سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

فرزندتان را برای بازی گروهی  به دورهمی «از کودکی»  ببرید کد مطلب : 6071 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

فرزندتان را برای بازی گروهی به دورهمی «از کودکی» ببرید

در بازی های گروهی، کودک رفتار با دیگران را تمرین می کند و با اصول زندگی جمعی و نحوه رفتار با دیگران آشنا می شود. این موضوع به رشد اجتماعی و اخلاقی کودکان کمک می کند.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

دورهمی «از کودکی» روز پنجشنبه 15 آذر1397 در دو سانس از ساعت 9 الی 13 و 15 الی 19 پذیرای کودکان و خانواده‌های آنها با بیش از 20 بازی و سرگرمی متنوع گروهی است.

این دورهمی مناسب کودکان 5 تا 12 ساله است و در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.

این برنامه بخشی از جشنواره ملی «از کودکی» است که به ‌منظور استعدادیابی و مشارکت فعالانه کودکان در یک رویداد فرهنگی-اجتماعی متفاوت برگزار می‌شود.

امکان ثبت‌نام برای حضور در این دورهمی نیز از طریق سایت http://urly.ir/ogmo وجود دارد.

تیزلندی‌های عزیز، با کد تخفیف 0153 بلیط را به صورت نیم بها تهیه کنید.

دورهمی از کودکی

رویداد «از کودکی» توسط استارت‌آپ «کاکتوس» و با حمایت «جامعه معلولین ایران» برگزار می‌شود و نهادهایی از جمله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شهرداری تهران، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن خانواده ناشنوایان، انجمن نابینایان، انجمن باور و موسسه تحقیقاتی کودکان استثنایی از برپایی آن حمایت می‌کنند.

دوستان عزیز ظرفیت این دورهمی محدود است. پس ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نکنید.
نحوه نظارت والدین بر انجام تکالیف دانش آموزان ابتدایی

سوال مهم این است که آیا مداخله والدین در انجام تکالیف سبب افت تحصیلی خواهد شد یا این کار در سنین مختلف تاثیر متفاوتی دارد.


خواب مورد نیاز انسان در سنین مختلف

اختلاف نظر در باره میزان خواب تا کی؟ بهتر است ببینیم دانشمندان درباره این موضوع پیچیده اما مهم و تاثیرگذار بویزه در حیطه درس و یادگیری چه نظری دارند.


چرا در یادگیری خیلی موفق نیستم؟

موضوع اینکه همه ما گاهی ده ها کتاب در سال می خریم و دانش آموزان ما هم دائم در حال خرید کتابهای مختلف هستند اما در یادگیری همگی ما یک سکون جدی وجود دارد از مواردی است که در ذهن اکثرما بدون جواب مانده است.


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1336 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

موسسه آموزش عالی بهار  class=
آیا کنکور سراسری سال 98 عادلانه تصحیح می شود  class=
مدرسه ممتاز ایران  class=

فرزندتان را برای بازی گروهی به دورهمی «از کودکی» ببرید

در بازی های گروهی، کودک رفتار با دیگران را تمرین می کند و با اصول زندگی جمعی و نحوه رفتار با دیگران آشنا می شود. این موضوع به رشد اجتماعی و اخلاقی کودکان کمک می کند.