سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

تنها مرجع علمی برای تایید آزمون المپیاد کمیته المپیاد است کد مطلب : 5877 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

تنها مرجع علمی برای تایید آزمون المپیاد کمیته المپیاد است

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش پژوهان جوان تنها مرجع علمی برای تایید آزمون های المپیادها را کمیته المپیاد دانست.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

تنها مرجع علمی برای تایید آزمون المپیاد کمیته المپیاد استبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری مهر، فاطمه مهاجرانی از روسای کمیته‌ها خواست از سال آینده اگر فاصله علمی دانش‌آموزان شرکت‌کننده در آزمون کم بود، ظرفیت بیشتری را برای معرفی در نظر بگیرند.

مهاجرانی گفت: تنها مرجع علمی تایید صحت آزمون کمیته المپیاد است، با توجه به حساسیت بالای المپیادها، کمیته‌های علمی باید با نهایت دقت تمام مراحل آزمون را پیگیری کنند چرا که بروز حتی یک خطا در یک المپیاد، اعتبار المپیادهای دیگر را هم خدشه‌دار می‌کند.

او همچنین درباره بعضی اعتراض‌ها از سوی خانواده‌ها به نتایج آمون‌ها گفت: کمیته‌های علمی باید به طور دقیق اعتراض‌ها را بررسی و نتیجه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطلاع‌رسانی کنند.

مهاجرانی درباره پیشگیری از هرگونه وقوع خطای احتمالی و کاهش ضریب اعتراض‌ها پیشنهاد داد که کمیته‌های علمی در بدنه تشکیلاتی خود، یک ساختار سه لایه‌ای را تعریف کنند که حتما یک لایه آن از هیات علمی دانشگاه باشد.


منبع: خبرگزاری مهرنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1232 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=
کتاب زنان پیشرو  class=

تنها مرجع علمی برای تایید آزمون المپیاد کمیته المپیاد است

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش پژوهان جوان تنها مرجع علمی برای تایید آزمون های المپیادها را کمیته المپیاد دانست.