سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

معرفی جشنواره دانش آموزی مدکاپ کد مطلب : 6241 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

معرفی جشنواره دانش آموزی مدکاپ

چهارمین دوره جشنواره ملی دانش آموزی “مدکاپ” در تاریخ 25 و 26 بهمن ماه 97 در دانشگاه شهید بهشتی - پردیس فنی شهید عباسپور برگزار می گردد.

. . . . . . . . . . . . .

جشنواره دانش آموزی مدکاپ در سال 1393 با جمعیتی در حدود 650 نفر دانش آموز با همکاری شهرداری منطقه 4 در3 محور در حوزه سازه های ماکارانی برگزار گردید. در سال اول این جشنواره بیش از 45 مدرسه از 5 استان تهران ، اصفهان ، قم و البرز درطی 3 روز به رقابتی مهیج پرداختند. در سال 1394 با توجه به تجربیات قبلی در زمینه برگزاری جشنواره در نمایشگاه راه و شهرسازی تیم اجرایی برآن شد  که با گسترده کردن جشنواره به میزان هیجان جشنواره بیافزاید. از این رو دوره دوم جشنواره با همکاری دانشگاه علم و صنعت در آذر ماه سال 94 با حضور بیش از 1500 دانش آموز از بیش از 12 استان کشور و بیش از 80 مدرسه برگزار گردید. از نکات ویژه جشنواره برگزاری رشته های جدید نیلینگ و معماری در کنار سایر رشته های سازه های ماکارانی، هوافضا ، برنامه نویسی و سمینارهای علمی بود. در سال 95 با همکاری مجدد دانشگاه علم و صنعت و همچنین اضافه کردن رشته های رباتیک و کمیکار به جشنواره تعداد شرکت کنندگان به بیش از 3000 دانش آموز از 20 استان و 110 مدرسه از کشور رسید.

 

برای اطلاعات بیشتر درباره جشنواره دانش آموزی مدکاپ اینجا کلیک کنید.


منبع: مدکاپنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1227 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
باشگاه طلایی های ایران  class=
کلاس آنلاین معرفی مسابقات المپیاد علمی کشور  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

معرفی جشنواره دانش آموزی مدکاپ

چهارمین دوره جشنواره ملی دانش آموزی “مدکاپ” در تاریخ 25 و 26 بهمن ماه 97 در دانشگاه شهید بهشتی - پردیس فنی شهید عباسپور برگزار می گردد.