سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی علم و ادب

مدرسه علم و ادب یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده پاسداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی چهار راه فرمانیه، پاسداران، نارنجستان ششم، پلاک 12 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22803100 - 22803156 - 22803157 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم قاسم مردانی و موسس آن علی مشرف است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22803100 - 22803156 - 22803157 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22803100 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://elmvaadab.org

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 25,568 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 58 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 58 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 360)

مدرسه علم و ادب، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : چهار راه فرمانیه، پاسداران، نارنجستان ششم، پلاک 12

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه آفرینش
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه تزکیه
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه موعود
» مدرسه ابوعلی سینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1397/12/08)
سلام.ممنونم از کمکتون..پسر من سال 98 پیش باید ثبت نام بشه..اگه لطف کنید شهریه...و زیرمجموعه های شهریه بفرمایید ممنونم
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
افشین مظفری
(1397/06/04)
سلام
من هم تلفنی و هم حضوری برای ثبت نام پسرم در پایه دوم به دبستان علم و ادب مراجعه کردم خیلی هم دلم میخواست ثبت نامش کنم ولی متاسفانه گفتند جا ندارند
البته از پسرم تست گرفتند خیلی هم از هوش و استعداد پسرم تعریف کردن و خیلی هم متاسف شدن که دو تا کلاساشون تکمیله ولی شماره تماسمو گرفتند و قول دادن در صورت انصراف دانش اموزی اسم پسرمو بنویسن
چند بار هم که تو دفتر مدیر و محوطه بودم میدیدم که مراجعه کننده زیاده و تو بعضی از پایه ها اصلا یک نفرم جا ندارن حالا تناقض مشاهدات من با گفته خانم ساناز را چطور میشه حل کرد شما نظر بدین
سانا ز
(1397/05/29)
جالبه من چندین نقر رو میشناسنم که اینجا از بدی مدرسه گفتم ولی نظرشون ثبت نشده فقط نظرات موافق رو میویسن
به نظرم مدرسه خوبی نیست و اکثرا از مدرسه رفتن
پاسخ : . همانطور که می دانید، سرزمین تیزهوش ها رسانه دیجیتال ثبت شده و رسمی است. ما مجبوریم قوانین و مقررات جاری و ساری را رعایت کنیم حتی اگر در مواردی نسبت به آنها نظراتی هم داشته باشیم.

طبیعی است انتشار بعضی از نظرات بار حقوقی دارد (مثلاً درج اسم فرد یا اطاعاتی که هویت افراد را مشخص کند) و در صورت انتشار، ما مجبور هستیم که در دادگاه به قاضی مستندات ارائه کنیم. بعضی از دوستان نظراتی می گذارند که منفی هم هستند و منتشر هم می شوند البته، این دوستان مدارک مستدل قابل ارائه در دادگاه را به صورت ایمیل ارسال می کنند اما همانطور که می دانید در رسانه های رسمی کشور، انتشار نام افراد و اتهامات تنها پس از نهایی شدن رای قاضی پرونده امکان پذیر است.

اگر در سایت دیده باشید، هم نظرات منفی هست و هم نظرات مثبت. اتفاقا تعداد زیادی از نظرات مثبت که توسط سامانه تشخیص ما به عنوان Spam تشخیص داده می شود و پس از بررسی مسئول بخش مدارس، حذف می شود. زیرا مشخص می شود که مثلاً به صورت جهت دار در دفاع از مدارس نوشته می شوند (مثلا یک کاربر به انواع و اقسام روش ها یادداشت مثبت برای مدارس می گذارد). اتفاقا تعداد نظرات مثبتی که تایید نمی شوند بسیار زیاد هستند. در واقع ما سر و سری با هیچ مدرسه ای نداریم و از هیچ شخصی پورسانت نمی گیریم. بسته های تبلیغاتی ما هم در سایت مشخص است و می توانید در صفحه مربوطه ببینید. تبلیغات هم در کادرهای مشخص نمایش داده می شوند که قابل شناسایی برای همراهان عزیزمان، باشد.

تاکید می کنیم درباره نظرات منفی، ما تلاش می کنیم اگر کلمه ای نامناسب باشد یا بار حقوقی داشته باشد، در حد امکان تعدیل کنیم اما مواردی هست که مدارک مستندی درباره موضوعی برای ما ارسال شده و ما آنها را به صورت کامل درج کرده ایم.

به عنوان یک نمونه عرض می کنیم، مثلاً همین خود شما، حتی ایمیل خود را هم درج نکرده اید که ما بتوانیم مستندات قابل ارائه در دادگاه از شما بخواهیم و به اعتبار اسناد و مدارک بتوانیم فرمایشات شما را در سایت درج کنیم.

در خاتمه، یادآوری می کنیم، در شرایط فعلی و با توجه به اینکه کسی که در برابر قاضی باید پاسخگو باشد، ما هستیم، رعایت برخی مصلحت اندیشی ها (که ممکن است حتی ترجیح خود ما نباشد اما الزامات قانونی ما را ملزم به آن کرده) برای ادامه فعالیت این رسانه الزامی است و مطمئن هستیم شما و دیگر عزیزان این موضوع را درک می کنید.

با سپاس از انتقادات به جا و درست شما. امیدواریم همراهی و همدلی شما همواره در مسیری که در پیش گرفته ایم، همرراه خود داشته باشیم.
(1397/05/29)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و خیلی از دانش آموزا از اونجا رفتن
از اینکه به شکایات رسیدگی نمیشد راضی نیستم..
به نظرم ساختمان مدرسه قدیمی بود
پسر من ٤ساله اونجاست خیلی ناراضی ام امسال مدرسه شو عوض کردم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/18)
سلام
تعریف هر دو تا دبستان علم و ادب را زیاد شنیدم میخواستم بدانم هنوز هم برای ثبت نام جا دارند چون ما ایران نیستیم و دهم شهریور برمیگردیم
لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1397/03/03)
سلام
پسر من کلاس چهارمه الان ٥ ساله در دبستان علم وادب فرمانیه است واقعا از همه برنامه ها ی این مدرسه رضایت کامل دارم انصافا اقای مردانی و خصوصا اقای حسینی خیلی زحمت میکشن هیچگونه کمبودی برای بچه نمیذارن و کاملا با این نظر که با افتتاح دبستان جدید کیفیت این دبستان کم شده مخالفم چون من از اون دسته از مادرهای حساسم و خونمومون نزدیک دبستانه و پیاده میبرمش و میارم و کلی جلوی در مدرسه میمونم و هر روز شاهد مراجعه زیاد خانواده ها برای ثبت نام هستم و میبینم که چقدر متقاضی ثبت نام زیاده در ضمن میدونم که دبستان شعبه تجریش هم تعداد مراجعه کنندهاش زیاده و من تا حالا یک تبلیغ از این دو مدرسه ندیدم
واقعا بی انصافیه که قدردان زحمات و تلاشهای خوب در هر کجا نباشیم و همیشه نگاه بدبینانه داشته باشیم و انرژی منفی بدیم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/28)
با احترام و درود فراوان به آقا یا خانم درودی
به استحضار میرسانیم که مسئولین مجتمع آموزشی علم و ادب همواره آماده شنیدن مطالب اولیا بوده و هستند و از نقطه نظراتشان استقبال میکنند تعداد زیاد والدینی که با کار مجموعه آشنا هستند و متقاضی ثبت نام در مدرسه میباشند گواه بر عدم نیاز به تبلیغ برای ساختمان جدید است . ما تمامی سعی و تلاشمان را میکنیم که کیفیت آموزشی و پرورشی مدرسه پایین نیاید .
علیرغم میل باطنی مسئولین مدرسه ، همه ساله جابجایی تعداد کمی در هر پایه در هر مدرسه طبیعی میباشد زیرا مراجعه تعداد کثیری از والدینی که فرزندشان سال قبل در مدرسه ی دیگری بوده و حالا متقاضی ثبت نام در این مدرسه یا سایر مدارس میباشد نشانه عدم کی
درودى
(1397/02/21)
کامنت هاى مربوط به این مدرسه را مطالعه کردم استفاده از متن هاى مشابه و کلمات مشترک در بیشتر کامنت ها این ذهنیت را به وجود مى آورد که مسئولین محترم مدرسه در سایت خوب تیزلند دنبال تبلیغ ساختمان جدید هستند .اى کاش به جاى اینکار توسعه کیفیت مدرسه قبلى را حفظ میکردندکه ما امسال به دنبال جا به جایى نباشیم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/05)
با تشکر از راهنمایی خوب شما همانطور که قبلا براتون نوشتم خونه ما وسط دوتا علم و ادب به توصیه شما که گفته بودین خودم به مدرسه برم و از نزدیک مدرسه ها را ببینم و با اولیا صحبت کنم
امروز به دبستان علم و ادب فرمانیه رفتم و با مدیرش صحبت کردم خیلی قشنگ همه چیز را توضیح داد اتفاقا جلسه خانواده ها هم بود و از چندتاشون پرسوجو کردم همه راضی بودن و خیلی تعریف میکردن بعدش رفتم دبستان علم و ادب تجریش آنجا خیلی شیک و تمیز و مدرن بود برخورد دست اندار کاران عالی بود و جالب اینکه تمام برنامه هاشون یکی بود و هر حرفی که تو اون مدرسه زده بودن اینجا هم همونا را میگفتن از این وحدت رویه و یکدست بودنشون خوشم اومد خودش نشون دهنده نظم و با برنامه بودنشونه پایان تحقیقاتم با تعطیل شدن مدرسه توام شد رفتم از خانواده ها هم سوال کردم خیلی از سرویس دهی و رسیدگی معلمها و نحوه موزش رضایت داشتند
بازدیدکننده سایت
(1397/02/04)
تعریف این مدرسه را زیاد شنیدم . خونه ما فرمانیه تو آبکوهه دقیقا وسط دو تا دبستان. لطفا راهنمایی کنین که کدوم را انتخاب کنم.
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
مریم حشمتی
(1396/12/17)
پسر من کلاس پنجم دبستان علم و ادب شعبه پاسدارن است
از پیش دبستانی تا حالا در این مدرسه درس میخونه مدیریت مدرسه بسیار قویه و همه چی نرمال و متعادله و پسرم سر کلاس درس را بخوبی میفهمه با این که دوست عزیز میگه بار آموزشی رو دوش خانواده است کاملا مخالفم
متاسفانه بعضیها یک صفحه تمرین یا دو صفحه پیک ادینه که بچه باید بیاد تو خونه انجام بده را خیلی کار زیادی میدونن
بازدیدکننده سایت
(1396/12/13)
من امسال فرزندم را در این مدرسه ثبت نام کردم و راضی نیستم، به نظرم بار آموزش روى دوش خانواده است...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
ملیکا
(1396/12/11)
طناز جان سلام
پسرم را امسال کلاس اول دبستان علم و ادب شعبه تجریش نوشتم معلمش خانم زاهدیه خیلی راضیم پسرم با عشق میره مدرسه
همه چی متعادله به نظر من طراحی سیستم آموزشی را گروهی با تجربه و کارشناس تنظیم کردن
پیشنهاد میکنم به مدرسه بروی و از نزدیک صحبت کنی و فضای اموزشی را ببینی
برخورد کادر و پرسنل عالیه از اطلاعاتی که میگیری راحتتر میتونی تصمیم بگیری
طناز
(1396/12/08)
سلام به همه دوستان و ممنون از اطلاعات خوبتون در مورد مدرسه
اگر اطلاعاتی راجع به سیستم اموزشی مدرسه هم دارید لطفا بفرماایید.. پسر من کلاس اول مدرسه مهرایین میره که اگر چه بسیار مدرسه خوبیه ولی از لحاظ حجم تکالیف راضی نیستم و به نظرم این حجم درس برای این سن ضرورتی نداره... و به نوعی فشار روی بچه ها هست برای همین در فکر عوض کردن مدرسه اش هستم ممنون میشم اگر پیشنهادی دارید بفرمایید
بازدید کننده سایت
(1396/11/14)
سلام دبستان تجریش نوسازه و شیک مدرن
دبستان پاسداران نوساز نیست ولی خیلی تمیز و مرتبه و امکانات خوبی هم داره
بازدیدکننده سایت
(1396/11/11)
سلام دوستان ،این نظراتی که دادین شیک و مدرن درمورد شعبه تجریش بود یا هردو ؟؟؟آخه متزل ما به شعبه پاسداران نزدیکتره.لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/10/25)
پسر من شش سال تو این مدرسه داره درس میخونه چندین بار ظهر که با دو تا از مادرهای دیگر به مدرسه رفتیم و کاری داشتیم
آقا مشرف دستور دادن ناهار اوردن و ما خوردیم خیلی هم خوب و عالی بوده بچه هامون هم شکایتی ندارن شاید یکی کلا بد غذاست البته حتی اگر این مسائل جزیی را با اقای مشرف مطرح کنید حتما ترتیب اثر میدن
نوشین
(1396/10/23)
سلام
در پاسخ به نوشین جان
من امروز برای تحقیق رفته بود آدرس مدرسه خ : دکتر شریعتی نرسیده به میدان قدس خ : شهید رفعت پ ٣٣
مسئولین مدرسه برخورد خیلی صمیمی داشتن و بدون تعریف از خودشون کارهاشونو توضیح دادن و پیشنهاد کردن کلاسها و ازمایشگاه و اتاق هوشمند و ناهار خوری و... را بازدید کنم من خیلی پسندیدم و با توجه به سابقه زیاد مدرسه و تجربه و پختگی که تو کارشون احساس کردم مصمم هستم اسم پسرمو همینجا بنویسم
بازدیدکننده سایت
(1396/10/22)
من هم با اینترنت علم و ادب پاسداران را انتخاب و پسرم را بین مقطع آوردم اینجا
اما راضی نیستم پسرم غذاشو دوست نداره و میاد خونه غذا میخوره
مدرسه قدیمیه و به نظرم آشپزخانه و دستشویی بهداشتش رعایت نمیشه
مدیر خوب و خوش برخورد آقای مشرفی که رفت شعبه تجریش ...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
سید محسن البرزی
(1396/10/20)
سرکار خانم مظفریان سلام
بنده دبیر هستم و با خیلی از مدارس و مدیران منطقه یک و طرز کارشان آشنا هستم
وصف رفتار و منش موسس علم و ادب را زیاد شنیده بودم یکماه پیش نزد ایشان رفتم و از دبستان جدیدشان بازدید کردم با توجه به تجربیات و سوابق آموزشی خودم به جرات میتوانم بگویم که هر چه از مدیریت و توانمندیهای ایشان شنیده بودم درست است چونکه خیلی برخورد دوستانه و جنتلمنانه ایی داشتند و منصافانه مدرسه بسیار مدرن و شیکی ساختن آدرس مدرسه هم خیابان شریعتی
مونا مظفریان
(1396/10/13)
سلام با تشکر از سایت خوب تیز لند
اگر کسی اطلاعاتی از دبستان علم و ادب شعبه تجریش داره یا آدرس دقیق و کاملشو میدونه لطف کنه مطالبشو بنویسه
ممنون
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
آذر مسچیان
(1396/10/11)
سلام
با تشکر از سایت خوب و مفید تیز لند
ممکنه لطف کنین در مورد دبستان جدید علم و ادب ( شعبه تجریش ) اطلاعاتی بدین همچنین اگر آدرس دقیقشو دارین بفرمایین
پاسخ : سلام
دوست عزیز، شعبه تجریش مدارس علم و ادب در سایت به ادرس: شعبه تجریش خیابان دکتر شریعتی، نرسیده به مترو تجریش، خیابان شهید تقی رفعت، پلاک33
موجود می باشد
موفق باشید.
رحیمی
(1396/07/15)
با سلام
کسی اطلاع داره که این مدارس نمایندگی در شهرستان هم قبول میکنند؟
(1396/07/11)
من و همسرم حدود 6 ماه بدنبال مدرسه خوب در منطقه یک گشتیم ، پسر من در آزمون ورودی همه مدارس تاپ (رشد، سلام، پیشاهنگ و ...) قبول میشد ولی یا پرسنل و مدیریت بد بودند یا مسافت طولانی میشد. تا بالاخره آقای مشرف لطف کردند و دبستان شماره دو علم و ادب رو تاسیس کردند. اولیایی که به محیط دلباز و کلاسهای بزرگ اهمیت میدهند و همچنین پرسنل آموزشی مودب مجرب و همچنین بدنبال مدرسه ای شاد برای فرزندشان میگردند، این مدرسه عالیه. در مورد مسایل مالی هم آقای مشرف خیلی با اولیاء کنار میان و سختگیری مدارس دیگه مثل گرفتن کل شهریه در زمان ثبت نام و ... ندارند.
سحر
(1396/06/27)
با سلام
راستش من با بازدید از این مدرسه خیالم جهت ثبت نام راحت شد. کاملا مشخصه که همه چیز با اصول طراحی و ساخته شده. محیط کاملا مدرن، با نشاط و دلباز هست و قطعا برای بالابردن راندمان یادگیری این ها خیلی مهم هستند. من پسرم سال آخرش هست و دوست داشتم بیشتر می تونست در این مدرسه باشه
رویا
(1396/06/20)
دبستان جدید واقعا مدرسه ای است کامل (منظورم این است که مانند بقیه مدارس یه اتاق را کلاس نکرده اند ) من برای بازدید رفتم تمام کلاس ها بزرگ و نورگیر هستند ،تهویه مناسب دارند و جالب اینکه پیش دبستانی آن کاملا از فضای آموزشی بچه های دیگر جدا بود ودارای فضای بازی و سرویس بهداشتی جداگانه بود و مشخص است که به همه چیز فکر شده و برنامه ریزی شده است .
پریسا کریمی
(1396/06/17)
لطفا هرکس در مورد دبستان شماره ٢ علم و ادب واقع در خیابان رفعت از لحاظ کادر آموزشی و امکانات دیگرش اطلاعاتی دارد توضیح دهد تا با خیال راحتتری تصمیم گیری کنم
تشکر
بازدید کننده سایت
(1396/06/16)
سلام بر اقا پیام عزیز که آدرس شعبه ی دوم دبستان علم و ادب را میخواست
خانه ما خیابان رفعت کوچ سیاوش است امروز رفتیم مدرسه را دقیق بازدید کردیم و کلی اطلاعات گرفتیم خیلی مدرسه شیک و مدرن با امکانات و تجهیزات به روزییه ، تمام کلاسها را استاندارد کلاسی ساختن ، همه پنجره دارن با نور عالی ، پنجره ها یو پی وی سی و دو جداره ، سیستم فرش ایر گذاشتن که همیشه هوای تازه میاد داخل کلاسها و سالنها ، فونداسیون ساختمان را دوباره ریختن ، نکات مهندسی ایمن سازی ساختمان و ضد زلزله بودن را رعایت کردن تمام ستونها دوبل شده و از سیستم چیلر استفاده میشه و.....
خلاصه برای ما نزدیک بودن و سابقه ٢٥ ساله مجتمع آموزشی علم و ادب خیلی خوبه
آدرس از دزاشیب و اندرزگو : شهید کریمی - شهید رمضانی - جهانسوز - سیاوش - تقی رفعت پلاک ٣٣
آدرس از شریعتی : خیابان شریعتی - نرسیده به مترو تجریش خیابان شهید تقی رفعت پلاک ٣٣
پیام هدایتی
(1396/06/15)
با سلام و احترام
بنده تعریف دبستان علم و ادب را زیاد شنیدم لطفا بفرمایید آدرس دقیق دبستان شماره 2 را میتوانید در اختیار من قرار دهید یا خیر ؟
سپاس از سایت خوب شما
پاسخ : سلام دوست عزیز تیزلندی
به لینک زیر مراجعه کنید. در صورتی که مدرسه مورد نظر شما در لیست نبود، با شعبه شماره 1 مدرسه تماس بگیرید.
yon.ir/tizland159
موفق باشید.
همسایه دبستان شماره علم و ادب
(1396/06/14)
سلام و تبریک فراوان به آقای مشرف
خیلی دلم میخواست اسم پسرمو تو دبستان علم و ادب بنویسم اما راهش به حونه ما کمی دور بود
خوشبختانه متوجه شدم دبستان شماره دو علم و ادب تو کوچه رفعت نزدک خونه ما شعبه زده
امروز رفتم و اسمو پسرمو نوشتم
عجب مدرسه ی شیک و مدرنی با چه امکانات عالی
پارسا
(1396/06/12)
در مورد این مدرسه از هر لحاظ عالی هست اما در مورد شهریه مبلغی که با بنده صحبت شده خیلی بیشتراز این حرفهایی هست که شما دوستان میفرمایید یعنی چیزی بیش از ده میلیون اگه دوستان دیگه هم این مبلغ رو برای کلاس چهارم پرداخت نکردین لطفا بفرمایید تا بنده از شبهه در بیام چون امسال اولین سالی هست که پسرم به این مدرسه میره سپاسگزارم🌹
پاسخ : درباره تعداد ساعاتی که دانش آموز در مدرسه می ماند و شهریه بابت آن اخذ می شود، تا آنجا که اطلاع داریم، برای مدارس غیر دولتی سقف 40 یا 48 ساعت موظفی تعیین شده که می توانید از اداره آموزش و پرورش منطقه دقیق آن را سوال کنید. اگر ساعات بیشتر شوند، مدرسه با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه می تواند مبالغ دیگری نیز برای ساعات غیر موظف دریافت کند که میزان آن توسط مدرسه تعیین می شود و از مواردی است که اولیای محترم قبل از ثبت نام دانش آموز باید از مسئولین مدرسه سوال کنند و از حدود آن آگاه باشند.
نکته مهم درباره شهریه این است که شهریه را همان موقع ثبت نام اعلام می کنند و شما می توانید قبل از ثبت نام از شهریه کاملی که با عنوان شهریه مصوب و شهریه مشارکت (که توسط انجمن اولیا و مربیان در طول سال تصویب می شود) مطلع شوید.
بازدید کننده سایت
(1396/03/12)
مادر وسواسی
این اقا یا خانم عزیزی که از حسن مدیریت و بکار گیری نیروهای کاردان و معلمین نمونه در دبستان علم وادب تعریف کرده و سالها معلم بوده ، حتما اطلاعات زیادی در مورد مدرسه علم و ادب داشته ، کاش افرادی مانند ایشان تجربیات و اطلاعاتشان را دقیق تر و شفاف تر توضیح دهند تا ما والدین بتوانیم مدرسه خوبی برای فرزندانمان انتخاب کنیم هر چند که من خودم مادر حساس و ریز بینی هستم و تحقیقات زیادی درباره این دبستان کردم و بیشتر اولیا رضایت کامل داشته اند اما چون سال اینده پسرم پیش یک میرود از الان دارم بررسی میکنم و دوست دارم بهترین انتخاب را داشته باشم
بازدید کننده سایت
(1396/03/10)
بنده پانزده سال در دبستانهای نمونه شمیران از جمله طلایه داران و پیشاهنگ تدریس کرده ام که هنوز هم دوستان بسیاری داشته که شخصیت و کارشان برایم قابل احترام است و هر چند که دیگر تدریس نمیکنم اما حسن مدیریت،بکار گیری نیروهای کاردان و معلمین نمونه از نکات بارز این مجموعه است
بازدید کننده سایت
(1396/02/08)
فاطمه تهرانی
سلام آقا سپهر
پسرم کلاس سوم دبستان علم و ادبه ا
از پش دبستانی تا حالا اونجا درس میخونه هر روز زبان انگلیسی در برنامه درسیشون هست خیلی هم عالیه هر روز هم میان وعده و ناهار میدن کیفیتش حیلی خوبه خودمم چند بار اونجا ناهارشونو خوردم هر ماه برنامه میان وعده و ناهار رو تو سایت و کانال تلگرامشون میذارن یکبار شهریه میگیرن برای همه چی دو ماه کلاسهای تابستونی و ناهار و میان وعده و اردوها و کتاب و لباس ورزشی و جوایز و همه چیز به نظر من در مقایسه با مدارس دیگر خیلی هم منصفانه است
سپهر
(1396/02/04)
سلام به همه والدین عزیزپسرمن به پایه دوم دبستان میرود لطفا درمورد شهریه و هزینه ناهار دبستان علم و ادب و تدریس زبان اطلاعات بدید ممنون
بازدیدکننده سایت
(1396/01/30)
سلام پسرم امسال پیش دبستانی میره کانال تلگرام و اینستا دبستان علم و ادب رو لطف کنید.ممنون
پاسخ : سلام دوست عزیز
شما می تونید با مدرسه تماس بگیرید تا شما رو عضو کانالشون کنند.
موفق باشید.
کامران
(1396/01/14)
سلام
در پاسخ الهام خانم باید عرض کنم که پسر من امسال کلاس چهارم در مدرسه علم و ادب است دبیران اصلی پایه چهارم مرد هستند ریاضی و ادبیات را آقای رمضان نژاد و علوم اقای مهندس مشرف تدریس میکنند زبان انگلیسی و اجتماعی و رباتیک و ... دبیرهای خانم هستند که همه بسیار باتجربه و عالی هستند اکثر بچه ها عاشق معلمهاشونن البته این مدرسه دو دوره داره که خیلی سیستم جالب و دقیقیه چون همه زنگهای تفریح و ناهار و میان وعده این دو گروه از هم تفکیک شده کلاسهای اول و دوم و سوم دوره اولن که تمام معلمهای دوره اول خانم هستند و کلاسهای چهارم و پنجم و ششم دوره دومن که معلمهای اصلیشون مرد هستند بطور کلی باید بگم که من خیلی راضی هستم چون پسرم عاشق معلمهاشه
نازنین
(1396/01/13)
سلام عیدتون مبارک
بر خلاف نظر نسیم عزیز باید عرض کنم من از طریق همین سایتها و اظهار نظرهای مادران با علم و ادب اشنا شدم و پسرم پیش ١ و٢ و کلاس اول و دوم را علم و ادب بود الان هم کلاس سوم تو این مدرسه است همه ی اظهار نظرها درباره. این مدرسه درست و دقیق بود و خیلی از همه ی کسانیکه باعث شدند تا من این مدرسه را انتخاب کنم و پسرم را در این مدرسه ثبت نام کنم ممنونم
الهام
(1396/01/13)
سلام و خسته نباشید . پسر من امسال به کلاس چهارم میره و تصمیم دارم که مدرسه اش رو بدلیل اینکه از نظر اموزشی ضعیفه عوض کنم . لطفا در مورد معلمین سال چهارم مدرسه علم و ادب اگر کسی اطلاعاتی داره بگه . ممنون
نیلوفر
(1396/01/09)
نسیم خانم سلام عید شما مبارک
اگه شما رفتین چند تا مدرسه و تحقیق کردین و نظرتونو اعلام کردین به کامنت شما هم توجه نکنیم؟؟؟؟
نسیم
(1396/01/03)
من در مورد مدارس ابتدایی منطقه یک کلی تحقیق کردم به هیچکدام از این کامنت ها توجه نکنید بهترین روش اینه که وقت تعطیلی مدرسه از والدین دانش آموزان سوال کنید اونم نه فقط که راضی هستید یا نه بلکه بپرسید مدرسه از لحاظ پرورشی چه برنامه خاصی از لحاظ رفتاراجتماعی،علاقه مندی به کتاب خوانی،روشهای انضباطی،توجه به نظرات والدین،شدت علاقه بچه ها به مدرسه میزان پرداختن به برنامه های ورزشی و....دارد
من برای پسرم چند مدرسه در نظر گرفتم...
یاسمن
(1395/12/20)
سلام. من اطلاعاتی در مورد مدرسه گرفتم. پسرم مهر باید بره کلاس اول
می خواستم در مورد شهریه 95 بگید چقدر بوده و ایا با احتساب ناهاره ؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
شهریه ای که از سوی آموزش و پرورش برای این مدرسه اعلام شده مبلغ 47,100,000 ریال است. که البته این مبلغ ممکن است با توجه به خدمات بیشتری که مدرسه ارائه میدهد و با توافق انجمن اولیاء و مربیان افزایش یابد.
در مورد موارد جزئی مثل احتساب یا عدم احتساب مواردی مثل ناهار با مدرسه تماس بگیرید.
موفق باشید.
مهشید خدادی
(1395/12/12)
سلام
حدود یکساله پسرم علو و ادب درس میخونه مهمترین ویژیگی صداقت و راستگویی و عمل به قول و وعده هاشون بوده
بازدید کننده سایت
(1395/12/11)
سلام
اگه میخوان بدونین بچه ها علم وادب را چقدر دوست دارن پنجشنبه ها برین علم و ادب . با اینکه کلاسهای اسکیت و شطرنج و تیزهوشان و موسیقی و کاراته و سوربان و... اختیاریه اکثر دانش آموزان با شور و عشق و علاقه تو کلاسهای پنجشنبه شرکت میکنن واقعا مدرسه شاد و با برنامه اییه
امیر علی لطفی
(1395/12/07)
دیدگاه مدیریتی و
سیستم آموزشی دبستان علم و ادب بر این پایه استوار است که دانش آموزان شوق به دانستن، دانایی و پیشرفت فردی و شخصیتی را اساس کار خود قرار دهند. آن ها دانش آموزان را به این درک می رسانند که همه شبیه هم نیستند و هر کسی استعداد منحصر به فرد و ویژه خود را دارد و باید جایگاه مناسب با ویژگی های فردی خود را در جامعه پیدا کند. این تفکر در این مدرسه وجود دارد که همه و بدون استثنا خوب و مستعدند و به جایگاه و موقعیت مناسبی خواهند رسید بچه ها یاد میگیرند که چگونه شخصیت خود را گسترش دهند.
اصول آموزشی در مرحله اول به تشویق برای توسعه خود و خود پروری استوار است. مدرسه فقط مسئولیت آموزش مهارت های اولیه را ندارد بلکه باید به دانش آموزان برای داشتن و کسب یک شخصیت قوی و چند بعدی و گسترده کمک کند . این هدف حتی پیش از ورود به مدرسه و در پیش دبستانی هم پیگیری می شود. مربی پیش دبستانی قبل از ورود به پایه اول باید دایره واژگانی او را توسعه بخشیده و روح بخشش و مسامحه وحضور فعال در جامعه را در آنان تقویت کند.
دانش آموزان خود باید در جستجوی اطلاعات باشند تا تجارب خاص خود را به دست بیاورند و منابع را با استقلال و با تکیه بر شخصیت خود تحلیل کنند. جمع آوری اطلاعات و تحلیل آن بر عهده خود دانش آموز است. در این مدرسه دانش آموزان نقش گوش دهندگان را ایفا نمی کنند و در فرآیند تدریس مشارکت دارند. بیشتر تلاش آموزگاران بر پایه پرسش و پاسخ و شک افکنی است. معلم در فرآیند تدریس درباره ی موضوع مشخصی شک آفرینی می کند تا دانش آموزان هر یک رای و نظر خود را ابراز کنند. «احترام گذاشتن به خود» از جمله اصول مهم آموزشی است . خلاقیت، طرز تفکر انتقادی، ابتکار عمل داشتن در جامعه نیز به آنها آموخته میشود. در این فرآیند حفظ کردن مطالب درسی اهمیت ناچیزی دارد.
در نگاه مدیریتی دبستان علم و ادب
آنچه بیش از همه چیز اهمیت دارد این است که دانش آموزان از آموختن لذت ببرند و به پایان تحصیلات به عنوان پایان رنج های خود نگاه نکنند.
در این مدرسه تمرکز بر جنبه هایی است که در مدارس معمولی کمتر به آنها پرداخته میشود؛ امری که مجال را برای گسترش و کشف استعدادهای دانش آموزان در زمینه های مختلف ورزشی هنری و صنعتی فراهم می آورد. و تمام هم و غم مربیان براین اساس است که دانش آموزان را به کمک به یکدیگر تشویق کنند، به خصوص کمک به آن دسته از افرادی که در هماهنگ شدن با زندگی اجتماعی با مشکل روبه رو میشوند
آتوسا مظفری
(1395/12/05)
سلام
پسر من پیش یک و دو را در دبستان علم و ادب بوده مهر 96 هم میره اول
من برای پیش دبستانیش حدود بیست تا مدرسه منطقه یک را رفتم و پرس و جو کردم همه مدارس یک کلاس یا دو کلاس درسی را برای پیش در نظرگرفته اند تنها مدرسه ایی که یک فضای بسیار مناسب و بزرگ و شاد با پلی هاوس تمیز و شیک و کاملا جدا از سایر کلاسهای اول تا ششم به پیش دبستانی اختصاص داده و همه ی امکانات لازم را در پیش دبستانی در نظر گرفته دبستان علم و ادب است . مربیان پیش دبستانی شان بسیار وارد و آگاه هستند وتمام مدارک و دوره های لازم را دیدند و با بچه ها خیلی خوب کار میکنند پسر من که عاشق همه شونه
مریم کبیری
(1395/12/05)
سلام
در تایید مطالب آتوسا جان باید بگم پیش دبستانی علم و ادب بزرگ و شیکه و امکانات زیادی هم داره با یک مربی ماه و نازنین به نام خانم ناطق که خیلی تو کارش خبره و وارده
پسر من پیش دبستانی ١و ٢ و سال اول هم در دبستان علم و ادب بود ولی متاسفانه چون خونه مون به شهرک غرب رفت سال دوم اسمشو تو یه مدرسه ی منطقه دو نوشتم که خیلی ظلم بزرگی به پسرم کردم و خیلی خیلی پشیمانم
چونکه سرویس دهی و خدمات و برنامه های آموزشی و تربیتی علم و ادب با هیچ جا قابل مقایسه نیست الان هم به این نتیجه رسیدیم که دوباره بریم حوالی پاسداران چون پسرم میگه فقط علم و ادب
آتوسا مظفری
(1395/12/02)
سلام
پسر من پیش یک و دو را در دبستان علم و ادب بوده مهر 96 هم میره اول
من برای پیش دبستانیش حدود بیست تا مدرسه منطقه یک را رفتم و پرس و جو کردم همه مدارس یک کلاس یا دو کلاس درسی را برای پیش در نظرگرفته اند تنها مدرسه ایی که یک فضای بسیار مناسب و بزرگ و شاد با پلی هاوس تمیز و شیک و کاملا جدا از سایر کلاسهای اول تا ششم به پیش دبستانی اختصاص داده و همه ی امکعلم و امکابود
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/11/25)
سلام مرسی از سایت خوبتون
از طریق سایت شما با دبستان علم و ادب اشنا شدم خیلی مدرسه خوبی بود ممنون از شما
بعضی از اطلاعات را مستقیم از دبستان گرفتم و از کانال تلگرام و اینستاگرام مدرسه هم خیلی اطلاعات بدست آوردم
(1395/11/19)
میشه بفرمایید که پیش هم داره یا نه؟ و شهریش چقدر هست؟
پاسخ : بله دوست عزیز، این مدرسه پیش دبستان هم دارد و شهریه ی مصوب آن در سال 95-96 مبلغ 37,680,000 ریال است که البته ممکن است این مبلغ با همانگی مدرسه و انجمن اولیا و مربیان و در قبال انجام خدماتی افزایش یابد.
بازدید کننده سایت
(1395/11/18)
مدرسه علم و ادب فوق برنامه های خوبی مثل لگو و رباتیک و ریاضی آسان و کلاژ و اریگامی و سوربان و کمیکار داره و هر روز زبان انگلیسی تو برنامه درسی بجه هاست زبان فرانسه هم دارن
بازدید کننده سایت
(1395/11/18)
ساعت کار مدرسه از 7:30 تا 2:30
ماه گل نادری
(1395/11/15)
سلام ابتدا از سایت مفید شما تشکر میکنم
من آبان ماه 95 برای تحقیق به چندتا دبستان پسرانه رفتم و از همه ی مدرسه ها با دقت و وسواس زیاد پرس و جو کردم چون میخوام اسم پسرم را در سال اول بنویسم خیلی برام مهمه که کجا درس بخونه تنها مدرسه ایی که دیدم مدیرش با آرامش و کمال ادب و احترام پاسخ میداد علم و ادب بود بعد از اینکه در مورد تمام نکات توضیحات مفصل داد با معاون دبستان رفتیم آزمایشگاه ، سالن اجتماعات ، کتابخانه ، ناهارخوری ؛ سایت کامپیوتر ، تخته هوشمند ، کمدهای شخصی دانش آموزان و همه ی امکانات مدرسه را دیدیم و با معلمهای پایه اول هم آشنا شدم و با آنها هم صحبت کردم هردو معلم کلاس اول خوش بیان بودن و از توضیح کاراشون معلوم بود که مسلط و با تجربه اند در پایان مدیر مدرسه به من گفت شما برای آشنایی بیشتر با مدرسه و کسب اطلاعات دقیقتر میتوانید شماره تلفنهای والدین ما را خودتان انتخاب و تماس بگیرید و از آنها در مورد نحوه کار ما و سرویس دهی مدرسه اطلاعات بگیرین چون آنها بهترین قاضی هستند منهم از هر پایه خودم چند نفری را انتخاب کردم و زنگ زدم و نظرتاشان را پرسیدم که خوشبختانه همه رضایت داشتن و از همه چیز تعریف میکردن از همون آبانماه تا امروز 16 بهمن هم منو عضو کانال تلگرام و اینستاگرام دبستان کردن و منم مرتب همه ی فعالیتهای مدرسه را میبینم 20 بهمن هم به من وقت دادن تا با پسرم مصاحبه کنند و اونو محک بزنن امیدوارم قبولش کنن چون بعد ار اینهمه تحقیق و پرس و جو تصمیم قطی دارم که پسرم را در علم و ادب ثبت نام کنم
بازدیدکننده سایت
(1395/11/03)
سلام لطفا دوستان ساعت کاری مدرسه رو هم درج کنید ممنون میشم اگر اطلاعاتی در مورد کلاسهای فوق برنامه مثل کامپیوتر و زبان و موسیقی و ورزش و نحوه کلاسهای تابستانی بچه ها در سایت بزارید متشکرم
سید امیر
(1395/10/26)
با سلام
من در مورد دبستان علم و ادب و شخص آقای مشرف بعنوان موسس و مدیر مجموعه اطلاعاتم بشرح زیر است
. برادر بزرگ من شاگرد آقای مشرف بوده و بهترین خاطرات دوران تحصیلش را در دبیرستان علم و ادب داشته . همیشه ازحسن اخلاق و رفتار محترمانه و پیگیریهای ایشان به نیکی یاد میکند .
من با تمام حساسیتهایی که در مورد انتخاب مدرسه پسرم داشتم بیشتر مدارس برتر منطقه را بررسی و در موردشان تحقیقات زیادی کردم . در پایان هم با وسواس زیاد فرزندم را در پایه اول دبستان علم و ادب ثبت نام کردم . در طول دو ماه کلاس های تابستانی پسرم شیفته مدرسه شد و خودم طی این دوماه هر روز با دقت هر چه تمام تر مدرسه را زیر نظر داشتم و الان از انتخابم بسیار خوشحالم و به جرات می توانم بگویم که تمام تعریف ها و تمجیدهایی که از این دبستان می شود کاملا به جا و درست است و هر کس که پسرش در این مدرسه درس میخواند به خوبی میداند که فرزندش را در یک مدرسه مدرن با مدیریت قوی و کادر مجرب با برنامه ریزیهای هدفمند ثبت نام کرده و با خیال راحت و آرامش خاطر دوران دبستان او طی خواهد شد .
الان که با احتساب دوره تابستان هفت ماه پسرم در علم و ادب میباشد به انتخاب خودم بیشتر ایمان میارم و از همه ی دست اندرکاران دلسوز آن مدرسه ممنونم
بازدید کننده سایت
(1395/10/25)
مدرسه ایی مدرن و پیشرفته با مدیریتی آگاه و همراه
مادر یک دانش آموز سال سومی
(1395/02/02)
سلام ببخشید در مورد معلم چهارم میخواستم بدونم خوب هستن؟
(1394/06/23)
مدرسه علم و ادب کادر بسیار همراه و خوبی داره یکی از دوستام که سالهای گذشته پسرش علم وادب میرفت از معلم چهارمش ناراضی بودند جالب اینجا که تا سوم اصلا انقدر تعریف میکرد فقط سال چهارم ناراضی بودند و این دوست من عجول بود و مدرسه رو عوض کرد برد مدرسه پیشاهنگ و بعد خبر دار شد که معلم چهارم عوض شده و یه معلم فوق العاده گذاشتن من بهش گفتم عجله کردی بهت گفتم به هر حال کار مدرسه یه مقدار کند جلو میره ، این نشون میداد که علم وادب به هر حال براش صحبت خانواده مهمه و بررسی کرده بود و ترتیب اثر داده بود که بنده خدا دوستم هم خیلی پشیمان شده بود چون مدرسه جدید هم اصلا چنگی به دل نمیزد و من خیلی سرزنشش کردم.
(منبع: مدرسه کلوب )
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند