سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه عادی دولتی ابن سینا 1

مدرسه ابن سینا 1 یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 15 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی سه را ه افسریه، شهرک والفجر، خیابان شهید غلامی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 33847273 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,727 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5002)

مدرسه ابن سینا 1، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) عادی دولتی دخترانه : سه را ه افسریه، شهرک والفجر، خیابان شهید غلامی

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر ورزان
» مدرسه واله
» مدرسه رهروان معرفت
» مدرسه الوند
» مدرسه شهید یارجانی 1
» مدرسه ممتاز حنان
» مدرسه گلهای شریف
» مدرسه قلم
» مدرسه نخبگان علامه طباطبائی (نخبگان علامه طباطبایی)
» مدرسه پویش

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه تزکیه
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه امام صادق
» مدرسه منتظران قائم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
معصومه درویشانی
(1397/11/14)
سلام،من بیست و سه سال پیش تواین مدرسه درس میخوندم اونموقع تازه مدرسه راه اندازی شده بود، یعنی من و دوستام اواین دانش آموزان این دبیرستان بودیم، الان هم دنبال دبیرهام بودم که مطمئنم بازنشسته شدن.
اما فکر نمیکنم دیگه رو دستشون دبیری باشه، خانوم فومنی دبیرزیست، خانوم نصرالهی دبیرشیمی، خانوم اله وردی دبیرریاضی جدید، خانوم امینی دبیرهندسه، خانوم پوربیامین دبیرزبان.
امیدوارم هرجا هستن سالم وخوش باشن،
زهرا
(1397/09/14)
مدرسه خیلی خوبیه، من امسال 2سال هست که توی این مدرسه درس میخونم، معلم ها خیلی خوبن مخصوصا خانم خدانظری و یزدانی وخانم کولی وند و به نظرم برخی از معلم ها سخت گیرن..
ولی مدرسه خوبیه و امسال مدیریتش عوض شده، خانم ثابت شدن مدیر..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فائزه
(1397/02/25)
عالیه خانم خدا نظر خانم یزدانی خانم ممدوح خانم قاسمی همه و همه بهترینن
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
تارا
(1396/12/28)
سلام میشه بگین مدیریت و معاونت دبیرستان در حال حاضر به عهده کیه
اایرسا
(1396/08/23)
بنظرم نه اصلا اینطور نیسن معلما شاید یکی دوتا خوب نباشن،ولی انصافاً بقیه عالین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/13)
به نظرم معلمانش چندان تجربیات لازمه در دروسی که دانش آموزان برای اولین بار به آن برخود میکنند را ندارند مثلآ فیزیک یا فلسفه یا جبر و آنالیز یا معلم شیمی
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/14)
مدرسش عالیهههههه من 3سال دانش اموز این مدرسه بودم و خیلی دوس داشتم پیش دانشگاهی هم اینجا باشم چون برا دانش اموز کم نمیزارن همه دبیراش خوبن خانم حسنی خانم یزدانی خانم قاسمی نیازی و..... همه عالینننن تو منطقه بین مدارس دولتی اوله به دانش اموز اهمیت زیادی میدن مدیریتش عالیهه معاونت همه چیش خوبه ب نظر من حتما برید مدرسه خوبیه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند