سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برپایی کارگاه تخصصی «یمن و نقش من» در دبیرستان علامه حلی 1 کد مطلب : 6236 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برپایی کارگاه تخصصی «یمن و نقش من» در دبیرستان علامه حلی 1

کارگاه تخصصی «یمن و نقش من» با هدف نقش آفرینی هنری و رسانه ای در پشتبانی از مقاومت مردمی یمن، توسط دبیرستان علامه حلی 1 تهران برگزار می شود.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری فارس، کارگاه تخصصی «یمن و نقش من» با هدف نقش‌آفرینی هنری و رسانه‌ای در پشتبانی از مقاومت مردمی یمن، توسط دبیرستان علامه حلی 1 تهران برگزار می‌شود.

 

برپایی کارگاه تخصصی «یمن و نقش من» در دبیرستان علامه حلی 1

 

در این کارگاه، هنرمندان و اصحاب رسانه با محوریت شعار کلیدی «یمن و نقش من» به خلق آثار هنری-رسانه‌ای می‌پردازند و در نهایت آثار هنری خلق شده، در فضای رسانه‌ای مجازی و حقیقی برای آگاه‌سازی بشریت از ظلم ناروا علیه این مردم مظلوم به صورت حداکثری و زبان‌های مختلف منتشر خواهد شد.

در این رویداد، مربیان و اساتید هنری با تخصص‌های مختلفی حضور دارند و ایده‌های شرکت کنندگان را مورد بررسی قرار داده، مدل‌های طراحی را بهینه‌تر کرده و به رسانه‌ای ‌سازی ایده‌ و پیشرفت آن کمک می‌کنند.

در این کارگاه رشته‌های گرافیک، نقاشی ، تصویرسازی و کاریکاتور، مجسم سازی و صنایع دستی، هنر مفهومی و هنر جدید، هنرهای نمایشی و پرفورمنس، پادکست سرود و آهنگ، موشن گرافیک و پویانمایی، فیلم کوتاه داستانی و مستند، شعر ، داستان کوتاه و... هنرنمایی و خلق آثار می‌کنند.

زمان برگزاری این گارگاه تخصصی  ١٩ دی تا 21 دی ماه از ساعت 9 صبح الی 17:30 در مرکز آموزشی علامه حلی 1 تهران، پژوهشگاه فرهنگ اسلامی واقع در تهران، خیابان کارگر جنوبی چهار راه لشگر ، خیابان کمالی، خیابان غفاری خواهد بود.

 

کلمات کلیدی: مدارس علامه حلی | دبیرستان علامه حلی | مدارس تیزهوشان علامه حلی | مدارس سمپاد علامه حلی | کارگاه تخصصی  یمن و نقش من | برگزاری کارگاه تخصصی یمن و نقش من


منبع: خبرگزاری فارسچرا در یادگیری خیلی موفق نیستم؟

موضوع اینکه همه ما گاهی ده ها کتاب در سال می خریم و دانش آموزان ما هم دائم در حال خرید کتابهای مختلف هستند اما در یادگیری همگی ما یک سکون جدی وجود دارد از مواردی است که در ذهن اکثرما بدون جواب مانده است.


تاثیر آزمون های تستی در پیشرفت درسی دانش آموزان

برخی به آزمونهای تستی به عنوان یک پدیده شوم و منفی نگاه می کنند.آیا واقعاً چنین تصوری از آزمون های تستی درست است؟


آشنایی با هوش های هشتگانه

تصور اینکه انسان فقط با توان ذهنی و IQ قابل مقایسه است و امکان پیشرفتی هم برای او در این زمینه وجود ندارد توسط تئوری هوشهای چندگانه آقای گاردنر از میان رفت!


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1579 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

موسسه آموزش عالی بهار  class=
آیا کنکور سراسری سال 98 عادلانه تصحیح می شود  class=
مجتمع آموزشی مشکوه  class=

برپایی کارگاه تخصصی «یمن و نقش من» در دبیرستان علامه حلی 1

کارگاه تخصصی «یمن و نقش من» با هدف نقش آفرینی هنری و رسانه ای در پشتبانی از مقاومت مردمی یمن، توسط دبیرستان علامه حلی 1 تهران برگزار می شود.