سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه غیر دولتی طلوع دانش

مدرسه طلوع دانش یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 15 (محدوده افسریه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی افسریه، بین 15 متری سوم و چهارم، پلاک 4 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 33143980 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم الهه باقری لتحری و موسس آن الهه باقری لتحری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 33143980 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 33157766 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,428 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 8 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 8 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5171)

مدرسه طلوع دانش، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی دخترانه : افسریه، بین 15 متری سوم و چهارم، پلاک 4

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه رسا
» مدرسه شهید عموئیان 1
» مدرسه شهید همت
» مدرسه روشنگران
» مدرسه دین و دانش
» مدرسه محسن
» مدرسه مهدی پور
» مدرسه علم و صنعت
» مدرسه زینبیه اسلامی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه دانشجو
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه آفرینش
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه منتظران قائم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فاطمه خوشنویسان
(1397/05/15)
میخواستم ببینم به نیروی خدماتی نیاز ندارید
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/20)
سلام نحوه برخورد کادر مدرسه و احترام به مراجعین بسیار شایسته است که جا دارم نهایت تشکرم را داشته باشم.من دخترم را در این مدرسه به پیشنهاد یکی از اقوام ثبت نام کرد وکاملا راضی هستم.
بهار قهرمانی
(1397/03/02)
ببخشید میتونم بپرسم هزینه برای کلاس پنجم چقدر است؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهراغفاری
(1397/02/16)
سلام.من دوتا از دخترانم در این مدرسه هستند وار لحاظ آموزشی بسیار سطح بالایی دارند ورسیدگی خوبی دارند..محیط شاد وپرنشاطی برای بچه ها فراهم کردندوحیاط مدرسه چمن مصنوعی است که زنگهای تفریح بچه ها خیلی لذت می برند.باتشکر از مسئولین مدرسه
سارا حسین پور
(1397/02/04)
سلام. محیط و نظم مدرسه بسیار عالی و شاد است و به مسائل روانشناسی کودک واقعا اهمیت می دهند. مدیریت و معلمان بسیار با تجربه و خوبی دارند.
مریم احمدی
(1396/10/12)
سلام.دختر اول من چند سال پیش در این مدرسه بود والان دبیرستان است از نحوه برخورد وآموزش این مدرسه خیلی راضی هستم.امسال هم فرزند دوم را درپایه اول ثبت نام کرده ام وفوق العاده راضی هستم.
ثنا تهرانی
(1396/09/09)
سلام من کلاس ششمم یعنی دو سال پیش در این مدرسه تحصیل میکردم، اما از مدرسه راضی نیستم و از نحوه برخورد بعضی از مسئولان رضایت ندارم. شهریه هم از ما 6 میلیون گرفتند و باز دهی تحصیلی خوبی نداشتیم.
محیط مدرسه هم خیلی کوچک بود و زمین بازی و وسایل ان هم فقط برای زیبایی مدرسه بود/حیاط مدرسه هم خیلی کوچک بود و حتی یه بوفه هم نداشتیم. ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
(1396/02/26)
لطفا میتونم شهریه ثابت برای کلاس اول دبستان بدونم چقدرهست ؟؟؟؟
پاسخ : دوست عزیز شهریه ی مصوب تعیین شده از سوی آموزش و پرورش برای این مدرسه مبلغ 28,460,000 ریال است.
درباره تعداد ساعاتی که دانش آموز در مدرسه می ماند و شهریه بابت آن اخذ می شود، تا آنجا که اطلاع داریم، برای مدارس غیر دولتی سقف 40 یا 48 ساعت موظفی تعیین شده که می توانید از اداره آموزش و پرورش منطقه دقیق آن را سوال کنید. اگر ساعات بیشتر شوند، مدرسه با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه می تواند مبالغ دیگری نیز برای ساعات غیر موظف دریافت کند که میزان آن توسط مدرسه تعیین می شود و از مواردی است که اولیای محترم قبل از ثبت نام دانش آموز باید از مسئولین مدرسه سوال کنند و از حدود آن آگاه باشند.
نکته مهم درباره شهریه این است که شهریه را همان موقع ثبت نام اعلام می کنند و شما می توانید قبل از ثبت نام از شهریه کاملی که با عنوان شهریه مصوب و شهریه مشارکت (که توسط انجمن اولیا و مربیان در طول سال تصویب می شود) مطلع شوید.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند