سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ناگفته‌های انتخاب مدرسه

اطلاعات بیشتر ...

کدام مدرسه برای فرزند من مناسب‌تر است؟

اطلاعات بیشتر ...
جزئیات ثبت نام الکترونیکی کتب درسی اعلام شد کد مطلب : 5385 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

جزئیات ثبت نام الکترونیکی کتب درسی اعلام شد

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با بیان اینکه ثبت نام کتاب های پایه های دوم تا ششم ابتدایی آغاز شده و تا 31 خرداد ماه ادامه دارد، گفت: ثبت نام کتاب های پایه اول دبستان نیز از 23 تیر آغاز می شود و تا 20 شهریور ادامه دارد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل  از خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حسین طلایی زواره معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در جمع خبرنگاران در خصوص سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی و ثبت‌نام کتاب درسی دانش‌آموزان به آدرس www.irtextbook.com اظهار داشت: طی سال‌های گذشته سامانه ثبت‌نام الکترونیکی کتاب‌های درسی فعالیت کرد که اقدام خوبی بود و امسال هم این سامانه فعال خواهد بود.

وی با بیان اینکه سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی از امروز فعال شده است، گفت: ثبت‌نام کتاب‌های پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی آغاز شده و تا 31 خرداد ماه ادامه دارد که دانش‌آموزان و خانواده‌ها می‌توانند با وارد کردن کد ملی و شماره سریال شناسنامه به ثبت نام کتب درسی بپردازند؛ ثبت‌نام کتاب‌های پایه اول دبستان نیز از 23 تیرماه آغاز می‌شود و تا 20 شهریور ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: ثبت‌نام کتاب‌های پایه‌های یازدهم و دوازدهم شاخه کاردانش و فنی‌وحرفه ای و رشته معارف نیز امسال به صورت اینترنتی انجام می‌شود که البته امکان ثبت‌نام از 29 اردیبهشت برای آنها فعال خواهد بود.

طلایی زواره در خصوص دو مدل ثبت‌نام گروهی و انفرادی کتب درسی، گفت: دانش‌آموزانی که امکان ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی را ندارند می‌توانند از طریق مدرسه، ثبت‌نام کتاب درسی را انجام دهند.

وی با اشاره به این نکته که امسال نسخه کتاب‌های جدیدالتالیف را برای همه معلمان آن درس‌ها ارسال می‌کنیم، ادامه داد: کتاب‌های پایه دوازدهم تولید محتوا شده است و تصویرگری‌‌شان تا خرداد ماه انجام می‌شود.

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه کتاب‌ها 2 درصد رشد قیمت داشته است، افزود: قیمت کتاب ها برای هر کد پیگیری چه به روش انفرادی و چه گروهی، پیامک می‌شود.

طلایی زواره همچنین درباره علت تاخیر ثبت‌نام الکترونیکی کتاب درسی گفت: اعلام عمومی برای 20 فروردین ماه نکرده بودیم؛ در هر حال سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی نیازمند تغییراتی بود و اطلاعات ما باید با سامانه سناد به‌روز می‌شد.

وی کمترین قیمت کتاب های درسی را مربوط به کلاس اول ابتدایی با قیمت یک دوره 14400 تومان اعلام کرد و افزود: قیمت دیگر دوره های ابتدایی را به ترتیب از پایه دوم تا ششم، 15600، 20300،20400، 20900، 24700 است.


منبع: خبرگزاری فارسنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1337 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

جشنواره دانش آموزی سینا  class=
هوپا ناشر کتاب های خوردنی  class=
هدیه نوروزی تیزلند به مدارس تهران  class=

جزئیات ثبت نام الکترونیکی کتب درسی اعلام شد

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با بیان اینکه ثبت نام کتاب های پایه های دوم تا ششم ابتدایی آغاز شده و تا 31 خرداد ماه ادامه دارد، گفت: ثبت نام کتاب های پایه اول دبستان نیز از 23 تیر آغاز می شود و تا 20 شهریور ادامه دارد.