برای سال تحصیلی 97-96 ثبت‌نام به‌عمل می‌آورد.

شرایط عمومی ثبت‌نام برای ورود به پایه‌های هفتم و دهم شامل «تابعیت جمهوری اسلامی ایران»، «اشتغال به تحصیل در پایه نهم برای ورودی پایه دهم و اشتغال به تحصیل در پایه ششم برای ورودی پایه هفتم در سال تحصیلی 96-95»، «حداقل معدل 18 در امتحانات نوبت اول پایه نهم»، «ملاک دانش‌آموزان پایه ششم در آزمون ورودی و ثبت‌نام و کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس و یا کسب مقیاس خوب در یک درس و خیلی خوب در سایر دروس» است.

ثبت‌نام از چهارشنبه 20 بهمن 95 آغاز می‌شود و تا پنج شنبه 24 فروردین 96 ادامه دارد؛ هزینه شرکت در آزمون ورودی مبلغ 150000 ریال است که داوطلبان فقط ازطریق درگاه الکترونیکی در سامانه به نشانی www.tehranedu.ir واریز و رمز ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی را دریافت کنند.

کارت ورود به جلسه آزمون پایه دهم از روز یکشنبه 10 اردیبهشت 96 لغایت سه شنبه 12 اردیبهشت 96 از طریق مراجعه به سایت ثبت نام اینترنتی فوق الذکر با ثبت کد ملی داوطلب از طریق سامانه مذکور قابل دریافت است.

آزمون ورودی پایه دهم راس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 14 اردیبهشت ماه 96 برگزار می‌شود و آزمون ورودی پایه هفتم متوسطه دوره اول دبیرستان ماندگار البرز راس ساعت 9 صبح روز جمعه 15 اردیبهشت 96 برگزار خواهد شد.

دانش‌آموزان داوطلب ثبت‌نام در پایه دهم باید رشته مورد درخواست خود را اعلام کنند و در صورت پذیرش در آزمون صرفاً باید در همان رشته ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند و مجاز به تغییر رشته نخواهند بود.


منبع: خبرگزاری فارسنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1339 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
باشگاه طلایی های ایران  class=
کلاس آنلاین معرفی مسابقات المپیاد علمی کشور  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

آغاز ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز از 20 بهمن ماه

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز از چهارشنبه 20 بهمن 95 آغاز می شود و تا پنج شنبه 24 فروردین 96 ادامه دارد.