زمان ثبت نام و ویرایش اطلاعات آزمون نمونه دولتی تمدید شد (کلیک کنید)   ::  جزئیات ثبت نام دانش آموزان در مدارس دولتی، غیردولتی، شاهد و استعدادهای درخشان اعلام شد (کلیک کنید)   ::  اعلام زمان برگزاری آزمون «اعزام معلمان به خارج از کشور»   ::  عضویت در کانال تلگرام
فرزندان ما تا همیشه درسخوان نمی مانند. اما اگر با کتاب آشنا شوند، تا آخر عمر کتابخوان باقی می مانند. برای کتاب خوان کردن فرزندانتان، برای آشتی دادن آنها با کتاب، در این کانال تلگرامی عضو شوید:
     برای کتابخوان شدن در این کانال عضو شوید (کلیک کنید)     

عجیبه که آدم کتاب های خودش رو نمی خوره! هوپا، ناشر کتاب های خوردنی!
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مطلب

   خانم رحیمی (95/07/13)
سلام
کاش این امکان فراهم می گردید تا هیئت شطرنج آموزش و پرورش مناطق تهران درخصوص موارد ذیل، خصوصا` در دوره ابتدایی بررسی های کارشناسی بیشتری را به انجام رساند:
1- نظام مند تر نمودن برگزاری مسابقات ورزشی شطرنج در المپیاد ورزشی مدارس، به این نحو که مسابقات شطرنج در رده های سنی مختلف برگزار شود (زیر 8 ، زیر 10 سال و ...) این کار به تشویق بیشتر دانش آموزان کوچک تر در علاقه مندی به این رشته ورزشی کمک می کند. در حال حاضر سطح مسابقات بدون رده سنی بوده و اتفاق می افتد که یک دانش آموز کلاس اولی باید با یک کلاس پنجم یا ششمی مسابقه دهد.
2- الزام به اختصاص زنگ کلاسی فوق برنامه در مدارس غیر انتفاعی، هیئت امنایی و حتی دولتی، جهت آموزش شطرنج پایه جدا از زنگ ورزش دانش آموزان.
3- تدوین برنامه هایی در جهت فرهنگ سازی بیشتر با برگزاری مسابقات شطرنج بین همکاران فرهنگی و دانش آموزان در سطح مدارس. (نمونه ی این کار در مسابقات شطرنج بین پدر و فرزند چند سالی است که در ایران مرسوم شده است).
4- ترویج فرهنگ آموزش شطرنج به دانش آموزان در فضای مجازی که در اختیار مجموعه ی آموزش و پرورش تهران است و در نظر گرفتن تشویق هایی از سوی اداره آموزش و پرورش مناطق، برای مدارسی که به آموزش شطرنج نه به عنوان یک رشته ورزشی بلکه بعنوان یک کار فکری خلاقیت زا، در کلاس های فوق برنامه شان اهمیت می دهند.
امیدوارم به همت شما بزرگواران و عزیزان ، شاهد پیشرفت های خوبی در این زمینه باشیم.

با سپاس از همکاری شما


 بسیار خوشحالیم که از مطالب سایت سرزمین تیزهوش ها استفاده می کنید. ممنون می شویم اگر نظر خود را با دیگر بازدید کنندگان سایت درباره این مطلب به اشتراک بگذارید.
با به اشتراک گذاشتن نظرات خود، به دیگران کمک می کنید که درباره این موضوع بیشتر بدانند. همچنین، دیگران، به نظرات شما پاسخ خواهند گفت و تبادل نظر خواهید داشت.

ضمناً، می توانید پرسش های خود درباره این مطلب را در این بخش ثبت کنید به این پرسش ها پاسخ داده می شود.

 

برای ثبت نظر، لطفاً عدد 1588 را در کادر زیر وارد کنید


 


  مجتمع آموزشی صدرا


خبرنامه ایمیلی

اعضای جدید


» محمد مهدی حسن خانی
» امیرحسین عزیزی
» بهرام قاسمی
» مارال جمالی
» مرجان محمدی
» امیرحسین اکبری
» آیدین قربانپور
» محمدعلی افخمی
» سینا منتظری
» آرین فرزانه

**به اعضای جدید، خوش آمد می گوییم.**

شما هم به حدود 70 هزار عضو ما بپیوندید. اینجا کلیک کنید!


در 24 ساعت گذشته به تیزلند پیوسته اند : 1249 نفر!
شما هم به ما بپیوندید. عضو شوید (کلیک کنید)

مطالب قبلی شما


در اینجا فقط چند صفحه آخر بازدید شده خود را می بینید. اگر عضو سایت شوید، می توانید همه مطالبی که در سایت جستجو می کنید و می بینید را در آرشیو خود داشته باشید و در مراجعات بعدی به سادگی آنها را پیدا کنید.
عضو شوید : اینجا کلیک کنید
عضو هستید؟ وارد شوید!

مجوزهای قانونی

کلیه فعالیت های این سایت حسب مورد زیر نظر مراجع قانونی جمهوری اسلامی ایران است.

logo-samandehi

کانال تلگرام سرزمین تیزهوش ها

معرفی چند اپلیکیشن شطرنج

شطرنج یک بازی دونفره است که بر روی صفحه شطرنج و با استفاده از مهره های شطرنج (شاه، وزیر، رخ، فیل، اسب و سرباز) انجام می شود.