سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ناگفته‌های انتخاب مدرسه

اطلاعات بیشتر ...

کدام مدرسه برای فرزند من مناسب‌تر است؟

اطلاعات بیشتر ...
معرفی کتاب حیوان خانگی گنده ریتا کد مطلب : 5587 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

معرفی کتاب حیوان خانگی گنده ریتا

قصه ای طنز آمیز و بی مانند برای کودکان درباره ی لذت ها و سختی های نگه داری از حیوانات است.این کتاب مناسب برای گروه سنی 4 تا 7 سال می باشد.

. . . . . . . . . . . . .

ریتا دلش یک حیوان خانگی می خواهد و به مادرش قول می دهد همه ی مسئولیت های آن را بپذیرد. مادرش یک کک به او می دهد اما ریتا حتی نمی تواند آن را ببیند. عمو اریک برایش یک بچه قورباغه می آورد و بهش می گوید گاهی اگر قورباغه ها را ببوسی شاهزاده می شوند. اما ریتا شاهزاده نمی خواهد، او فقط یک حیوان خانگی می خواهد.

ریتا به باغ وحش می رود و کرگدنی را که حوصله اش سر رفته با خود به خانه می برد. اما نگه داشتن کرگدن به این راحتی نیست. قایم کردنش پیدا کردن غذای مخصوصش و تمیز کردنش حسابی سخت است. حالا دیگر مدرسه ها باز میشوند و ریتا مجبور است حیوان خانگی گنده اش را بلا خود ببرد. اما صبر کرگدن دیگر تمام شده است.

وقتی او یک کرگدن را به عنوان حیوان خانگی به خانه می برد متوجه دردسرهای نگهداری از یک حیوان می شود و به این نتیجه می رسد که با وجود جذاب بودن داشتن حیوان خانگی، مسئولیت های آن یه شدت زیاد است.کودک با خواندن این داستان یاد می گیرد که هرکدام از تصمیماتش نتایجی خواهد داشت که خود او مسئول آن هاست .

این داستان با تصاویری جذاب، ماجرایی خلاقانه و ایده ای طنز آمیز، مفهوم مسئولیت پذیری، درک تفاوت ها و پذیرش شرایط غیرقابل تغییر را به کودکان می آموزد و در عین حال تجربه ی خواندن یک کتاب خلاقانه را برایشان رقم می زند.

 

 

 

 

 کلمات کلیدی : تونی راسمسعود ملک یاریگروه سنی 4 تا 7 سال | کتاب برای کودک | کتاب برای نو آموزانتشارات پرتقالخرید اینترنتی کتابفروشگاه اینترنتی کتابم کوداستان های طنز آلودشناخت و نگه داری از حیوانات خانگی

 

 


منبع: فروشگاه اینترنتی کتابم کو


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1117 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

جشنواره دانش آموزی سینا  class=
هوپا ناشر کتاب های خوردنی  class=
هدیه نوروزی تیزلند به مدارس تهران  class=

معرفی کتاب حیوان خانگی گنده ریتا

قصه ای طنز آمیز و بی مانند برای کودکان درباره ی لذت ها و سختی های نگه داری از حیوانات است.این کتاب مناسب برای گروه سنی 4 تا 7 سال می باشد.