سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

راهنمای انتخاب مدرسه ابتدایی

اطلاعات بیشتر ...

ویژگی‌های یک مدرسۀ خوب

اطلاعات بیشتر ...

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی سرای زندگی

مدرسه سرای زندگی یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده شریعتی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شریعتی، خیابان خواجه عبدالله انصاری پلاک17 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22847446-22847447 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، مقطع پیش دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علی معصومی و موسس آن علی معصومی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.lifeschools.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 725 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورد به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5684)

مدرسه سرای زندگی ، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : خیابان شریعتی، خیابان خواجه عبدالله انصاری پلاک17

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نوین
» مدرسه بهپویان علامه طباطبایی
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه آفرینش
» مدرسه مجتمع تطبیقی پسران
» مدرسه دانشجو
» مدرسه مدبر
» مدرسه مجتمع تطبیقی دختران
» مدرسه حافظ
» مدرسه شهید رحمانی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه تزکیه
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه مبینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
وفا لموچی
(1397/10/20)
مدرسه سرای زندگی از هر لحاظی عالی است . خصوصا کادر آموزشی و مدیریت مجموعه
پاسخ : سلماً مهمترین عامل هر سیستم آموزشی منابع انسانی آن می باشد . سرای زندگی با بهره گیری از افراد متخصص در امر تعلیم و تربیت و رسالت همیشگی آن حفظ و بهبود امور منابع انسانی می باشد .
تشکر از دقت و ریزبینی شما مخاطب گرانقدر
بازدیدکننده سایت
(1397/08/04)
در واقع سرای زندگی جز معدود مدراس تهران هست که بازسازی و ایمن سازی شده ، از زمانی که مدرسه فرزندم رو به اینجا این مدرسه بردم ارامش خاطر دارم ، از موسس مجموعه سرای زندگی سپاس گذارم
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه 97/08/13:
سلام و درود
از دقت نظر شما اوليا گرانقدر كمال تشكر و قدرداني را داشته،مسلما. يكي از الزامات هر مدرسه ايجاد زير ساختهاي مقبول براي دانش آموزان ميباشد. اين مجموعه با دقت فراوان فضاي فيزيكي بسيار استانداردي را مهيا نموده تا مخاطبين دغدغه اي از اين جهت نداشته و دانش آموزان در يك فضاي كاملاً ايمن به امر تحصيل خود بپردازند.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/01)
بعد از تحقیق فراوان سرانجام تصمیم گرفتم پسرم را در این مدرسه ثبت نام کنم که پس از استعلام از آموزش و پرورش متوجه شدم که مدیر مدرسه آقای معصومی امتیاز بالایی را در بین مدیران مدارس منطقه 4 دارند. کادر آموزشی با تجربه و واقعا دلسوز، فضای فیزیکی مناسب و بسیار شاد مدرسه و آموزش مهارت های زندگی از جمله ویژگی های خوب این مدرسه می باشد.
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه 97/08/13:
سلام درود
يكي از بزرگترين سرمايه هاي هر سازمان تيم قوي ميباشد. اين مهم در امر آموزش بسيار حائز اهميت ميباشد چرا كه معتقديم با ارزشمندترين سرمايه هر خانواده مواجه هستيم، لذا كادر و پرسنل اين مجموعه با وسواس بسيار دقيق گزينش شده و در صدد رقم زدن بهترين دوران تحصيلي براي دانش آموزانمان در سراي زندگي هستيم.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/01)
من این مدرسه رو رفتم و برای پسرم دیدم . فقط هنوز در حال آماده سازی بود ، همونطور که از اسم مدرسه مشخص هست بچه در مدرسه راه رسم زندگی و آرامش رو آموزش می بینن . درسته مدرسه جدید و نو ساز هست اما کادر بسیار قوی و باسابق سی ساله داره .
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه 97/08/13:
سلام و درود
به اطلاع شما ولي گرانمايه ميرساند مدرسه طبق تعهدي كه به اوليا داده شده بود در اول مهر ٩٧ مورد بهره برداي قرار گفت. بي شك يكي از بهترين مدارس را به لحاظ امكانات، كادر آموزش و شيوه هاي نوين تعليم و تربيت مهيا نموده ايم تا فرزندان خوب اين مرز و بوم بتوانند به آمال خود به كمك و راهنمايي ما دست يابند.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/25)
چرا از مدرسه عکس نیست ، لطفا عکس هم بزارید با تشکر
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه 970814:
سلام و درود
جهت رويت عكسها و اطلاع از روند امور مدرسه ميتوانيد به كانال تلگرام مدرسه به آدرس https://t.me/Life_schools مراجعه فرماييد.
-
سورنا میسمی
(1397/07/24)
من عاشق مدرسه ی سرای زندگی هستم. من عاشق کلاس های زبان انگلیسی این مدرسه هستم .
خانم قلی نیا بهترین مربی زبان انگلیسی است .
مدرسه ما برای همه شما کلاس زبان دارد بیان پیش ما زبان یاد بگیرید .
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه 97/08/13:
سلام و درود
يكي از مبناهاي مهم در سراي زندگي زبان انگليسي و توجه دقيق به رونداين كلاسها و دوره ميباشد، لذا با انتخاب يك تيم بسيار حرفه اي در اين زمينه به دنبال نتايج كاملاً منحصر بفرد براي دانش آموزان خوبمان هستيم. از ابراز لطف شما هم نسبت به مدرسين خوب اين دوره تشكر نموده و آرزوي توفيقات شما رو بيش از پيش داريم.
سورنا
(1397/07/20)
سلام ، من سه ساله که در مدرسه مهندس معصومی درس می خوانم ، فقط می تونم به همه شما یه چیز بگم که حتما بیان مدرسه ما رو ببینید ، مدرسه ما خیلی شاد هست ، اگه میخواید زبان رو راحت یاد بگیرید بیان مدرسه ما موسیقی هم می تونید یاد بگیرید ، لگو و ورزش داریم
کارگاه داریم بیان بچه ها حتما خوش حال میشن همه ،
همه شما رو دوست دارم . ممنون
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه (97/07/22):
سلام و درود
از حسن ظن و توصيه هاي خوب شما در خصوص رويت ساير اوليا و سپس قضاوت و مقايسه نمودن بسيار تشكر ميكنم، بحث مدرسه زندگي اولين بار توسط مجموعه سراي زندگي در كشور است كه در همه ابعاد مدرسه و نه فقط جزيي از فعاليت آموزشي مورد استفاده قرار گرفته، براي اين مهم ساليان سال تحقيق و برنامه ريزي شده وعلاوه بر فضاي فيزيكي مقبول تيم آموزشي و پرورشي مسلط و با تجربه اي در كنار هم به دنبال پياده سازي اين انديشه و تفكر ناب برآمده اند.

اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند