سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ناگفته‌های انتخاب مدرسه

اطلاعات بیشتر ...

کدام مدرسه برای فرزند من مناسب‌تر است؟

اطلاعات بیشتر ...
12 مدال رنگارنگ، ره آورد دانش آموزان اعزامی به تورنمنت بین المللی ریاضیات کد مطلب : 5585 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

12 مدال رنگارنگ، ره آورد دانش آموزان اعزامی به تورنمنت بین المللی ریاضیات

تیم دانش آموزان ایرانی اعزامی به دور نهایی تورنمنت بین المللی ریاضیات بدون مرز به عنوان کیفی ترین تیم این دوره از تورنمنت در بلغارستان معرفی شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از خبرگزاری ایسنا تیم دانش‌آموزان ایرانی اعزامی به دور نهایی تورنمنت بین‌المللی ریاضیات بدون مرز با کسب 5 مدال طلا، 3 مدال نقره، 4 مدال برنز و یک دیپلم افتخار به عنوان کیفی‌ترین تیم این دوره از تورنمنت در بلغارستان معرفی شد.

 تیم 13 نفره دانش‌آموزان ایرانی اعزامی به دور نهایی تورنمنت بین‌المللی ریاضیات بدون مرز که از هفتم تا یازدهم تیرماه در کشور بلغارستان برگزار شد، با کسب 5 مدال طلا، 3 مدال نقره، 4 مدال برنز و یک دیپلم افتخار به عنوان کیفی‌ترین تیم این دوره از تورنمنت معرفی شد.

در این دوره 20 کشور صاحب نام در زمینه المپیاد ریاضی نظیر روسیه، رومانی، ویتنام، بلغارستان، چین، استرالیا، قزاقستان، ترکیه و ایران حضور داشتند.

دانش آموزان ایرانی پس از کسب امتیازهای لازم در سه دور مقدماتی تورنمنت در فصل‌های پاییز، زمستان و بهار مجوز حضور در دور نهایی را پیدا کردند.

مدال‌آوران طلا در این تورنمنت بین‌المللی شامل مسیحا باقری تنها (پایه هفتم)، سپهر رمضانی (پایه هفتم)، آرین علوی (پایه نهم)، محمدحسن فلاحت (پایه نهم)، زهرا حسینی‌نیا (پایه نهم) هستند.

تبسم جباری (پایه پنجم)، آریا واحدی (پایه ششم)، پوریا زارعی (پایه هفتم) از جمله مدال‌آوران نقره این دوره از رقابتها هستند.

مدال آوران برنز نیز شامل محمد غنی‌زادگان (پایه پنجم)، صدرا خالقی (پایه ششم)، سیدرضا امامی (پایه ششم)، پویا جهانگیرمراد (پایه هفتم) هستند.

سیدرستا جاهد (پایه پنجم) موفق به کسب دیپلم افتخار شد.

همچنین دانش‌آموزان ایرانی در رقابت تیمی که در قالب تیم‌های سه نفره برگزار می‌شود، در پایه‌های نهم و هفتم به ترتیب مدال‌های نقره و برنز کسب کردند.

افتخارآفرینان ایرانی، امروز سه‌شنبه 12 تیرماه به میهن اسلامی باز خواهند گشت.


منبع: خبرگزاری ایسنا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1159 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=
وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=
  class=
باشگاه طلایی ها  class=
وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=

12 مدال رنگارنگ، ره آورد دانش آموزان اعزامی به تورنمنت بین المللی ریاضیات

تیم دانش آموزان ایرانی اعزامی به دور نهایی تورنمنت بین المللی ریاضیات بدون مرز به عنوان کیفی ترین تیم این دوره از تورنمنت در بلغارستان معرفی شد.