عضویت در کانال تلگرام
فرزندان ما تا همیشه درسخوان نمی مانند. اما اگر با کتاب آشنا شوند، تا آخر عمر کتابخوان باقی می مانند. برای کتاب خوان کردن فرزندانتان، برای آشتی دادن آنها با کتاب، در این کانال تلگرامی عضو شوید:
     برای کتابخوان شدن در این کانال عضو شوید (کلیک کنید)     

عجیبه که آدم کتاب های خودش رو نمی خوره! هوپا، ناشر کتاب های خوردنی!
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مطلب

   آقای حمزه جعفری (95/06/25)
اگر چه شاکله مدارس سمپاد نیاز به بازسازی عمیق و استاندارد سازی اصولی می باشد، لکن مطالب فوق نیز تهی از اشکال نیست، چرا که با یک پژوهش میدانی از سطح علمی و مهارت های آموخته شده توسط فارغ التحصیلان پایه نهم مدارس سمپاد با مدارس عادی می توان به این حقیقت رسید. همچنین طبق آمار سال های گذشته، 70درصد از نفرات برتر کنکور سراسری، از فارغ التحصیلان مدارس سمپاد کشور بوده و تعداد 13 نفر از رتبه های تک رقمی (کنکور95) شهر تهران نیز از بین فارغ التحصیلان مدارس سمپاد تهران می باشند. در صورت پیاده سازی فرایند تلفیق (دانش آموزان مستعد و دارای استعداد برتر با دانش آموزان عادی) در حقیقت دانش آموزان دارای استعداد برتر به کشتارگاه استعدادها روانه خواهند شد چرا که محیط عاری ازبستر مناسب جهت فعالیت در عرصه های گوناگون می باشد.شایان ذکر است، نظر به برنامه ریزی آموزشی و پژوهشی خودمحور و جزیره ای در مدارس سمپاد، شاهد اختلاف کیفیت در روند آموزش و پژوهش مدارس سمپاد نیز هستیم.(با تحقیق میدانی حتی از طریق سایت مدارس سمپاد نیز می توان به این نتیجه رسید). در مدارس سمپاد با مسئولین متعهد، دلسوز و فکور همراه شاهد فعالیت خودانگیخته دانش آموزان خواهیم بود-شاهد جریان خروشانی از نوآوری و خلاقیت هستیم- فضای همدلی، همکاری، مشارکت و تعاون بین دانش آموزان حاکم می باشد- حس مسئولیت و پاسخ گویی نسبت به عملکرد مهیاست و در بین افراد فلسفه ای مثبت از یادگیری طنین انداز می باشد.


 بسیار خوشحالیم که از مطالب سایت سرزمین تیزهوش ها استفاده می کنید. ممنون می شویم اگر نظر خود را با دیگر بازدید کنندگان سایت درباره این مطلب به اشتراک بگذارید.
با به اشتراک گذاشتن نظرات خود، به دیگران کمک می کنید که درباره این موضوع بیشتر بدانند. همچنین، دیگران، به نظرات شما پاسخ خواهند گفت و تبادل نظر خواهید داشت.

ضمناً، می توانید پرسش های خود درباره این مطلب را در این بخش ثبت کنید به این پرسش ها پاسخ داده می شود.

 

برای ثبت نظر، لطفاً عدد 1388 را در کادر زیر وارد کنید


 


  کتابم کو


  نتایج پذیرفته شدگان مدارس استعدادهای درخشان


  کلاس های آمادگی ورود به تیزهوشان


  مجتمع آموزشی صدرا


مطالب مشابه

جستجوی مشابه

خبرنامه ایمیلی

اعضای جدید


» مهدی مزرعه فراهانی
» محمد رضا ثابت
» MONA TAHVILDARI
» فاطمه صوف بافان
» ناصر سلطانپور
» حسین پناهدار
» فاطمه احمدی
» مهسا کردانی
» مهدی مصفا
» Mrym Sh

**به اعضای جدید، خوش آمد می گوییم.**

شما هم به حدود 120 هزار عضو ما بپیوندید. اینجا کلیک کنید!


در 24 ساعت گذشته به تیزلند پیوسته اند : 158 نفر!
شما هم به ما بپیوندید. عضو شوید (کلیک کنید)

مطالب قبلی شما


در اینجا فقط چند صفحه آخر بازدید شده خود را می بینید. اگر عضو سایت شوید، می توانید همه مطالبی که در سایت جستجو می کنید و می بینید را در آرشیو خود داشته باشید و در مراجعات بعدی به سادگی آنها را پیدا کنید.
عضو شوید : اینجا کلیک کنید
عضو هستید؟ وارد شوید!

مجوزهای قانونی

کلیه فعالیت های این سایت حسب مورد زیر نظر مراجع قانونی جمهوری اسلامی ایران است.

logo-samandehi

کانال تلگرام سرزمین تیزهوش ها

از مدارس تیزهوشان تا موسساتی که دکان باز کرده اند

نظام آموزشی ایران، با تحمیل رقابت های بی رحمانه به کودکان، آنها را از بازی، خلاقیت، کار گروهی و تعامل، شادابی و یادگیری درس های زندگی باز می دارد.