سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

تکلیف شب حذف نشده است!

اطلاعات بیشتر ...

منابع آزمون های المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی 98-1397

اطلاعات بیشتر ...
چگونه به فرزندم در پیدا کردن دوست کمک کنم؟ کد مطلب : 4440 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

چگونه به فرزندم در پیدا کردن دوست کمک کنم؟

فرزند شما به اندازه ی غذا و ورزش به دوست نیاز دارد. پیدا کردن دوست بالا و پایینی هایی دارد ما برخی از شکایات مشترک کودکان و راه حل های پیشنهادی را گردآوری کرده ایم. بخوانید و به کار بگیرید.

. . . . . . . . . . . . .

استراتژی های زیر را برای مقابله با موانع اجتماعی معمول امتحان کنید. علاوه بر این، کتاب هایی را پیدا کنید که فرزندتان برای آگاهی بیشتر در مورد شیوه های دوستی خوب آنها را بخواند.

وقتی دخترم سادیه مهد کودک می رفت، همیشه از او می پرسیدم کدام یک از دوستانش مایلند با او بازی کنند. چندین بار جواب داد "هیچ کس دوست ندارد با من بازی کند". من دختر 5 ساله تنهای خودم را که در زمین بازی با سنگ ریزه ها بازی می کند در حالیکه بچه های دیگر در همان نزدیکی می دوند و می خندند را تصور کردم. قلبم شکست. بنابراین تلاش کردم تا بیشتر میزبان روزهای بازی بچه ها باشم و به سادیه کمک کنم تا شیوه هایی را برای احساس راحتی با همتایانش تمرین کند. خوشحالم که این کار را کردم. و خوشحالی بعدیم این است که وضعیت اجتماعی او به طور چشمگیری بهبود یافته است.

دکتر فرد فرانکل، "مدیر برنامه آموزش والدین و دوستیابی کودکان" و نویسنده ی کتاب "دوستی های همیشگی" می گوید: "فرزند شما به اندازه ی غذا و ورزش به دوست نیاز دارد". بررسی ها نشان می دهد

این مطلب ادامه دارد ولی ادامه آن به شما نمایش داده نمی شود!
برای دیدن ادامه این مطلب  به صورت کامل باید عضو سایت باشید.  ادامه برخی مطالب سایت (از جمله این مطلب) فقط به اعضا نمایش داده می شود.
اگر قبلاً عضو شده اید و کد و رمز دارید، برای ورود اینجا کلیک کنید:
ورود اعضا

اگر عضو نشده اید، عضو شوید و به حدود 50 هزار عضو سایت بپیوندید. عضویت بسیار ساده است و در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
برای عضویت در سایت کلیک کنیدنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1246 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

جشنواره دانش آموزی مدکاپ  class=
کلاس آنلاین نکته های آرایه های ادبی و زبان فارسی استاد عبدالمحمدی  class=

چگونه به فرزندم در پیدا کردن دوست کمک کنم؟

فرزند شما به اندازه ی غذا و ورزش به دوست نیاز دارد. پیدا کردن دوست بالا و پایینی هایی دارد ما برخی از شکایات مشترک کودکان و راه حل های پیشنهادی را گردآوری کرده ایم. بخوانید و به کار بگیرید.