سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ناگفته‌های انتخاب مدرسه

اطلاعات بیشتر ...

کدام مدرسه برای فرزند من مناسب‌تر است؟

اطلاعات بیشتر ...
تعیین تکلیف آزمون ورودی مدارس تیزهوشان کد مطلب : 5369 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

تعیین تکلیف آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

وزیر آموزش و پرورش گفت: تکلیف برگزار شدن یا نشدن آزمون ورودی دبیرستان های دوره اول تیزهوشان تا پایان این هفته مشخص و اعلام خواهد شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

تعیین تکلیف آزمون ورودی مدارس تیزهوشانبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سیدمحمدبطحایی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی به چاپخانه‌های آموزش و پرورش اعلام کرده ایم که تا حد امکان از کاغذ ایرانی برای چاپ کتاب‌های درسی استفاده کنند.

وی گفت: در برخی از دستگاه‌های چاپ کتاب‌های درسی و در بعضی از مصارف ما استفاده از کاغذ ایرانی میسر است و لزومی به استفاده از کاغذ خارجی نیست.

بطحایی تاکید کرد: در بازدیدی که 3 هفته پیش از یکی از چاپخانه‌های کتاب‌های درسی داشتم این موضوع را به مسوولان چاپ تاکید کرده ام.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز تاکید می‌کنم در مواردی که امکان استفاده از کاغذ ایرانی وجود دارد فقط از کاغذ تولید داخل استفاده شود تا در جهت حمایت از کالای ایرانی بتوانیم گام بزرگی را برداریم.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه هم اکنون صددرصد کاغذ‌های برخی کتاب‌های درسی خارجی هستند، گفت: برای چاپ برخی کتاب‌های درسی و دفترچه‌های یادداشت که امکان استفاده از کاغذ ایرانی وجود دارد به مسوولان چاپ کتاب‌ها تاکید کرده ایم که از کاغذ تولید داخل استفاده کنند.

طبق اعلام مسوولان چاپ و توزیع کتاب‌های درسی تا پارسال بیش از 70 درصد کاغذ‌های استفاده شده در کتاب‌های درسی خارجی بوده است.


منبع: خبرگزاری صدا و سیمانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1668 را در این کادر وارد کنید:

   آقای پوریا یزدان پناه
سلام لطفا تکلیف دانش آموزان استعداد درخشان معلوم کنید حالا که آزمون حذف کردین خواهشمندم که مدارس حذف کنید


   خانم بازدیدکننده سایت
با سلام وعرض ادب.همانطور که آقای وزیر آموزش و پرورش فرموده بودند که آزمون تیز هوشان حذف شده.فرزندانمان و خانواده ها یک بحران استرس زا را پشت سر گذاشتند.خواهش می کنم از تداعی مجدد این بحران در بین خانواده ها و فرزندان جلوگیری فرمایید.استدعا دارم این نشاط حذف آزمون تیزهوشان را از فرزندانمان نگیرید.سپاس گزارم.


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

جشنواره دانش آموزی سینا  class=
هوپا ناشر کتاب های خوردنی  class=
هدیه نوروزی تیزلند به مدارس تهران  class=

تعیین تکلیف آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

وزیر آموزش و پرورش گفت: تکلیف برگزار شدن یا نشدن آزمون ورودی دبیرستان های دوره اول تیزهوشان تا پایان این هفته مشخص و اعلام خواهد شد.