سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

نتایج مرحله اول آزمون المپیادهای علمی اعلام شد کد مطلب : 6501 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

نتایج مرحله اول آزمون المپیادهای علمی اعلام شد

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از اعلام نتایج مرحله اول آزمون المپیادهای علمی خبر داد و گفت: 7795 نفر در مرحله اول این آزمون پذیرفته شده اند.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 99 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل ازخبرگزاری فارس، عنایت سالاریان معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اظهار کرد: مرحله اول المپیادهای علمی اول تا پنجم بهمن ماه در رشته‌های جغرافیا، کامپیوتر، ادبی، شیمی، نجوم و اخترفیزیک، زیست‌شناسی، ریاضی، سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار شد که نتایج آن امشب اعلام شد.

وی ادامه داد: از مجموع 83 هزار و 464 نفر تعداد 7795 نفر پذیرفته شدند به عبارت دیگر 9.3 درصد از جمعیت شرکت‌کنندگان به مرحله دوم راه یافتند.

سالاریان با اشاره به اینکه نتایج مرحله اول المپیاد از طریق سایت oly.medu.ir اعلام شده است، افزود: کارنامه قبول شدگان فردا منتشر می‌شود و امشب تنها «پذیرفته شده یا پذیرفته نشده» اعلام شده است.

وی با بیان اینکه مرحله دوم المپیادهای علمی از سوم تا ششم اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود، گفت: در مرحله اول تمام سوالات تستی بود ولی مرحله دوم به سه شکل تستی، تشریحی و تستی ـ تشریحی است.  سه شکل تستی، تشریحی و تستی ـ تشریحی است.


منبع: خبرگزاری فارسنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1259 را در این کادر وارد کنید:

   آقای بازدید کننده سایت
خیلی خوب


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تخفیف 15% مجموعه آدم نباتی  class=
کلاس آنلاین معرفی مسابقات المپیاد علمی کشور  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

نتایج مرحله اول آزمون المپیادهای علمی اعلام شد

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از اعلام نتایج مرحله اول آزمون المپیادهای علمی خبر داد و گفت: 7795 نفر در مرحله اول این آزمون پذیرفته شده اند.