سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره هنرستان فنی دخترانه غیر دولتی انفورماتیک مائده

مدرسه انفورماتیک مائده یک مدرسه دخترانه در مقطع هنرستان فنی است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی ستارخان خیابان خسرو جنوبی کوچه بیست وهفتم غربی (مصطفوی) پلاک 5 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44249559 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فرانک غریقی و موسس آن فرانک غریقی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.maedehsch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,288 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2432)

مدرسه انفورماتیک مائده، هنرستان فنی غیر دولتی دخترانه : ستارخان خیابان خسرو جنوبی کوچه بیست وهفتم غربی (مصطفوی) پلاک 5

آدرس قبلی مدرسه : شهرک غربT فاز 5 سیمای ایران، کوچه سوم، پلاک 1899
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مسلم
» مدرسه گیو
» مدرسه صهبای صفا
» مدرسه تلاش
» مدرسه علم و ادب
» مدرسه آئین روشن
» مدرسه فارابی
» مدرسه پیشتازان کامپیوتر ایران
» مدرسه میثاق
» مدرسه نبوت

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه موعود
» مدرسه ندا
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه امام صادق
» مدرسه امام صادق
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه آفرینش
» مدرسه محسن

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
علی حیدری
(1398/03/03)
باسلام، خوبه که یه جایی هست که بشه نظرتو با دیگران درمیان بذاری.من دخترم رو درهر مدرسه ای ثبت نام کردم از استرس و نگرانی پیشرفتی نداشت ولی بعد که ازطریق دوستی با هنرستان مائده آشنا شدیم و ثبت نامش کردم استرسش نموند و با آرامش دردرسهاش پیشرفت کرد و خیلی چیزها یادگرفت و الان هم کم و بیش درآمد داره.
فریده اسماعیلی
(1398/03/03)
دختر بنده هم گرافیک را یه ساله تمام کرده و محیط و اموزش خوبی در این مدرسه برقرار بود.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
نگین آقایی
(1398/03/03)
سلام من فارع التحصیل گرافیک هستم خیلی اموزش خوبی دیدم و محیط خیلی خوبی برامون ساخته بودن و حتی تو تعطیلات دلم برای هنرستان تنگ میشد،الانم هنوز در ارتباط با معلمها هستم و هنوزم چز بهترینهاست
نرگس علی یاری
(1398/03/03)
من مدرسه ی ابتدایی دختر کوچکم رو با سایت شما پیدا کردم. اما برای هنرستان دختربزرگم نظری پیدا نکردم و پس از گشتن فراوان مائده را پیدا کردم.
مخالف هنرستان رفتن دخترم بودم ولی وقتی دقت عمل تیم حرفه ای و مدیر خوب هنرستان را دیدم، از اینکه دخترم رشته ی گرافیک را انتخاب کرده احساس رضایت کردم.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
پانی
(1398/01/26)
سلام.خوشحالم که اولین نظر دهنده درباره ی این مدرسه هستم.خاطرات بسیار خوبی از سالهای گذشته دراین مدرسه در ذهنم باقی مانده.دوسال است که درسم تمام شده ولی لحظه ای نیست که دوستانم وکادر زحمتکش اونجا رو ازیاد ببرم.من دررشته ی معماری درس خوندم .عالی بود.الانم باآنچه از اونجا یاد گرفتم درآمد دارم.به همه پیشنهاد می کنم
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند