سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی علم و ادب

مدرسه علم و ادب یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده میدان قدس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان قدس، خیابان شریعتی، خیابان شهید واعظی، پلاک 108 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22213412 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مهدي آينه چي و موسس آن علی نقی مشرف است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://elmvaadab.org

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,388 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 362)

مدرسه علم و ادب، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : میدان قدس، خیابان شریعتی، خیابان شهید واعظی، پلاک 108

دبيرستان و پيش دانشگاهي علم و ادب سعي كرده است با فراهم آوردن بهترين و گسترده ترين امكانات و تجهيزات آموزشي و فرهنگي در فضاهاي مختلف خويش، محيطي مناسب و كيفي براي پيگيري برنامه و فعاليت هاي آموزشي و فرهنگي، در اختيار دانش آموزان عزيز قرار دهد.
امكانات و تجهيزات دبيرستان علم و ادب
دبيرستان و پيش دانشگاهي علم و ادب سعي كرده است با فراهم آوردن بهترين و گسترده ترين امكانات و تجهيزات آموزشي و فرهنگي در فضاهاي مختلف خويش، محيطي مناسب و كيفي براي پيگيري برنامه و فعاليت هاي آموزشي و فرهنگي، در اختيار دانش آموزان عزيز قرار دهد.
برخي از مهمترين اين تجهيزات و امكانات به شرح زيرند:
كلاس هاي بزرگ
با فضاي مناسب از نظر تناسب وسعت با تعداد دانش‌آموزان
سايت هاي بزرگ كامپيوتر
یک سايت مجزا و بزرگ با حدود 21 كامپيوتر براي استفاده دانش آموزان، و نيز استفاده هاي آموزشي، كنترلي و شبكه اي.
آزمايشگاه مجهز و بزرگ فيزيك
كه دانش‌آموزان در آن علاوه بر انجام آزمايشهاي كتاب درسي، به انجام آزمايشها و فعاليتهاي پژوهشي-‌ تحقيقاتي فراوانِ ديگري نيز در موضوعات مختلف فيزيك متناسب با علاقه و نياز و استعدادهاي خويش مبادرت مي‌ورزند.
آزمايشگاه مجهز و بزرگ شيمي
كه دانش‌آموزان در‌ آن علاوه بر انجام آزمايشهاي كتاب درسي، به انجام آزمايشها و فعاليتهاي پژوهشي- تحقيقاتي فراوانِ ديگري نيز در موضوعات مختلف شيمي متناسب با علاقه و نياز و استعدادهاي خويش مبادرت مي‌ورزند.
مركز سمعي و بصري
با حدود 500 عنوان CD، 110 عنوان فيلم VHS، در زمينه‌هاي مختلف آموزشي فرهنگي، سرگرمي و ... براي استفاده دانش‌آموزان و همكاران
كتابخانه بزرگ
با حدود 2000 عنوان كتاب در زمنيه‌هاي مختلف آموزشي، كمك آموزشي، كنكور، المپياد، ادبيات، موضوعات فرهنگي- اجتماعي، سرگرمي و... و نيز اشتراك مجلات و نشريات مختلف با موضوعات گوناگون و متنوع
مركز مشاوره و روانشناسي
با در اختيار داشتن امكانات مختلف مربوط به يك فضاي آرامش بخش و ايمن براي پيگيري فعاليت‌هاي مشاوره و روانشناسي، از قبيل انواع وسايل و امكانات براي مشاهده و تشخيص، انواع تست‌هاي رفتاري و روانشناسي، انواع امكانات مختلف براي بايگاني حفاظت شده از اطلاعات مشاوره‌اي افراد و ...
سالن بزرگ نمازخانه
با ظرفيت حدود 100 نفر كه براي برگزاري و آموزش نماز جماعت، برگزاري جشن‌هاي مختلف دانش‌آموزي، برگزاري جلسات عمومي اولياء، برگزاري جلسات آموزش خانواده و... قرار مي‌گيرد.
تالار بزرگ اجتماعات
با حدود 300 متر مربع و ظرفيت 200 نفر با امكانات مختلف صوتي، تصويري، نورپردازي و... براي برگزاري جلسات مختلف اولياء و مراسم مختلف دانش آموزي، جلسات و مراسم برون سازماني
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه مبینا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه دانشجو
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه آفرینش
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه صدرا نوین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
حسن قاسمی
(1396/08/22)
سلام. دبیرستان علم و ادب از مدارس به نام شمال تهران با دبیران باتجربه است.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند