سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

راهنمای انتخاب مدرسه ابتدایی

اطلاعات بیشتر ...

ویژگی‌های یک مدرسۀ خوب

اطلاعات بیشتر ...

درباره متوسطه دوره اول پسرانه عادی دولتی شهید جهانی نسب

مدرسه شهید جهانی نسب یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده تهران ویلا - سازمان آب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان سازمان آب، جنب مسجد سید الشهدا ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44263029 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,773 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 20 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 20 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورد به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2223)

مدرسه شهید جهانی نسب، متوسطه دوره اول عادی دولتی پسرانه : خیابان سازمان آب، جنب مسجد سید الشهدا

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه تبیان
» مدرسه غدیر
» مدرسه شهید مهدوی
» مدرسه میزان
» مدرسه شهید مهدوی
» مدرسه جاوید
» مدرسه محسن
» مدرسه پژوهشگران
» مدرسه شهید مطهری
» مدرسه آئینه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام صادق
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه آفرینش
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه فرید

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
(1397/10/06)
با سلام خدمت دست اندرکاران سایت تیزلند
بنده بهترین 3 سال تحصیلی عمرم رو تو این دبستان گذروندم
و همچنین از معلم های محترمه خود مانند اقای چنگیزی.اقای علیزاده. اقای خیاطی. اقای بابازاده . اقای فلامرزی. اقای اسدیان گل گلاب که خیلی اذیتش کردم و واقعا ازش معذرت میخام و ابدارچی مدرسه اقای گلی و سرایدار مدرسه اقای شاطری گل که کلی رو گردن ما حق دارن و همچنین اقای زندی و معاونان اقای انصاری و خانلار
اکنون من در مدرسه بهشتی سال دهم درس میخوانم و میخام یکی از بهترین خاطراتمو بگم
بچه ها همه رفتن اردو و من و چند نفر دیگه مونده بودیم و آرزو میکردیم که آقای خانلار هم همراه اردو برن که ما یجوری مدرسه رو بپیچونیم، بچه ها رفتن و ما موندیم که دیدیم اقای خانلار نرفته ..
هرکاری کردیم نتونستیم مدرسه رو بپیچونیم و متوجه شدن و مجبور شدیم بریم سر کالاس
واقعا دلم برای اون سال ها تنگ شده و امیدوارم بتونم روزی به اون مدرسه خدمت کنم.
با تشکر از همتون
آقای اسدیان دوست داریم
خدانگهداررر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/05/31)
به نام خداوند بخشنده مهربان من مهران هستم یکی از دانش آموزان این مدرسه بنده 95 به این مدرسه آمدم برای سال تحصیل
از موقعی که این جا بودم روزای اول بنظر بنده این مدرسه زیاد به قول بعضی از والدین زیاد خوب نبود می توانیم بگیم خبرهای تلخ یا هوجوم آوری از والدین یا بچه ها به دیگران رسانده می شد .....
تا این که دوباره چند روز گذشت این مدرسه با ناظم های عزیزی مثل آقای خاندان آقای علی انصاری و مدیر گرانقدر عزیزمان آقای ملکیان که بسیار هم آدمی با شعور ، فهیم و با منطق بود که بایک سری برنامه های فوق العاده ای مدرسه را از وضعت بدی که داشت رو به پیشرفت رساندند و مدرسه را به جایی با نظم وآرام تبدیل کردند من از این همکاران گرامی مدرسه شهید جهانی نسب متشکرم امید دارم والدین گرامی با همکاری شما بتوانید این مدرسه را بهتر بکنید و همچنین از دبیران عزیزم آقای پیام ابراهیم پور آقای خیاطی اقای شاه حسینی فرامرزی و اقای چنگیزی و بابا ای زاده حاج آقا فغانی و اقای هاشمی طباطبایی بابت زحمات و همکاری های خود ازاین افراد تشکر می فرمائید امیدوارم والدین گرامی در انتخاب این مدرسه هیچ شکی کنید. چون هیچ گونه مشکل یا درد سری برای شما مخصوصا هزینه یا پولی ندارد مثل مدارس دیگر.
باتشکرمهران حاجی حیدری
کمالی
(1397/04/21)
پسر من دراین مدرسه سه سال درس خواند درسال 93 الی 96 بسیار راضی بودیم از کادر خوب و مدیریت عالی این مدرسه و دبیران خوبی همچون آقایان چنگیزی و خلج و اسدیان و خیاطی و محمد حیدری ودبیر علوم استاد علیزاده
من که راضی بودم هرچند که ساختمانش قدیمی است ولی دبیران و کادر خوبی داشت
محمدی
(1397/04/20)
مدرسه ی خوبی است. دوستان که انتقاد می کنند مدارس دیگر را ندیدن. من سال گذشته از مدرسه ... به این مدرسه امدم. از لحاظ تربیتی و اموزشی خیلی بهتره. من راضی بودم و معدلم هم خیلی خوب شد.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسننی
(1397/04/20)
مدرسه بسیار خوبی است با کادر با سواد محیط مدرسه هرچند قدیمی است ولی دبیران بسیار خوبی دارد و بخصو ص بعضی از مولفین کتابهای درس دوره متوسطه در این مدرسه مشغول به تدریس میباشند و اگر کسی ازاین مدرسه بد میگوید بدلیل رفتا ناشایست خودش و فرزندش در این مدرسه بود چرا که از سیصد چهل نفر دانش آموز یکصد و پنجاه و شش نفر از دانش آموزانش معدل هیجده و به بالا دارند و حتی میتوانید از مدرسه نمونه دولتی ها متوسطه دوره دوم و تیز هوشان قبولی ها این مدرسه رو بپرسید با سپاس
بازدیدکننده سایت
(1397/04/20)
شاید مدرسه شکل و شمایل خوبی ندارد ولی مدیری خوب و دبیران عالی دارد
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1397/04/07)
با سلام شاید براتون یه شوخی باشه این حرف من فکر کنم حدود سال 74 یا 75 بود من در کلاس دوم راهنمایی اون مدرسه میومدم که مدیری که به ناحق با من برخورد جدی داشت، بعد متوجه شد که به اسم و فامیل من یک نفر دیگه هم در مدرسه بوده که گزارشی که به ایشان دادن و اسم و فامیلی که گفتن اون فرد دیگر هست که تشابه اسمی با من داشته و اشتباه کرده مدیر اما حتی حاضر به دلجویی از من نشد
شاید باور نکنید که الان که من 38 سالمه و برای خودم زندگی ای دارم هنوز یادش تو دلم مونده و در خیلی از جاها که با دوستانم صحبتی از قدیم میشه بارها این خاطره را تعریف کردم.من ناظم دوران دبستانم که در مدرسه شهید نواب صفوی میرفتم در سالهای 67 تا 72 را که خانم یزدانی نام داشت یه بار تو خیابان دیدم دستش را بوسیدم اما فکر کردم اگر اقای .... را دیدم حلال کنم یا نه. خیلی ناراحتم خیلی دوست دارم ببینمش و بهش یاداوری کنم که من رو به ناحق تنبیه کرد.ببخشید که اینجا نوشتم ولی خیلی دلم اروم شد درد و دل کردم که بیش از 20 سال است در دلم مونده
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
علیرضا جلیلوند
(1397/02/17)
با سلام من پسرم مهر 97 باید بره کلاس هفتم میخاستم در مورد محیط مدرسه و تدریس معلم هاش بدونم
اصف احمدی
(1396/11/03)
این مدرسه خوبی است فقط اگه معلم هاش تغییری نکنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهران حیدر افکن خان
(1396/09/15)
امیدوارم این مدرسه همیشه آباد باشه بخاطر شهیدان جهانی نسب
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سجاد
(1396/08/05)
مدرسه عالیه ولی به ظاهر رسیدگی کنید
بازدید کننده سایت
(1396/06/31)
ما اصلا از مدرسه راضی نبودیم پول کمک به مدرسه می گرفتن ولی هزینه ای توی مدرسه نمیکردن معلم ها برخورد خوبی با بچه ها نداشتن نه از ناظم و نه از معلم ها راضی نبودم پسر من حروف الفبای انگلیسی رو یاد نگرفته بود خودم انقدر باهاش کار کردم تا بزور قبول شد ریاضی هم که همه تجدید شدند
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/06/28)
به نظرم اصلا مدرسه ی خوبی نیست هر سال کلی پول میگیرین برای تعمیر مدرسه آخرش پول مهتابی را از خودمان می گیرند. از معلم زبان راضی نیستم از معلم ریاضی هم راضی نیستم به نظرم مدرسه ی خوبی نیست.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/06/04)
من برای ثبت نام فرزندم مراجعه کردم به نظرم اصلا ظاهر مدرسه مناسب نبود. متاسفانه چاره ای نیست آسمان در این حوالی همین رنگ است
علی مهدوی
(1396/05/31)
من فرزندم سال 96-95 درس خوند. من فرزندم امسال در این مدرسه درس خوند. وضعیت نسبت به سال های قبل از لحاظ درسی بهتر شده و معلما هم خوب کار می کنند.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/21)
به نظرم اصلا مدرسه خوبی نیست
پاسخ : بازدیدکننده محترم چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/26)
من خودم 2 سال در این مدرسه درس خوندم و از نظر بهداشت خوب نیست.معلم های بدی ندارد اما از نظر فیزیکی مدرسه مثل شوفاژ و دستشویی وبهداشت وشست وشوی انها و حیاط مدرسه دروازه ها تخته کلاس ها میز ها شیشه های کلاس گرمایش و زمین بازی راضی نبودم.پیشنهاد میکنم بیشتر بیشتر قبل از ثبت نام تحقیق کنید ...
بازدید کننده سایت
(1396/03/24)
به نظر من مدرسه خوبی نیست واگر میخواهید در این مدرسه پسر خودتان را ثبت نام کنید پیشنهاد میدم بیشتر بررسی کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/06/08)
سلام
پسر من دو سال در این مدرسه درس خواند.به نظر من مدرسه ی خوبی نیست از نظر علمی پایین و سختگیری ندارند
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/05/02)
من خودم دوسال اونجا درس خوندم و اصلا راضی نبودم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند