سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

* راهنمای انتخاب مدرسه مناسب *

کلیک کنید ...

گران ترین مدارس شهر تهران کدامند؟

کلیک کنید ...

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه عادی دولتی طوبی

مدرسه طوبی یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 14 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اتوبان محلاتی، مخبرشمالی، روبروی مسجدخداداد، خیابان ولی عصر(عج) ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 33700577 - 33700690 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,196 بار بازدید شده است و در مقایسه با سایر مدارس، یکی از مدارس پربازدید سایت به شمار می‌رود.

برای این مدرسه 20 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 20 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورد به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1463)

مدرسه طوبی، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) عادی دولتی دخترانه : اتوبان محلاتی، مخبرشمالی، روبروی مسجدخداداد، خیابان ولی عصر(عج)

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندای سلام
» مدرسه مجتمع تطبیقی دختران
» مدرسه حضرت فاطمه 1
» مدرسه نجم
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه دبستان علامه طباطبایی واحد ونک
» مدرسه تدبیر
» مدرسه بهارعلم آموزان
» مدرسه تلاش

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه عبدصالح
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه دانشجو
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه آفرینش
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه امام صادق
» مدرسه امام صادق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
جراح مغز
(1397/08/16)
مدرسه طوبی در بین مدارس دولتی دیگه عملکرد های قوی تری نسبت به تمامی مدارس این ناحیه هست.
همچنین مدیر لایقی داره و از هر نظر پشت بچه هاست این خودش یکی بهترین حسن مدرسه طوبی ست کادر معلما و دبیرای خوبی داره مخصوصا خانم ابراهیمی دبیر زیست خانم بابایی دبیر ریاضی خانم علمی دبیر فارسی خانم سید رضایی دبیر شیمی ... که تمام تلاششونو میکنن ولی در کارد انظباطی راضی نیستم بسیار سخت گیر و پیگیر اند که شاید این هم یکی از حسن های برای خوش نامی مدرسه باشد
بازدیدکننده سایت
(1397/07/18)
سلام..من دانش آموز رشته ی تجربی هستم و واقعا این مدرسه خیلی خوبه هم از نظر معاونین و هم مدیر مدرسه که سعی میکنن با دانش آموزان ارتباط نزدیکی داشته باشن.
بعضی از معلم های این مدرسه عالی هستن به خصوص خانم ابراهیمی دبیر زیست .. خانم علمی دبیر ادبیات و خانم مُرشد دوست دبیر فیزیک با جان و دل برای بچه ها درس میدند ولی بعضی از معلم ها مثل معلم ریاضی خانم بابایی راضی نیستم ..
زهرا
(1397/07/12)
این مدرسه عالیه به خصوص مدیریت خانوم عابد
و با دبیرانی عالی و. ..
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1397/05/08)
چرا هر کدوم از نظرات رو خوندم فقط خوبی مدرسه گفته شد؟باید بدی های مدرسه ها گفته بشه تا بتونیم مدرسه خوبی انتخاب کنیم الان در هر مدرسه ای که نظرات رو خوندم شبیه هم بود الان یعنی با این سطح نظرات هیچ فرقی بین مدرسه فیض و طوبی و مطهره نبود درحالی که این طور نیست ممنون از نظراتتون
بازدیدکننده سایت
(1397/05/03)
از نظر انضباطی درسطح متوسط و روبه بالایی هستن ولی از نظر سطح علمی دبیرها دریک سطح نیستند یا خیلی عالین مثل خانم ابراهیمی دبیر زیست که واقعا با تمام وجود کار میکنن و یا خانوم علمی دبیر ادبیات که حتما توی هرجلسه کلاسشون دست کم یه نکته تستی میگن خیلی عالین ولی دبیر .... که به نظرم سطح پایین درس میدن
به نظرم به جای اینکه با بچه ها تست کار کنند، از روی کتاب کار پیش می رود.
از شیوه درس دادن و امتحان گرفتنشون راضی نیستم..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/06)
کسی برنامه امتحان.دوم.دبیرستان مدرسه طوبی رو داره
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
دانش آموز رشته انسانی
(1397/02/24)
من از سال اول تو این مدرسه بودم مدرسه خیلی خوبیه به خصوص واسه سال چهارمی ها استادای خیلی خوبی برای کلاس تست دارن و به نظرم مسئولین سخت گیر هستن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حقیقت
(1397/01/29)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و سطح علمی پایینه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/01/20)
اگه شاگرد زرنگ و درس خونی هستید که به درس اهمیت میدین و میخوایید دانشگاه خوب با رتبه پایین قبول شید این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
اما بچه های انسانی بخاطر جمعیت کمشون تو کنکور حتی میتونن اگه تو این مدرسه باشند رتبه زیر 1000 بیارن ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/01/20)
این مدرسه مدیر و معاونین بسیار خوبی داره
اما به نظرم در سطح آموزشی خیلی ضعیف عمل می کنه
من به هرکی که میخواد توی این مدرسه ثبت نام کنه پیشنهاد میکنم به جای پرس و جو از مردم ناحیه ایی که مدرسه توش قرار داره یه بار از دانش آموزا بخوان براشون بگن که مدرسه چه جوریه...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه بلند پرواز
(1397/01/12)
سلام
من دانش آموز پایه ی دهم مدرسه طوبی هستم و واقعا از مدرسه به خصوص مدیر محترمشون خانم عابد که با دانش آموز واقعا شبیه به دخترانش برخورد میکنه و معلم هاش که از نظر تدریس و همچنین علمی واقعا عالی هستن ، من قبل از ورودم به مدرسه نگران سطح درسی و رفتاری دانش آموزان مدرسه بودم ولی بعد از وارد شدن به مدرسه کاملا نگرانیم رفع شد و خوشحالم که خداروشکر توی این مدرسه درس میخونم و میخواستم از مشاورتحصیلی عزیزمون خانم تقرایی و مشاور خانم خزری تشکر کنم بخاطر حضور فعال و صحبت ها و برنامه های عالیشون که راه موفقیت رو به ما نشون میدن و توی این راه مارو همراهی میکنم❤
بازدیدکننده سایت
(1396/10/15)
این مدرسه درمیان مدارس عادی دولتی عالی کار میکنه و این مساله قابل انکار نیست که شاید نقاط ضعفی هم داشته باشد ولی در مجموع نقاط قوت مدرسه بسیار چشمگیر است .
بازدیدکننده سایت
(1396/09/02)
از یکی از معلم ها راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/07/17)
به نظر من معلماش خوبن به جز خانم ... تدریس بد ایشون بچه هارو از درس خسته میکنه ادم از درس زده میشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک دانش اموز رشته ریاضی
(1396/07/13)
سلام من دانش آموز این مدرسه هستم قبل اینکه وارد این مدرسه بشم خیلیا گفتن که اصلا خوب نیستو معلمای خوبی نداره ولی وقتی وارد این مدرسه شدم متوجه شدم که همه اون حرفا اشتباه بوده مدیریت که عالیه یعنی به تمام معنا عالی کادر اموزشیش هم خیلی خوبن به خصوص دبیر فیزیک خانم نظری دبیر ادبیات خانم اقبال نیا دبیر ریاضی خانم بابایی و خانم دولابی و موسوی دبیر جغرافی خانم همتی که همگی عالی هستن کلاس تست و تقویتی عالی هم دارن خیلی هم به نظم و انظباط اهمیت میدن واقعا مدرسه عالی ای هست سال پیش هم یکی از دانش اموزای این مدرسه با رتبه کنکور 300 در رشته انسانی موفق شد در کل خیلی خوبه من راضیم
غریبه ی آشنا
(1396/04/28)
سلام به نظرم نسبت به مدارس منطقه 14 اصلا مدرسه ی خوبی نیست...
علت اینکه میگفتن مدرسه خوبی هست بخاطر مدیریت قبلی اینجا سرکار خانم آقاجانی بود ... از نحوه برخورد معاونین مدرسه اصلا راضی نیستم ... حتی با دانش اموز خوب .. از سطح علمی دبیران هم راضی نیستم و فقط از خاطرات میگن یا خسته هستن ... تنها تنها دبیرای خوب مدرسه که دلسوز هم هستن .. خانم ها بابایی دبیر ریاضی ..علمی دبیر ادبیات .. ابراهیمی دبیر زیست واقعا استثنا هستن بین کل دبیرا ... موفق و پایدار باشید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهسا
(1396/04/10)
من توی این مدرسه درس می خونم کادر آموزشی و اداری عالی و یه مدیر فوق العاده داره
مبینا
(1396/03/23)
میشه هر کسی که از این مدرسه اطلاعات داره بگه که چجور مدرسه ایه؟ معلم های خوبی داره ؟ کار کردنشون برای تست در چه سطحیه ؟
(1396/02/25)
معدلم بیسته اگه نمونه قبول نشم و بیام اینجا نگران دانشگاه نباشم؟لطفا همینجا پاسخ دهید. راستی شهریه اش چه قدره ؟من میخوام برم تجربی.
مینا
(1396/02/07)
من این مدرسه درس خوندم مدرسه خوبییه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند