سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ثبت نام شرکت در نمایشگاه اسباب‏ بازی آغاز شد کد مطلب : 5954 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، متقاضیان به شرکت در این رویداد ابتدا باید در وب‏‌سایت انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی بخش رویدادهای انجمن به نشانی: www.irantoyassociation.com ثبت‌نام کنند.

بر اساس فراخوان اعلام شده از سوی دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، تمامی تولیدکنندگان حوزه اسباب‌بازی که شرایط لازم را دارا باشند می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی انجمن و مطالعه قوانین و مقررات و مشاهده نقشه کلی نمایشگاه، فرم‌ درخواست و اعلام حضور خود را تکمیل و دست‌آوردهای خود را در این نمایشگاه تخصصی عرضه کنند.

ثبت نام شرکت در نمایشگاه اسباب‏ بازی آغاز شد

بر همین اساس، تولیدکنندگانی که تمایل به شرکت در این نمایشگاه را دارند باید دارای دست‏‌کم یک مجوز تولید یا یک گواهی ثبت محصول در شورای نظارت بر اسباب‌بازی و عضو انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران باشند.

بر همین اساس تولید کنندگانی که شرایط اعلام شده را دارا باشند می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این انجمن و مطالعه قوانین و مقررات و مشاهده نقشه کلی نمایشگاه، فرم‌ درخواست و اعلام حضور خود را تکمیل کنند.

چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی و نمایشگاه عرضه‌ دست‌آوردهای این حوزه با رویکرد حمایت از تولید ملی با شعار «تمرین زندگی» طی روزهای 26 تا 30 آبان 1397 در تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ستاد توسعه فن‌آوری‌‏های نرم و هویت‏‌ساز ریاست جمهوری، وزارت آموزش و پرورش و انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون در خیابان حجاب تهران برپا می‌شود.

تولیدکنندگان و علاقه‌مندان در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط و چگونگی شرکت در نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی، می‌توانند با شماره تلفن 09350808870 تماس بگیرند.


منبع: پایگاه خبری کودک و نوجوان


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1575 را در این کادر وارد کنید:

   خانم بازدید کننده سایت
تیتر جالبی دارد


ثبت نام شرکت در نمایشگاه اسباب‏ بازی آغاز شد

ثبت نام شرکت در نمایشگاه تخصصی چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی از 26 شهریور 1397 در وب سایت انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی آغاز شد.