سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه هیات امنایی شهید بهشتی

مدرسه شهید بهشتی یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده میرداماد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میرداماد، میدان مادر، خیابان بهروز، انتهای کوچه سوم شرقی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22924500 - 22275353 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم عربعلی یوسفی است.
این مدرسه از نوع مدارس هیات امنایی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.beheshti.sch.ir

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 19,811 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 42 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 42 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2614)

مدرسه شهید بهشتی، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) هیات امنایی پسرانه : میرداماد، میدان مادر، خیابان بهروز، انتهای کوچه سوم شرقی

حوزه فعاليت دانش آموزان

يادگيري به روش مشاركتي ريتمي در تمامي دروس
همكاري در فعاليت هاي آموزشي ؛ درسي؛ تحقيق و تمرين گروهي
شركت در فعاليت هاي فوق برنامه درسي؛ مذهبي؛ ملي؛ سنتي و تربيتي
همكاري گروهي و شركت در فعاليت هاي ورزشي و تربيتي و ايام الله
شركت در برنامه هاي بازديد و اردوهاي علمي و تفريحي به صورت فعال و هدفمند همراه با ثبت گزارشات
بكارگيري امكانات ارتباطي (رايانه) در يادگيري دروس و تحقيقات علمي
ترغيب فرهنگ ياددهي و يادگيري مشاركتي
تقويت كتاب خانه كلاسي و مركزي مدرسه
تقويت رفتار گروهي و ايفاي نقش موثر و توسعه مهارت هاي اجتماعي دانش آموزان
اجراي كلي آموزش تكريم و طرح كرامت و مهارت هاي زندگي در پايه هاي مختلف تحصيلي
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ممتازحنان
» مدرسه دین و دانش
» مدرسه هما
» مدرسه پیوند
» مدرسه آل طه
» مدرسه امام هادی
» مدرسه شیخ محمدخیابانی
» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه صهبای صفا
» مدرسه امام حسن مجتبی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه فرید
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه صدرا نوین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
آفرین قلعه نویی
(1397/08/28)
با سلام و عرض ادب و احترام
پسر من آروین حسین پور از سال اول تا امسال که سال چهارمه در این مدرسه بوده و بسیاربسیار راضی هستم هم از لحاظ تربیتی و هم درسی، خودم دبیر ریاضی دبیرستان با ٢٠ سال سابقه تدریس هستم و واقعاً از سال اول تا الان هیچ دخالتی در امور آموزشی پسرم نداشتم و اگر دانش آموز درسخون باشه واقعاً میتونه به بهترین شکل دروس را یاد بگیره و من فقط ریاضی تیزهوشانی و پیشرفته را جدا از مدرسه با پسرم کار میکنم ولی کتابهای مدرسه را به هیچ وجه دخالتی ندارم و به بهترین نحو سر کلاس یاد گرفته. و بسیار از این موضوع راضی و خوشحال و سپاسگزارم و بهترینها را برای آقای یوسفی عزیز و دلسوز از خدای مهربان خواستارم و از سال اول و چهارم بدون حتی یکساعت دبیرخصوصی جزو بهترینهای کلاس بوده و به نظرم از سال هفتم باید برای ورود به مجتمعهای خوب غیرانتفاعی اقدام کرد ، با تشکر 🌸.
بازدید کننده سایت
(1396/11/17)
ببخشید قرار بود ما بیایم تو این مدرسه مسابقات فوتبال دهه فجر تو روز چهارشنبه ولی چهارشنبه به دلیل الودگی هوا تعطیل شد.زمان مسابقات به کی موکول شد؟؟؟
(1396/07/18)
سلام تیزلند وممنون بابت این اطلاع رسانی .
من دو فرزند در این مدرسه داشتم و ارتباط مستقیم با کادر و امور مدرسه طی چهار سال برقرار کردم : اینکه مدیریت مدرسه جناب اقای یوسفی و دیگر کادر اجرایی و اموزشی انسانهای خوب و شریفی هستند در ان شکی نیست و من جز خاطره خوش و روی گشاده از انان ندیدم. اما اجرای قوانین مدرسه و موفقیت بچه ها در امور تربیتی و اموزشی باید سر لوحه ی کار باشد که به نظرم در این زمینه بسیار ضعیف عمل می شود . دوستی نوشته بودند باید معلم خصوصی بگیرید ... کاملا درست است و متاسفانه در این مدرسه با همین روش معلمین دلسوز و متعهد گاها به معلمین خصوصی تبدیل می شوند که فقط در صورتی مورد توجهی که با ایشان کلاس خصوصی داشته باشی و متاسفانه امسال فرزند کوچکم از این مورد بسیار اسیب دید بطوری که اصلا دوست نداشت دوباره مدرسه برود ... انتقاد های من و همسرم هم هیچ فایده ای نداشت و مورد دوم اینکه بسیار سلیقه ای تصمیم گرفته می شود و در این چهار سال عضو انجمن اولیا و مربیان مدرسه بودم که هیات امنایی است اما هیچ وقت ندیدم انتقادی جدی گرفته شود و فقط توقع تایید داشتند و لا غیر ...امسال فرزندانم را به مدرسه بی حاشیه تری بردم که ان هم دولتی است و امیدوارم مدرسه خوبی باشد ...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
باباخانی
(1396/06/24)
ببخشید این مدرسه پیش هم داره؟؟
بازدید کننده سایت
(1396/03/10)
فکر کردن پرونده پسرشون در تیزلنده
بازدید کننده سایت
(1396/03/03)
خیلی جالبه پدر یکی از دانش آموزا فقط هم از تیزلند درخواست وضعیت تحصیلى فرزندش رو داره،اصولا باید مسایل درسی و اخلاقى فرزندمون رو مستقیم از مدرسه بپرسیم ولی نمى دونم چرا ایشان بعد از تعریف و تمجید از مدرسه و رضایت پسرش از مدرسه بازم احتیاج به کمک از این سایت دارند
بازدید کننده سایت
(1396/02/31)
آیا تیزلند تعطیله؟
پاسخ : خیر دوست عزیز، به دلیل حجم بالای نظرات در دو هفته ی اخیر، تایید آنها به کندی صورت می گیرد. اما در حال بررسی و درج تمام نظرات در سایت هستیم.
از صبوری شما متشکریم.
(1396/02/24)
سلام بنده پدر امیرحسین فیضی نیا هستم. امیرحسین در کلاس دوم میباشد. بسیار از محل تحصیل خود راضی میباشد و من نهایت سپاس و تشکر را از تمامی کادر آموزشی آن مجموعه را دارم. با توجه به اینکه مدتیست من در خارج از کشور زندگی میکنم از شما تقاضا دارم بنده را از وضعیت تحصیلی فرزندم مطلع بفرمایید. از کارنامه و وضعیت تحصیلی ایشان در جریان باشم. با سپاس و تشکر مجدد از زحمات بی دریغ شما
پاسخ : دوست عزیز، برای این منظور باید با مدرسه تماس بگیرید.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1396/02/18)
این مدرسه برای مهر 96 ثبت نام پایه اول نداره
آخه مگه میشه
همین یه مدرسه دولتی توی این محدوده وجود داره که اونم میگن ثبت نام پایه اول نداریم.
واقعا آموزش و پرورش داره چکار می کنه؟
از تیزلند تقاضا داریم پیگیری کنه این مسئله رو و به ما جواب بده.
پاسخ : دوست عزیز، دبستان پسرانه شهید بهشتی از تاریخ 6 خرداد به بعد ثبت نام پایه ی اول خود را شروع خواهد کرد.
بازدید کننده سایت
(1396/02/08)
پس چرا تیزلند درخواست کرده که اگر شناختى از مدرسه دارید درج کنید تا دیگران بتوانند از نظرات و تجربیات استفاده کنند؟؟؟؟؟؟؟حالا که نظر مى دهیم یا اصلاحات انجام مى دهید یا منکر درخواست خود میشوید
پاسخ : دوست عزیز، پیگیری و توجه شما به امر آموزش قابل ستایش است.
به ما حق بدهید که به عنوان رسانه موظف به رعایت نکات و مسائلی هستیم. قطعا مراجعه کنندگان تیزلند این موضوع را درک می کنند و نهایت رعایت را در ثبت نظرات اعمال میکنند.
متوجه هستیم که گاهی مسائلی پیش می آید که متاسفانه باعث آزردگی خاطر خانواده ها در امر آموزش فرزندانشان میشود اما از شما خواهشمندیم ما را درک کنید که خط قرمزهایی داریم و ناچار به اصلاح برخی نظرات هستیم.
از همراهی و همکاری شما متشکریم
بازدید کننده سایت
(1396/02/06)
چقدر این مدرسه مشکل داره از تیزلند ممنون که اولیارو نسبت به اینده ى فرزندانشان اگاه مى سازه
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1396/02/05)
اون قسمت از کامنت منو که پاره ای اصلاحات کردین ممکن بود در انتخاب یه نفر تاثیر داشته باشه
قطعا مسئله مهمیه
اگر اینجا برای اینه که مسائل شفاف بیان بشه باید متن منو کامل میذاشتید
کامنت من فحاشی نبود غیر اخلاقی نبود
فقط واقعیت بود
پاسخ : دوست عزیز، پیگیری و توجه شما به امر آموزش قابل ستایش است.
به ما حق بدهید که به عنوان رسانه موظف به رعایت نکات و مسائلی هستیم. قطعا مراجعه کنندگان تیزلند این موضوع را درک می کنند و نهایت رعایت را در ثبت نظرات اعمال میکنند.
متوجه هستیم که گاهی مسائلی پیش می آید که متاسفانه باعث آزردگی خاطر خانواده ها در امر آموزش فرزندانشان میشود اما از شما خواهشمندیم ما را درک کنید که خط قرمزهایی داریم و ناچار به اصلاح برخی نظرات هستیم.
از همراهی و همکاری شما متشکریم
بازدید کننده سایت
(1396/02/05)
الان همه یک بچه دارند پس بهتر است برای همان یک بچه سرمایه گذاری کنند و بهترین مدرسه را پیدا کنند. به نظرم مدارس غیر انتفاعی بهتر است.
بازدید کننده سایت
(1396/02/02)
به نظر من خیلی شلوغه
پسرم کلاس اول بود امسال
4 تا کلاس اول داشت هر کدوم 35 تا دانش آموز
35 تا پسر بچه شیطون توی یه کلاس
توی خونه هرکدوم از ماها یه دونه است گاهی کلافه میشیم دوست داریم کله خودمونو بکوبیم به دیوار
فکر کن 35 تا بچه پسر شیطون
معلم هم که به خاطر بچه های مردم سر خودشو نمی کوبه به دیوار
چکار می کنه
گوش بچه رو می کشه
من امسال پسرم رو از این مدرسه می برم
چون کلاسا شلوغه
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/02)
کدوم کامنتا از طرف مدرسه اس؟ من نفهمیدم
بازدیدکننده سایت
(1396/01/29)
چرا اینقدر با تندى جواب بعضى کامنت ها از طرف مدرسه داده میشه مگه بنده خدا ها چى مى گن خوب نظرات هرشخصى محترمه و انتقادات که نباید اینقدر واکنش تند داشته باشه........
پاسخ : دوست عزیز، پاسخ ها از طرف مدرسه نیستند. بازدید کننده های سایت هستند که در جواب هم، نظری رو ثبت می کنند.
بازدید کننده سایت
(1396/01/10)
خانم فرناز
شما و همسرتان که پزشک هستید و خودتون در مدارس غیرانتفاعی درس خوندید
برام عجیبه که اومدید تو صفحه مدارس دولتی دارید کامنت میذارید
خب بچه تون رو هم ببرید غیر انتفاعی
ماشالا پزشک هم هستید و درآمدتون هم بالاست
مدارس دولتی رو بذارید برای مثل منی که خودم و همسرم دولتی درس خوندیم و الان هم کارمند هستیم و حقوق کارمندی داریم
سیمایی
(1395/12/23)
به نظرم مهترین و بزرگترین مشکل این مدرسه اینه که بعضی معلمها دنبال خصوصیین و هیج نظارتى هم از طرف مسئولین نیست.البته اگر این وضعیتی که عنوان کردم از طرف تیزلند درج بشه ممنون میشم چون باعث میشه اولیا اگاه تر بشن و با اندیشه و تصمیم گیرى درست کمک به رشدتحصیلى بچه هاشون کنند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پارسا صدوقی
(1395/12/23)
من 4 سال پیش از کلاس اول تا شسم تو این مدرسه بودم...
از مدارس نمونه دولتی منطقه از جمله فردوسی یک سروگردن بالا ترهست.بهترین سال زندگیم 6سال شهید بهشتی بود
بازدید کننده سایت
(1395/12/21)
مثل اینکه این مدرسه چند سال پیش خیلی کیفیت بالایی داشته ولی اخیرا اولیا راضى نیستن البته به عقیده ى من این مدرسه خیلی به مسایل حاشیه اى اهمیت مى ده تا مشکلات اصلى دیده نشه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرناز
(1395/12/14)
باسلام،من اصلا پاسخى که داده شده است را قبول ندارم،من و همسرم پزشک هستیم و هردو مدارس غیر انتفاعى تحصیل کرده ایم،و فکر مى کنم فرزندان مادران دهه ى پنجاه الان یا دانشجو باشند یا مشغول کسب و کار و زندگى،پس اصلا منطقى نیست که دانش اموز شش ساله ى امروزى را با بدترین شرایط دیروز تطبیق داد. وقتى تعداد دانش اموز زیاد باشد قطعا معلمین محترم بیشتر وقت خودرا مانند مبصرصرف نظم دهى کلاس مى نماید و نه تنها نمى تواند ارتباط عاطفى که دانش اموز نیاز دارد را برقرار کند ، کیفیت اموزش هم از درجه ى پایینى برخوردار مى گردد،دوران ابتدایی مهمترین و بحرانى ترین سن یادگیرى اموزشى و تربیتى است نه اینکه بچه ها به مدرسه بروند صرفا مشغول بازى و شادى و برپایی جشن ها شوند ،عصر عصر پیشرفت و تکنولوژى است پس نباید مسئولین اینقدر بی تفاوت از این مهم ،بگذرند.به نظر من باید دانش اموزان در کلاس با تعداد کمتر و کیفیت بالاتر تعلیم ببیند اگر واقعا اینده ى فرزندانمان برایمان مهم است پس خیلی از مشکلات باید رفع گردد
بازدید کننده سایت
(1395/12/09)
مادرها و پدرهایی که الان بچه هاشون دبستانی هستند قطعا خودشون متولد دهه های 50 و 60 هستند.
ما والدین دهه 50 و 60 چطوری مدرسه رفتیم؟
چطوری درس خوندیم؟
آیا اون زمان مدرسه غیرانتفاعی وجود داشت؟
آیا تعداد جمعیت کلاس های ما 12 نفر بود یا 45 نفر؟
امروز رو نگاه کنید
همون هایی که در کلاس های پر جمعیت درس خوندن
همون هایی که شبها مشق شب رو با بی برقی در نور فانوس نفتی می نوشتند
همون هایی که صدای آژیر قرمز در کنار کتاب و درس براشون ترسناک بود
آیا بین اونها پزشک وجود نداره
بین اونها مهندس نیست
کسی از اون بچه ها پاش به مجلس شورای اسلامی یا شورای شهر باز نشده؟
اینو قبول دارم که بچه های ما در مقایسه با والدین خودشون توانا تر و باهوش ترند
البته به همون نسبت هم کتاب های درسی تغییر کرده ولی
فکر می کنم این همه نگرانی بابت شلوغی کلاس ها
این همه حساسیت برای عدم کارایی معلم به علت ازدحام جمعیت در کلاس ها
واقعا بی مورده.
دوره ابتدایی یعنی از سنین 7 تا 12 سالگی
این سن در همه جای دنیا سن کودکی حساب میشه
و از 13 سالگی به بعد وارد سن بحرانی نوجوانی میشن
کودک یعتی کسی که عاشق بازی و شادیه
کودک یعنی کسی که باید براش روز کودک رو جشن بگیری
کودک یعنی یه دنیا شور و هیجان و زیبایی
پاسخ : ممنون از نظرتون دوست عزیز
بازدید کننده سایت
(1395/12/08)
به نظر من باید با دانش اموز مخصوصا پایه ى اول که در این مدرسه مشغول به تحصیله، در منزل خیلی کار کرد اگر فقط به مدرسه اکتفا کنیم اصلا نتیجه ى خوبی نمى گیره ،حتى با تجربه ترین معلم هم توان و وقت کافى براى همه ى دانش اموزان رو نداره ،البته شاید مسئولین مدرسه این اطمینان رو به اولیا انتقال بدهند و یا یک ولی براى قدر دانى از کادر مدرسه تعریفهاى زیادى بنویسند که من منکر نیستم اما حقیقت رو باید پذیرفت که با این تعداد دانش اموز در کلاس بازدهى خوبی براى دانش اموزان در بر نخواهد داشت همانطور که خیلی از دانش اموزان با پایه ى ضعیف به کلاس بالاتر مى روند اى کاش این معضل مدارس شلوغ خیلی زود بر طرف بشه و فرزندانمان رشد بهترى داشته باشند
بازدید کننده سایت
(1395/12/06)
سلام خواهش می کنم اگر کسی از والدین پسرش کلاس اول امسال بود بگین ایا با 40 دانش اموز امکان رسیدگی هست اگر قرار باشه معلم خصوصی بگیریم که چه فرقی با عیر انتفاعی داره خواهش می کنم اگر تو پایه اول اگر کسی پسرش هست راهنمایی بفرمایید
بازدید کننده سایت
(1395/12/03)
به نظرم اینقدر خارج از محدوده ثبت نام مى کنند که مدرسه خیلی خیلی شلوغه و این باعث میشه که بچه هایی که در محدوده هستند نتوانند از امکانات مدرسه کامل استفاده کنند و اینقدر کلاسهااینقدر شلوغه که اموزگاران واقعا نمى رسند به همه بچه ها رسیدگى کنند.
بازدید کننده سایت
(1395/12/01)
به نظر من هرچند هم که کلاس ها بزرگ و حیاط هم وسعت داشته باشه ولی بازهم بچه ها امنیت ندارند چون واقعا شلوغه و رسیدگى و نظارت کفایت نمى کنه،و این واقعا حق بچه هاى ما که در محدوده هستند ،نیست.من چندین بار هم به اداره رجوع کردم و این مشکلات رو گفتم ،اینکه هر دانش اموزى در خارج محدوده رو مى نویسند و ........که گفتن نداره،وباعث شده هر نوع دانش اموز با هر فرهنگ و در هر منطقه اى از تهران در این مدرسه دیده بشه باعث شلوغى و بی نظمى پایین اومدن کیفیت اموزشى و تربیتى بشه ،وهیج نظارتى هم از طرف منطقه نیست وبچه ى من وامثالهم که در محدوه هستیم و شرایط بردن به مدارس عیر انتفاعى رو نداریم متضرر ب بشن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/11/23)
با سلام ، من 6سال دبستان رو در این مدرسه گذروندم پس میتونید بهم اطمینان کنین و لطفا تا اخر بخونید
میتونم بگم مدرسه خوبی هست ، تمامی مراسم هارا انجام میدن چه مراسم مذهبی باشه و چه مراسم سنتی
مدیر این دبستان اقای یوسفی هستن و برادر کوچیکشان ناظم ، که ما به اسم یوسفی بزرگ و یوسفی کوچیک میشناختیم
کلاس ها معمولان 40 نفره هست ولی کلاس بزرگه و فضا کم نیست
تمامی کلاس ها مجهز به تخته هوشمند هستند همراه یک پروژکتور
3تا حیاط وجود داره که هر سه بزرگ هستن و یکیش چمن مصنوعی داره
ازمایشگاه بزرگی داره که اگه درش باز بشه جای جالب و خوبیه
یک کتابخانه هم داره که جای بزرگیه
یک سایت PC داره که همیشه خراب بود
یک سالن سر پوشیده هم داره برای بسکتبال ولی خیلی خوب نیست... ( یعنی 4 سال پیش خوب نبود شاید الان... )
کلاس های رزمی ، بسکتبال ، شنا و فوتبال هم خارج از وقت مدرسه انجام میشه
من از نحوه برخورد ناظم کاملا راضی نبودم
از نظر بهداشتی هم خوبه
به دلیل اینکه کلاس ها شلوغه معلم وقت نداره که به همه بچه ها برسه واسه همین شما احتمال اینکه برای بچتون معلم خصوصی بگیرین هست
توی این مدرسه همه جوره بچه هست هر جوری که فکر کنین ، از درس خون و با ادب هست تا شر
در مجموع از 6 پایه چیزی حدود 700 یا 800 تا دانش اموز وجود داره حتی بیشتر
اینم بگم که پسر شما توی این 6 سالی که توی این مدرسه هست معدلش 20 میشه ، هم درسی هم انظباطی چون به همه اخرش 20 میدن
وقت مدرسه از ساعت 7:30 شروع میشه تا 12:30یا 13:00
من خودم بعد از این 6 پایه ای که توی این مدرسه درس خوندم الان توی مدرسه علامه طباطبایی هستم که مدرسه خیلی خیلی خوبیه و تیزهوشانه
البته من جدا هم معلم گرفتم و حتما اگر پسر شما در مقطع 6 هست جدا براش معلم بگیرین چون مدرسه انقدر قوی نیست که توی ازمون های مدارس برتر و تیزهوشان قبولیه زیادی بده اون موقع ما فقط 6 نفر تونستیم علامه قبول بشیم واسه همین اگر میخواید که در سال اینده که در مدرسه دیگه پسرتون موفق باشه براش معلم بگیرید
الکی هم برای پایه دیستان پول به مدرسه غیر دولتی ندید چون به درد نمیخوره از راهنمایی بفرستیدش مدرسه غیر دولتی.
در کل من از اینکه دبستانم رو توی این مدرسه بودم خوشحالم و خاطرات خوبی هم برام ساخت و فشار خاصی که بخواد اون دوران رو خراب کنه روی دانش اموز نمیزاره
مدرسه خوبیه
رحیمی
(1395/10/14)
این مدرسه واقعا عالیه ، از هر نظر عالی ، پسر من هم ٦ سال ابتدائی را در این مدرسه بود خداروشکر واقعا خوب بود ، مدیریت عالی ، آقایان یوسفی واقعا زحمت کشیدند.
محمد حسین ممیز
(1395/07/18)
این دبستان از نظر فضا بسیار عالی است چون برای پایه های اول و ششم بخاطر حساسیت سنی حیاط مجزا در نظر گرفته شده است دارای کادر بسیار مجرب و کارکشته است و مدیر بسیار دلسوزی دارد چون پله پله به این مقام رسیده و مدیر یک شبه نیست البته با تحقیقات بیشتر میتوانید اطلاعات بهتری کسب کنید چون خودم در این مدرسه ده سال کارکرده ام
(1395/07/03)
با سلام و عرض تبریک سال جدید تحصیلی من پدر امیر حسین فیضی نیا هستم چون برای مدت طولانی برای کار به بندر عباس رفته ام در صورت امکان هر گونه وضعیت تحصیلی در هر مورد که برای پسرم بوجود آمد را لطفا برای من ایمیل بفرمایید تا من هم از وضعیت ایشان مطلع باشم .با تشکر از زحمات شما
بازدید کننده سایت
(1395/02/18)
ایا مدرسه تمام الکترونیک است؟
عاطفه
(1395/02/03)
سلام خدمت بزرگواران ایا کسی با مدرسه شهید بهشتی در منطقه 6 اشنایی دارد در باره مدیریت و معلمان و نحوه برخورد با بچه ها و کنترل کردن صحیح این تعداد دانش اموز اطلاعات می خواستم ممنون میشم اگه من را راهنمایی کنید
بازدید کننده سایت
(1395/01/28)
مدرسه ى بدى نیست ولی اینقدر کلاسها شلوغه واقعا معلم ها نمى تونن کامل کار کنن براى همین باید معلم خصوصى هم گرفت در حقیقت همون پول عیر انتفاعى چه بسا بیشتر براى ادم در میاد
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
(1395/01/19)
من امسال میخام پسرم رو پایه اول این مدرسه ثبت نام کنم ولی دودل هستم. به نظر شما غیرانتفاعی بهتره یا مدرسه بهشتی؟ با توجه به اینکه در مدارس غیرانتفاعی آموزشهای فوق برنامه به بچه ها داده میشه. خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.
(1395/01/14)
باسلام درود خدمت تمامی کادر بسیار خوب مدرسه شهید بهشتی
جا دارد که از صمیم قلبم تشکر کنم از نحوه برخورد بسیار خوب مربیان با دانش آموزان و همچنین مدیریت بی نقص جناب آقای یوسفی بسیار عزیز.
امیدوارم سالیان سال این کادر پابرجا باشه تا اولیا ی عزیز در آینده بدون هیچگونه نگرانی دلبندان خودشان را در این مدرسه ثبت نام کنند
در سال جدید بهترین ها را از خدا برای این مجموعه بخصوص آقای یوسفی بزرگ و برادر عزیزشان خواهانم .
بازدید کننده سایت
(1394/12/06)
پسر من 4 سال در این مدرسه تحصیل کرده و فوق العاده راضی بودیم، هم از نظر آموزشی هم از نظر تربیتی البته با زحمات بی شایبه جناب آقای یوسفی بزرگوار که انشالله همیشه سلامت و تندرست باشند، همچنین کادر زحمتکش مدرسه.
بازدید کننده سایت
(1394/12/03)
سلام
آیا این مدرسه فقط از محدوده اعلام شده ثبت نام می کند ؟
احمد میرهمدانی
(1394/11/23)
مدرسه ی فوق العاده با مدیریت مدیری عالی....
شایان عمان
(1394/11/08)
مدرسه ی عالی و بی نظیر
شایان عمان
(1394/11/07)
من در این مدرسه در حال حاضر دانش اموز ام و اول از اقای یوسفی بسیار عزیز تشکر می کنم بابت اعتماد به من برای رئیس بودن در شورا معرف در مبصری و دوما برای تشکر از معلمان عزیز و مهربان که برای پرورش من زحمت کشیدند و باعث پیشرفت اگثر بچه ها شدند و من از خانم اقایی و اقای نیازپور و اقای فراهانی و اقای بهزاد پور گرامی . از دانش اموران اول تا ششم که با من در شورا و کارها همکاری کردند و عالی با من رفتار گردند و از دوستان گرامی اقایان حاجی ها . حساس . کاهکش . مسیبی . امین کاشانی . قربان زاده . فروهری . قوام پور . و..... بسیاری دیگر تشکر می کنم .
(1394/08/04)
با سلام
هر چه زمان می گذرد ، از انتخاب این مدرسه برای تحصیل پسرمان بیشتر به خود می بالم .
اول به خاطر اعتماد آقای یوسفی و خانم قیطاسی عزیز. دوم به خاطر محبت آقای حقیقت نظر و معرفی خانم آقایی مهربان .
خدا قوت
میرخانی
(1394/07/20)
با سلام
پسر من 6 سال در مدرسه بهشتی به مدیریت اقای یوسفی تحصیل کرد 1388-1394. این شش سال بهترین سالهای ما بود . بچه ها در این مدرسه احساس راحتی میکنند و از احترام زیادی برخوردار هستند تمام اولیا مدرسه با بچه ها دست میدهند و انها را با اقا صدا میکنند البته موردهایی هم بود که بچه خودش ایجاد میکرد و تنبیه میشد اما در موارد خاص . مدیر مدرسه همیشه در کنار بچه ها بود همیشه در کنار والدین و مسایل را خود بررسی میکرد . از لحاظ فضا و نظم و قانون عالی و هر طبقه و مقطع دارای یک ناظم میباشد . معلم بهداشت همیشه حضور دارد . خانم کوهستانی نیز از لحاظ مذهبی کودکان را با مهر و محبت اموزش میدهد . ناظمان بسیار مودب و مهربان بودند. به نظر من بهترین مدرسه پسرانه توی منطقه 3 هستش که دولتی هم هست . از لحاظ اموزشی هم واقعا عالی هم هوشمند هم تمام معلمها دلسوز هستند .
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند