سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ناگفته‌های انتخاب مدرسه

اطلاعات بیشتر ...

کدام مدرسه برای فرزند من مناسب‌تر است؟

اطلاعات بیشتر ...
شاخص های تعیین شهریه مدارس غیردولتی تعیین شده است کد مطلب : 5377 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

شاخص های تعیین شهریه مدارس غیردولتی تعیین شده است

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی کشور، بابیان اینکه شاخص های تعیین شهریه مدارس غیردولتی تعیین شده است، گفت: شهریه این مدارس افزایش چشم گیری نخواهد داشت.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

شاخص های تعیین شهریه مدارس غیردولتی تعیین شده استبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری مهر، مجتبی زینی وند ظهر چهارشنبه در نشستی با حضور مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان به میزبانی این اداره کل، ضمن بیان اینکه شاخص‌های تعیین شهریه مدارس غیردولتی تعیین‌شده است، بیان داشت: طبق دستورالعمل وزارتخانه، مدیران مدارس غیردولتی طبق داشته‌هایشان برحسب تعداد دانش‌آموز و امکانات برنامه‌ای یک‌ساله را می‌نویسند تا بتوانند میانگین هزینه‌ها را محاسبه و آن را به تعداد دانش‌آموز تقسیم کنند تا شهریه هر فرد محاسبه شود و این سازوکار تعیین شهریه‌ها محسوب می‌شود.

وی افزود: بر طبق این طرح، شهریه‌هایی که از مردم دریافت می‌شود، متناسب با هزینه کرده‌های مدارس غیردولتی است که قطعاً نمی‌تواند ارقام خلاف واقع را در آن دخیل کند همچنین برای سال آتی نیز طبق همین شاخص‌های تعیین‌شده در مدارس غیردولتی افزایش چشم‌گیر شهریه نخواهیم داشت.

معاون وزیر آموزش‌وپرورش گفت: حجم برنامه‌های اعلام‌شده از سوی مدارس سطح کشور در وزارتخانه موجود و موردبررسی قرار می‌گیرد لیکن در سال جاری باید گفت حجم این برنامه‌ها به‌گونه‌ای هستند که افزایش چشم‌گیر در شهریه را نسبت به سال تحصیلی ماقبل آن شاهد نخواهیم بود.

زینی وند با تاکید بر اینکه در بخش شهریه مدارس غیردولتی، الگویی مشخص تدوین‌شده است، گفت: تناسب با هزینه‌های مدرسه یکی از شروط وزارتخانه برای این امر محسوب می‌شود.


منبع: خبرگزاری مهرنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1464 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

جشنواره دانش آموزی سینا  class=
هوپا ناشر کتاب های خوردنی  class=
هدیه نوروزی تیزلند به مدارس تهران  class=

شاخص های تعیین شهریه مدارس غیردولتی تعیین شده است

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی کشور، بابیان اینکه شاخص های تعیین شهریه مدارس غیردولتی تعیین شده است، گفت: شهریه این مدارس افزایش چشم گیری نخواهد داشت.