سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

زمان آزمون های پایان سال تغییر نمی کند کد مطلب : 5303 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

زمان آزمون های پایان سال تغییر نمی کند

وزیر آموزش و پرورش: آزمون های پایان سال دانش آموزان با وجود تقارن با ماه مبارک رمضان در خرداد برگزار می شود و زمان آن هیچ تغییری نخواهد کرد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

امتحان تعدادی از دروس دانش آموزان در ایام ماه مبارک رمضان به گزارش تیزلند، به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سید محمد بطحایی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: امکان جابجایی امتحانات پایان سال دانش آموزان و کوتاه کردن سال تحصیلی وجود ندارد و امتحانات در خرداد برگزار خواهد شد.

وی گفت: تلاش می‌کنیم برای دانش آموزان روزه دار، تسهیلاتی فراهم شود تا در این زمان، سختی کمتری را متحمل شوند.

بطحایی به اجرای طرح رتبه بندی معلمان اشاره کرد و افزود: لایحه رتبه بندی باید از دولت به مجلس شورای اسلامی ارایه شود و در صورت تصویب به اجرا برسد که این لایحه در دولت در دست اجراست.

وی گفت: اعتبارات آموزش و پرورش برای پرداخت‌های ناشی از اجرای طرح رتبه بندی کفاف نمی‌کند و اعتبارات سال 97 این وزارتخانه صرف نظر از اعتبارت طرح رتبه بندی است و ما امیدواریم با مدیریت منابع مالی بتوانیم بخشی از طرح رتبه بندی را اجرا کنیم.

وزیر آموزش و پرورش درباره اقدامات این وزارتخانه برای تحقق شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است، افزود: ما در این زمینه دو اقدام را انجام خواهیم داد که یکی نظارت مدیریتی بر خرید کالا‌های ایرانی در ادارات و مدارس است که با تنوع کالا‌های ایرانی این اقدام قابل اجراست.

وی گفت: وظیفه دوم آموزش و پرورش ترویج فرهنگ خرید کالای ایرانی در میان دانش آموزان است که این برنامه از مهر 97 به همراه سایر برنامه‌هایی که در این وزارتخانه وجود دارد اجرایی خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش افزود: باید به دانش آموزان بیاموزیم که استفاده از کالا‌های ایرانی چه تاثیر فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در کشور دارد که در این زمینه برنامه‌هایی تنظیم شده ودر دست تهیه است و از مهر 97 اجرایی خواهد شد.

بطحایی درباره حذف آزمون ورودی مدارس نیز گفت: تصمیم شورای عالی آموزش و پرورش در این باره با امضای آقای رییس جمهور ظرف چند روز آینده ابلاغ خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش افزود: ممنوعیت آزمون ورودی مدارس برای دانش آموزان دوره ابتدایی برای مدارس مختلف که از طریق آزمون دانش آموز می‌پذیرند در مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش پابرجاست تا برای برخی از گروه‌های دانش آموزی تبصره‌ای گذاشته شده است که در صورت تصویب رئیس جمهور ظرف یکی دو روز آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

وی تاکید کرد: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسات عادی این شورا در این زمینه اطلاع رسانی خواهد کرد.


منبع: خبرگزاری صدا و سیمانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1343 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
باشگاه طلایی های ایران  class=
کلاس آنلاین معرفی مسابقات المپیاد علمی کشور  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

زمان آزمون های پایان سال تغییر نمی کند

وزیر آموزش و پرورش: آزمون های پایان سال دانش آموزان با وجود تقارن با ماه مبارک رمضان در خرداد برگزار می شود و زمان آن هیچ تغییری نخواهد کرد.