سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ناگفته‌های انتخاب مدرسه

اطلاعات بیشتر ...

کدام مدرسه برای فرزند من مناسب‌تر است؟

اطلاعات بیشتر ...
معرفی کتاب زک کهکشانی 1: سلام نبولون کد مطلب : 5592 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

معرفی کتاب زک کهکشانی 1: سلام نبولون

برای کودکانی که عاشق داستان های علمی و تخیلی اند. تا به حال به آینده فکر کرده اید؟ در تصور شما آینده ی سیاره ها چه شکلی است؟ مثلاً سال 2120...

. . . . . . . . . . . . .

مجموعه 9 جلدی « زاک پسر کهکشان » زاک نلسون پسری است که در سال 2120 از زمین به سیاره نبولن سفر می‌کند و در این سیاره، دوستان جدید پیدا می‌کند.

در نخستین جلد از مجموعه زاک پسر کهکشان ، با عنوان «خداحافظی با زمین» زاک به مدرسه جدید می‌رود. او می‌ترسد که هم کلاسی‌هایش در مدرسه جدید هیولا باشند و چیزی برای خوردن، جز پیتزای حشره پیدا نشود. او در این جلد متوجه فرق اهالی نبولن با زمینی‌ها می‌شود.

زک نلسون همراه با خانواده‌اش از زمین به سیاره‌ى نبولون اسباب‌کشى کرده است.  اسباب‌کشى کرده است. اینجا همه چیز با زمین فرق دارد،‌ از دست دادن آدم‌ها تا سرعت دوچرخه‌هایش که بیست برابر دوچرخه‌های زمینی است‌!‌ یا مثلاً درخ! (یعنی دستیار روباتیِ خانگی!) که هر چیزی را زک بخواهد برایش آماده می‌کند! در این سیاره‌ی پرماجرا همراه زک باشید! یک مجموعه‌ی پر از اتفاقت تازه، جورواجور و پیش‌بینی‌نشدنی برای همه‌ی کسانی که عاشق داستان‌های علمی‌تخیلی‌اند.

برگی از کتاب : 

یکی با صدایی عجیب و تیز گفت: «خب بچه ها! وقت درس زبان زربانی است.»

چشم های زک یک دفعه باز شدند. توی کلاسی در نبولون بود. همه ی هم کلاسی هایش شبیه هیولا بودند. دوروبرش موجودات لزجی نشسته بودند که از شاخک هایشان آب می چکید! معلم هم شبیه یک مار غول پیکر دوسر بود. زک از کلاس بیرون پرید و دوید توی خیابان. به طرف تابلوی بزرگی رفت که این کلمه ها روی آن خاموش و روشن می شد: بهترین پیتزای کهکشان.

 

 

کلمات کلیدی : گروه سنی جری اورایانگروه سنی 7 تا 10 سالشیدا رنجبرکتاب های مجموعه ای |داستان های علمی و تخیلی | زک کهشانی 1کتاب برای نو آموزانتشارات پرتقالخرید اینترنتی کتابفروشگاه اینترنتی کتابم کوزک کهکشانی

 


منبع: فروشگاه اینترنتی کتابم کو


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1979 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=
وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=
  class=
باشگاه طلایی ها  class=
وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=

معرفی کتاب زک کهکشانی 1: سلام نبولون

برای کودکانی که عاشق داستان های علمی و تخیلی اند. تا به حال به آینده فکر کرده اید؟ در تصور شما آینده ی سیاره ها چه شکلی است؟ مثلاً سال 2120...