سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ناگفته‌های انتخاب مدرسه

اطلاعات بیشتر ...

کدام مدرسه برای فرزند من مناسب‌تر است؟

اطلاعات بیشتر ...
مجاز شدن تغییر رشته دانش آموزان در پایه یازدهم کد مطلب : 5571 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مجاز شدن تغییر رشته دانش آموزان در پایه یازدهم

وزیر آموزش و پرورش از امکان تغییر رشته دانش آموزان در پایه یازدهم از امسال خبر داد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سید محمد بطحایی در حاشیه مراسم افتتاح پایگاه‌های تابستانی از امکان تغییر رشته دانش آموزان در پایه یازدهم از امسال خبر داد و گفت: دستورالعمل این بخشنامه تا دو سه روز آینده به ادارات آموزش و پرورش ابلاغ می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش افزود: دانش‌آموزان پایه یازدهم از شهریور امسال می‌توانند نسبت به تغییر رشته تحصیلی خود اقدام کنند.

وی تاکید کرد: پیش از این، انتخاب و تغییر رشته تحصیلی فقط در پایه نهم تحصیلی امکان پذیر بود.

بطحایی با اشاره به شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است، گفت: در تابستان فرصت مناسبی است که بچه‌ها را با تولیدات داخلی آشنا کنیم.

وی درباره مهارت آموزی به دانش آموزان در پایگاه‌های تابستانی افزود: یکی از فرصت‌هایی که می‌توانیم کاستی‌های آموزش و پرورش را در زمان تحصیل جبران کنیم، فرصت تابستان است.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه رویکرد اصلی در پایگاه‌های تابستانی توسعه و گسترش مهارت‌های دانش‌آموزان است، گفت: باید مهارت‌های مورد علاقه و البته مورد نیاز را دانش آموزان یاد بگیرند.

وی به فعالیت‌های تابستانی برخی موسسات غیرمجاز نیز اشاره کرد و افزود: اولیای دانش‌آموزان بدانند که آموزش و پرورش سالم‌ترین و مناسب‌ترین مکان برای برنامه‌های اوقات فراغت است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: برخی افراد موسساتی را برای اوقات فراغت دانش‌آموزان راه می‌اندازند که این اماکن ممکن است از نظر تربیتی خطرآفرین باشند.

بطحایی افزود: پایگاه‌های اوقات فراغت آموزش و پرورش در سال گذشته 22 هزار پایگاه بوده که امسال به 32 هزار پایگاه رسیده است.

وی به ثبت نام مدارس نمونه دولتی اشاره کرد و گفت: بخشنامه پایه هفتم مدارس نمونه دولتی به استان‌ها ارسال شده است و امروز و فردا به مدارس ابلاغ می‌شود.


منبع: خبرگزاری صدا و سیمانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1954 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=
وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=
  class=
وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=

مجاز شدن تغییر رشته دانش آموزان در پایه یازدهم

وزیر آموزش و پرورش از امکان تغییر رشته دانش آموزان در پایه یازدهم از امسال خبر داد.