سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ناگفته‌های انتخاب مدرسه

اطلاعات بیشتر ...

کدام مدرسه برای فرزند من مناسب‌تر است؟

اطلاعات بیشتر ...
آشنایی با کتاب  های انتشارات علامه  حلی کد مطلب : 4445 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آشنایی با کتاب های انتشارات علامه حلی

مجموعه کتاب های علامه حلی، با همکاری جمع زیادی از مولفین و معلمان باتجربه مدارس سمپاد ،که به دقت انتخاب شده اند ، تالیف و ویرایش گردیده است. کلیک کنید

. . . . . . . . . . . . .

چند سال پیش، تعدادی از معلمان با دغدغه « آموزش استعدادهای درخشـان» ، دورهم جمع شدند و موسسه علامه حلی را تاسیس کردند. این معلم‌ها  که خودشان از دانش‌آموختگان مدارس استعدادهای درخشان شهر تهران می‌باشند ، سال‌ها در مدارس سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان)، به دنبال پیاده‌سازی روش‌های‌جدید و موثر آموزش بوده‌اند و درنهایت تصمیم گرفتند تا نتیجه این تجربیات را در موسسه علامه‌حلی در اختیار دیگر فعالان در عرصه آموزش بگذارند.

مجموعه کتاب‌های انتشارات علامه‌حلی، یکی از محصولات این تلاش جمعی است. در این کتاب‌ها تلاش شده است تا علاوه بر تامین محتوای مناسب برای دانش آموزان برتر کشور، روش‌های جدیدتر و موثرتر آموزشی هم در انتقال این محتوا به کار گرفته شده و پیاده‌سازی شود. در پس این کتاب‌ها، ساعت‌ها کار فکری برای انتخاب ساختار و شیوه تدوین صرف شده است. فعال کردن دانش‌آموز در روند آموزش و ارجاع او به انجام مشاهدات، فعالیت‌ها و آزمایش‌های مناسب برای انتقال مفاهیم آموزشی و همچنین ترغیب دانش‌آموز برای مراجعه به منابع گسترده‌تر چون سایت‌های علمی اینترنتی و نرم‌افزارهای آموزشی، از ویژگی‌های این سیستم آموزشی است. علاوه‌بر ‌این برای کمک به فرایند تدریس معلمان عزیز، محصولات جانبی چون متن راهنمای تدریس کتاب، محتوای الکترونیک و ... در کنار هر کتاب تولید شده است.

مجموعه کتاب‌های علامه‌حلی، با همکاری جمع زیادی از مولفین و معلمان باتجربه مدارس سمپاد ، که به‌دقت انتخاب شده‌اند ، تالیف و ویرایش گردیده است؛ اما آرزوی ما در این موسسه این است که از حضور تمامی معلمان دلسوز و باتجربه مدارس سمپاد و دیگر مراکز آموزشی برتر کشور عزیزمان، در تالیف کتاب‌ها و دیگر محصولات آموزشی، بهره ببریم؛ بنابراین از شما دبیران عزیز خواهشمندیم تجربه‌های خود را در زمینه استفاده از این کتاب و آموزش آن در کلاس، برای ما به آدرس الکترونیک: book@mhelli.ir ارسال فرمایید تا ما در چاپ‌های بعدی کتاب، از تجربیات، نظرات و حتی تصاویر ارسالی شما در انجام آزمایش‌ها، فعالیت‌ها، بازدیدها و ... در کتاب ، و البته با ذکر نام ارسال‌کننده ، استفاده کنیم. البته دانش‌آموزان خوب و پرتلاش هم می‌توانند در این کار همکاری کنند و با معلمان خود در اجرای این طرح همراه شوند.

می توانید برای دریافت فصل نمونه به شماره 09198002720 در تلگرام پیام دهید یا به سایتwww.mhelli.ir مراجعه فرمایید.

 

 

 

کلمات کلیدی: کتاب های تیزهوشان | کتاب تیزهوشان | تیزهوشان | کتب تیزهوشانی
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1232 را در این کادر وارد کنید:

   خانم مریم حسن راده
لطفا دانلود کتاب ها رو هم بذارید ممنون از سایت خوبتون

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، پیشنهاد شما از طرف گروه سرزمین تیزهوش ها بررسی می شود. از پیشنهاد شما متشکریم.


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=
وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=
  class=
وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه  class=

آشنایی با کتاب های انتشارات علامه حلی

مجموعه کتاب های علامه حلی، با همکاری جمع زیادی از مولفین و معلمان باتجربه مدارس سمپاد ،که به دقت انتخاب شده اند ، تالیف و ویرایش گردیده است. کلیک کنید