سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

چهارمین جشنواره ی ملی اسباب بازی 26 آبان آغاز به کار می کند کد مطلب : 6023 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

چهارمین جشنواره ی ملی اسباب بازی 26 آبان آغاز به کار می کند

چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی با حضور معاون علمی و فن آوری رییس جمهوری و وزیر آموزش و پرورش از شنبه 26 آبان آغاز به کار خواهد کرد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مراسم گشایش چهارمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی در حالی با حضور سورنا ستاری، سیدمحمد بطحایی و کیوان خسروی معاون فرهنگ و ارتباطات دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی برگزار می‌شود که این جشنواره در سه بخش تخصصی، ترویجی و علمی، برنامه‌های متنوعی را برای مخاطبان به اجرا در خواهد آورد.

بر اساس این گزارش، این جشنواره ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در این رویداد فرهنگی، از واردکنندگان، توزیع کنندگان و مدیران دولتی نیز دعوت کرده است تا با حضور در بخش تخصصی این جشنواره با 1300 اسباب‌بازی تولیدی آشنا شوند.

بر همین اساس، جشنواره‌ی چهارم با تغییرهای اجرایی و ساختاری نسبت به دوره‌های قبل و با مشارکت انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی برای نخستین بار روی‌کردی تخصصی را دنبال خواهد کرد. در سالن 2هزارمتری این نمایشگاه و برای نخستین بار 80 تولیدکننده به معرفی تولیدات خود به متخصصان خواهند پرداخت. معرفی و بررسی این محصولات و حضور کارشناسان سبب خواهد شد تا چالش‌های پیش روی صنعت واکاوی و بازشناسی شود.

در عین حال، در بخش ترویجی و فروش اسباب‌بازی این جشنواره تغییرات ساختاری داده شده است. سالن 3هزار متری مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در فضایی 500 متری و در قالب یک فروشگاه متمرکز به عرضه‌ی محصولاتی از فروشندگان مختلف خواهد پرداخت.

در همین حال، 6 فضای 100 متری در اختیار نهادها، انجمن‌ها و تولیدکنندگان است تا با استقرار مربیان و مشاوران خود فضایی جذاب را برای بازی‌های حرکتی فراهم آورند. خردسالان و کودکان به تفکیک می‌توانند از بازی‌هایی که در این فضا ارائه می‌شود، بهره ببرند.

همچنین برای نخستین بار فضایی برای بازی بزرگسالان نیز در این نمایشگاه تعبیه شده است. نهادهای مختلفی که در این فضا حضور دارند در غرفه‌های جداگانه‌ای به معرفی فعالیت‌های خود به بزرگ‌سالان خواهند پرداخت.

کمیته‌ی علمی این جشنواره نیز با برگزاری یک همایش، 4 نشست و 5 کارگاه به بررسی چالش‌های این صنعت خواهد پرداخت.

همچنین داوران این جشنواره پس از بررسی آثار در سه بخش ایده بازار، اسباب‌بازی‌های ثبت شده و اسباب‌بازی‌های دارای مجوز تولید جوایز برگزیدگان را روز 30 آبان اهدا خواهند کرد.

همچون سال گذشته دفتر فن‌آوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری نیز جایزه‌ای را با عنوان جایزه فن‌آوری به سه برگزیده اعطا می‌کند.

مراسم گشایش این رویداد فرهنگی ساعت 10 صبح روز 26 آبان برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان نیز همه روزه از ساعت 9 تا 19 امکان بازدید از بخش‌های مختلف جشنواره و یا حضور در نشست‌های علمی را خواهند داشت.

چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد.


منبع: پایگاه خبری کودک و نوجوان


مطالب مرتبط::
» چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون تمدید شد
» برنامه جدید بطحائی برای ایجاد کلاس اسباب بازی در 10 استان
» چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی آغاز شد
» جشنواره ملی اسباب بازی فرصتی برای فرمانروایی کودکانه
» «تمرین زندگی» در نمایشگاه اسباب بازی
» نمایشگاه اسباب بازی فروش مستقیم ندارد
» معرفی هیئت داوران چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی
» «سرزمین تیزهوش ها» حامی چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی
» نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی فراخوان داد
» جشنواره ملی اسباب بازی به دنبال حمایت از کالای ایرانی
» ثبت نام شرکت در نمایشگاه اسباب‏ بازی آغاز شد
» هیات انتخاب جشنواره ملی اسباب بازی معرفی شدند
» آغاز پیش ثبت نام شرکت در نشست ‏ها و کارگاه‏ های جشنواره اسباب بازی
» نشست علمی تخصصی تولید اسباب بازی در ایران
» چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی برگزار می شود
» انتشار پوستر چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی
» جزئیات چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی اعلام شد

نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1779 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=
کتاب زنان پیشرو  class=

چهارمین جشنواره ی ملی اسباب بازی 26 آبان آغاز به کار می کند

چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی با حضور معاون علمی و فن آوری رییس جمهوری و وزیر آموزش و پرورش از شنبه 26 آبان آغاز به کار خواهد کرد.