سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

راهنمای انتخاب مدرسه ابتدایی

اطلاعات بیشتر ...

ویژگی‌های یک مدرسۀ خوب

اطلاعات بیشتر ...

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی مفید

مدرسه مفید یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده شریعتی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شریعتی، پایین تر از حسینیه ارشاد، خیابان کوشا، میدان جوانان، خیابان وزیری پور، نبش کوچه شمشاد، پلاک 16 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22223481 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمد علی مهر آزما و موسس آن فخرالدین احمدی دانش آشتیانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22223481 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22630176 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,412 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 8 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 8 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورد به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2716)

مدرسه مفید، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : شریعتی، پایین تر از حسینیه ارشاد، خیابان کوشا، میدان جوانان، خیابان وزیری پور، نبش کوچه شمشاد، پلاک 16

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شوق پرواز
» مدرسه ندای آزادی
» مدرسه محسن
» مدرسه مفید 2
» مدرسه فردوس 1
» مدرسه قاسم زاده
» مدرسه سما
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه سلام
» مدرسه شیخ محمدخیابانی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه تزکیه
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه آفرینش
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
رویا
(1397/05/22)
مهمترین مسآله اینکه شماره های درج شده دراین قسمت درست نیست و وقتی زنگ میزنیم مدرسه پاسخگو نیست. لطفا شماره درست بگذارید.
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگزاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود.
با تشکر
براتی
(1397/04/21)
با سلام،میخواستم بدونم مدارس مفید در شهرستانها هم شعبه دارند ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/23)
سلام برای مقطع دوم دبستان هم ثبت نام دارین
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/11/29)
بنده هم بارها دیدم کسانی رو که میگن ما با چادر رفتیم و بچمون رو ثبت نام کردیم هر وقت هم میخواهیم بریم دنبالش با چادر میریم در حالی که اصلا چادری نیستن. مگه مدرسه نمیخواد با شیوه شناختی به بچه ها خیلی چیزها رو بیاموزه یعنی خودشون یاد بگیرن پس اولین چیزی که بچه ها یاد میگیرن دورویی و تظاهر هست و هرجا خواستن به هدفشون برسن اونی بشن که نیستن. لطفا مدرسه موضع خودش رو در این زمینه برای والدین شفاف کنه. اگر واقعا قصد ثبت نام خانواده های مذهبی با حجاب چادر رو داره بگه. این هم برای خانواده های مذهبی خوبه که دنبال یه مدرسه شناختی با جو کاملا مذهبی هستند و هم برای خانواده های مانتو حجاب خوبه که حداقل واقعیت خودشون رو نشون بدن.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
توکل زاده
(1395/05/24)
آیا برای پایه اول ثبت نام دارید؟
(1394/06/23)
روش آموزش شناختی دارد که روش بسیار دوست داشتنی برای بچه ها است به گونه ای که خیلی زود با مدرسه وکادر آموزشی انس میگیرند و حتی در ایام تعطیل احساس دلتنگی دارند (این نظر اکثر اولیا و دانش آموزان است) در کسب مهارتهای اجتماعی دانش آموزان بسیار موفق بودن. ضمن آنکه رقابت در شیوه اموزشی آنها جایگاهی ندارد و...
(منبع: مدرسه کلوب )
(1394/06/23)
در خصوص دبستان پسرانه مفید لازم بود شما را از اشتباه خارج کنم. خیلی از خانواده ها بدون در نظر گرفتن ارتباطات آتی با مدرسه در جلسه معارفه و یا ثبت نام پوشش خود را به گونه غیرحقیقی جلوه میدهند . اکثریت خانواده های حاضر درجلسه معارفه پوشش چادر داشتن ولی اگر کمی دقت داشتید متوجه میشدید خیلی از این خانمها عادت به سر داشتن چادر ندارند چون قادر به حفظ آن در مدت کوتاه چند ساعته نبودن ولیکن برخلاف شنیده ها این مدرسه دیدگاه بسته مذهبی نداشت و حتی درجلسه اولیه معارفه به اختصار به این موضوع از سوی مجری مدرسه اشاره شد ولیکن من مجددا برای اطمینان خاطرم در جلسه دوم دقیقا این سوال را مطرح کردم و پاسخ نیز بسیار روشن بینانه بود.لذا این نگرانی را در خصوص گروه مدارس مفید در حد شایعه اعلام میکنم. ضمن آنکه اینجانب با پوشش بدون چادر موفق به ثبت نام فرزندم شدم.
(منبع: مدرسه کلوب )
(1394/06/23)
توی یه معارفه ی حضوری به مدرسه مفید رفته بودم و باید کفش ها را در می آوردیم و من آمادگی این کار رو نداشتم و جوراب پام نبود بسیار مضطرب بودم و احساس خوبی نداشتم و کلا پشیمون شدم . اکثرا پدرها اومده بودن و اینکه آدم های غیرچادری 10 بودن و من خودم آرامش کافی نداشتم که بتونم تمرکز کنم. این مسئله خیلی بده بنظرم جای یه مدرسه خوب پسرانه توی منطقه 3و 1 کمه
(منبع: مدرسه کلوب )
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند