سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ثبت نام مدارس تیزهوشان : دستورالعمل و منابع

اطلاعات بیشتر ...

منابع آزمون تیزهوشان و بودجه بندی

اطلاعات بیشتر ...

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه هیات امنایی فطرت 1

مدرسه فطرت 1 یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده رسالت) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بزرگراه رسالت، بین چهارراه سرسبز و دردشت، رو به روی خیابان مدائن ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77451240 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس هیات امنایی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 12,989 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 106 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 106 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3176)

مدرسه فطرت 1، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) هیات امنایی دخترانه : بزرگراه رسالت، بین چهارراه سرسبز و دردشت، رو به روی خیابان مدائن

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای دانش 2
» مدرسه دکتر غلامحسین مصاحب
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه پیام
» مدرسه ضحی
» مدرسه تزکیه
» مدرسه امام هادی
» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه نوبری آشتیانی 1

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام صادق
» مدرسه آفرینش
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه فرید
» مدرسه محسن
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه دکتر هشترودی
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه دانشجو

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
زهرا مهدوی
(1398/02/01)
سلام من الان دانش آموز سال یازدهم رشته ی تجربی هستم و از کلاس اول تا ششم را در فطرت گذراندم و یکی از بهترین دوران های زندگیم بود، فطرت از نظر علمی معلم های فوق العاده ای داشت و مدیریت بینظیر
مخصوصا سال های سوم و چهارم دبستان که سرکار خانم مولاییان دبیر ما بودند پایه و پایه درسی من بسیار قوی شد
از کادر مجرب دبستان فطرت برای تمامی زحماتشان سپاسگزارم
یکتا شهیدی
(1398/01/15)
با سلام
به نظر من این مدرسه از همه نظر مدرسه بسیار عالی است.
همین طور کادر بسیار عالی مانند مدیر محترم سرکار خانم سرابی و ناظمان عالی و خوش اخلاق مثل خانم نجفی ، خانم صفاری و سرکار خانم بنویدی که یک معلم عالی و البته یک ناظم درجه یک هم هستند.
من از این عزیزان و معلمان عزیزم خانم های بنویدی،سلیمی،حسینی بخش،سرکار خانم منفرد،خانم نانوا کناری و اکنون هم از سرکار خانم بحری که هم اکنون به من درس می دهند متشکرم💗💗💗
ملینا سوهانی
(1398/01/03)
با سلام خدمت تمام معلمان و ناضمان و مدیر عزیزم
من ٧سال است که در این مدرسه درس مى خوانم و واقعا راضی هستم
من دوستان خوبی در این مدرسه پیدا کردم و امسال بهترین سالم بود چون با دوستان دوستاشتنی دوست شدم و روز به روز علاقم به این مدرسه بیشتر می شه
از معلمان عزیزم مانند، خانم محمدی، خانم شاه نقی ، خانم سلیمی، خانم امینی ، خانم منفرد و خانم نانواکناری که دو سال تمام به من درس یاد داد بسیار تشکر می کنم
از کادر مدرسه مانند خانم نجفی ، خانم صفاری ، خانم بهروزی ، خانم شیرازی هام کمال تشکر را دارم
از مدیر مهربان و عزیزم هم که نمی توانم آنقدر که باید تشکر کنم
چون ایشان لایق بهترین ها هستند
از معلم کامپیوتر خانم حسینی که بی حد و اندازه دوستش دارم هم قدر دانی می کنم
از معلم ورزش هم خانم حیدریان هم ممنونم بابت زحماتش
دیانا دهقان
(1397/11/27)
من 6 سال توی این مدرسه بودم و از این بابت خیل خوشحالم و به این می بالم . همه معلم ها خوبن ولی خانوم مولاییان که ششم درس می دن، یک چیز دیگه هستن .
فقط اونایی حرف منو می فهمن که معلمشون بودن یا هستن، تازه قبولی های تیزهوشان شون از همه معلم های سال پیش بیشتر بود، در ضمن یک چیزی بگم به اونایی که از تجربه های معلم خودشون یا معلم های تو پایه شون اطلاعی ندارن . به ترتیب مثلا شش یک ، شش دو ، و شش سه ، به ترتیب با تجربه ترن . اول 1 ، بعد 2 ، بعدا 3 .
همچنین اونایی که گفتن امتحان نگیری یا کمتر بگیرین می خوان هفتم چه کنن ؟
دبیرستان و راهنمایی هر زنگ که معمولا 4 تاست امتحان کتبی و گاهی اوقات شفاهی دارن . حداقل من که ....ام که اینجوریه. خلاصه که بگم تا می تونید از این دوران لذت ببرین چون دیگه تکرار نمیشه .....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پانیذ
(1397/11/17)
من عاشق مدرسه ام هستم. واقعا روزای تعطیل دلم تنگ میشه واسه مدرسه ام. بیشتر از همه دلم واسه خانوم سرابی و خانم حسینی معلم رایانه مون دلم تنگ میشه. عاشقشونم. از الالن دارم غصه میخورم سال ششم که برم افسردگی نگیرم:))
حالا از خصوصیات مدرسه بگم. ما تا ساعت یک و نیم مدرسه هستیم. فوق برنامه های خوب داریم. مثل رایانه. فارسی و ریاضی تکمیلی. معلمای عالی و مهربون. معلم ورزش مون خانم حیدریان خیلی خوب و جدی هستند. یادش بخیر خانوم قادری هم عالی بودند. خانم حسینی هم معلم رایانه مون که نگم براتون:))
مهشید
(1397/11/16)
سلام. من شش ساله که اینجا درس می خونم. خب هم نکته ی مثبت داره هم منفی، منفی اینه که حیاط مدرسه کوچیکه، تعداد دانش آموزان زیاد است، نکته مثبت هم حضور خانم سرابی به عنوان مدیریت مدرسه و خانم حسینی به عنوان معلم کامپیوتر که درس فوق برنامه هست و بسیار هم عالی و شاد و مهربون، ممنون از همه ی معلمای عزیز به خصوص خانم نانواکناری
آیناز جهان بینی
(1397/11/01)
از نظر من این مدرسه بسیار معلمان،ناظمان و مدیر خوب و با تجربه ای دارد. من در گذشت این شش سالی که در این مدرسه هستم جز خوبی و مهربانی از کادر این مدرسه چیز دیگری ندیده ام .من از کلاس اول تا به حال با معلمان بسیار خوبی افتاده ام . نام شخص های محترم حاضر در مدرسه :سرکار خانم سلیمی، سرکار خانم یحیوی ، سرکار خانم نانوا کنار ی و معلم خوب و عزیز امسالم سرکار خانم مولائیان بودند و هستند.
حدیث طاهری صفت
(1397/10/28)
سلام من کلاس چهارم هستم از کلاس اول در این مدرسه درس میخوانم معلمم خانم نجابتی عزیز است که بسیار مهربان هستند خانم سرابی خانم صفاری خانم امینی و خانم سلیمی و خانم صیفی پور از بهترینهای این مدرسه هستند این مدرسه بسیار عالی است.
راحیل وهاب زاده
(1397/10/26)
سلام به نظر من نه میشه گفت خیلی خوبه نه میشه گفت خیلی بد، ما که الان کلاس ششمی هستیم هنوز نرفتیم تو آزمایشگاه و اونجارا از نزدیک ندیدیم..
من جزو شورا هستم اصلا در مورد امور مدرسه با من مشورت نمیشه..
از نحوه برخورد برخی از کادر مدرسه هم راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مبینا موذن
(1397/10/18)
من امسال کلاس ششم هستم و این مدرسه را خیلی دوست دارم معلم ما بسیار فعال و همه آزمایش ها را انجام میده خانم حسینی که عشق همه هست و خیلی مهربان است خانم سرابی واقعا تیم خوبی رو تشکیل داده از معلمای اول تا ششم همه عالین معاون ها که عالین و همه ی بچه ها باهم صمیمی اند
پرنیا محمودی
(1397/10/18)
این مدرسه هیچ وقت برای من فراموش نمیشه ممنونم از خانم حسینی عزیز با تمام فن هایی که به مادرس داد ممنون از تمام معلم های این مدرسه عاشق همتونم ممنون از تمام معاونان ممنون از خانم سرابی گل و... این مدرسه عالی هستش فوق برنامه هاش عالی کامپیوترش در حد دبیرستانه و واقعا این مدرسه رو دوست دارم دوستای گلم ظاهراً توی این سایت هستن مثل ستاره ممنونم خیلی این مدرسه رو دوست دارم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏😍😍🙏🙏🌹🌹
ملیکا مجد
(1397/10/18)
سلام هرچی درباره ی مدرسه ی فطرت بگم کم گفتم تک تک معلمانش با عشق به بچه ها درس می آموزند . من الان در سال ششم هستم و با یکی از بهترین معلم ها به نام سرکار خانم مولائیان هستم که هر چی از ایشون بگویم کم گفتم و در سال های قبل خانم رضایی نژاد . خانم منفرد . خانم سلیمی و....... است
بهترین معاون ها مثل خانم نجفی و خانم صفاریان و. . بهترین کادر ها
و همه ی این امکانات را مدیون خانم سرابی که مدیر مدرسه هستند . هستیم
مهدیس عشایری
(1397/10/18)
باسلام و عرض ادب و احترام.می خواستم در مورد مدرسه ی بسیار خوبم بگم.
مدیر بسیار خوبی داریم، سرکار خانم فریاد سرابی .من از سال چهارم تا سال ششم که امسال هستم خداروشکر می کنم که معلم هایی داشتم که واقعا درمورد بچه ها فداکاری کردند در کوشش آنها که یک مثال خودم هستم.سال چهارم،سرکار خانم نجابتی که واقعا هم نجابت داشتند و هم الگو و هم معلمی فداکار، سال پنجم، سرکار خانم رفعت که بسیار برای من معلمی بارزش بودند که ایشان را از ته قلبم دوست داشتم ودارم،کلاس ششم،همه ما معتقدیم سال ششم یکی از سالهایی هست که بچه باید تلاش و کوشش بالایی نسبت به سال های قبل داشته باشند.سرکار خانم نانواکناری یکی از بهترین معلم های من در این مدرسه بودند که با تلاش و کوشش دانش آموزان را از ته دل حمایت راهنمایی می کنند.
باتشکر.عشایری
صبا عوض وردی
(1397/10/05)
سلام به نظر من خیلی مدرسه ی خوبی است ، میخواستم از خانم نجفی و بقیه ناظم هاو معلم های عالی، خانم نانواکناری، خانم رفعت ،خانم منفرد، خانم سلیمی و خانم سرابی که خیلی مهربان هستند تشکر کنم . این مدرسه خیلی خوب است و بابت داشتن کامپیوتر خیلی ممنونم
هستی قشمی
(1397/10/01)
سلام من کلاس چهارم هستم این مدرسه عالی خانم بنویدی خانم سلیمی خانمی امینی خانم نجابتی خانم حیدری وخانم حسینی عاشقتم مخصوصن خانم سرابی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مهدیس
(1397/09/11)
سلام. من اینجا رو خیلی دوست دارم. مادرم چندتا مدرسه دیگه بهم پیشنهاد داد برای پایه ششم. ولی خب من اینجا رو خیلی دوست دارم. از مدیر تا سرایدار مدرسه، همه و همه بسیار خوب هستند. خصوصا کلاسهای فوق برنامه ای که داریم. انگار چند قدم از بقیه هم سن و سالهامون جلوتریم. کامپیوتر، فارسی تکمیلی و ریاضی تکمیلی. زنگای ورزش و کامپیوتر برای من بهترین هستند. از محیط بسته کلاس بیرون میریم. من دوستانی دارم که هم سن و سال خودم هستند و مدارس عادی درس می خونن. اصلا نمیدونن برنامه های آفیس چی هست ولی ما اینجا کامل یاد میگیریم. امسال هم مثل دبیرستان قراره فتوشاپ یاد بگیریم. من که خیلی خوشحالم و لحظه شماری میکنم
صبا
(1397/09/06)
با سلام. من صبا هستم و امسال کلاس هفتم هستم. مدرسه علوی. واقعا مدرسه فطرت بودن افتخار بزرگی ست. کلا بچه های فطرت در دوره متوسطه یه سر و گردن از بقیه مدارس بالاتر هستند. این رو به گفته مسئولین مدرسه فعلیم میگم. ما اینجا با کلی دانسته های مفید وارد میشیم. چیزهایی که بقیه کمتر میدونن. با وجود خانم کامپیوتر نازمون(محبوبه جون) و معلمای عالیمون و صدالبته خانم سرابی مدیر بی نظیرمون که همچین تیم خوبی رو جمع آوری کردن، باید هم عالی باشیم. ممنون بابت سایت خوبتون
بازدیدکننده سایت
(1397/09/04)
با سلام. من حالا کلاس ششم هستم. از پیش دبستانی که با خانم منصوری عزیز آشنا شدم تا همین حالا بهترین معلم ها نصیبم شدن...
این مدرسه چند سالی است یک معلم خیلی خوب هم برای کامپیوتر که البته درس فوق برنامه هست، دارد. خانم حسینی نازنین. محیط شاد کلاس همراه با موزیک و اموزش های کاربردی، بسیار از ایشان و بقیه کادر مدرسه خانم سرابی خانم نجفی خان نانواکناری(6) خانم رفعت (5) خانم نجابتی (4) خانم منصوری(هم پیش دبستانی هم سوم دبستان) خانم سلیمی بی نظیر(2) خانم سیفی پور(1) سپاسگزارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پرنیا داودی
(1397/08/30)
سلام به نظرم این مدرسه خیلی خوبی است و ناظمان و مربیان واقعا به فکری دارند و همه ی کادر اموزشی مهربانی دارند.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/27)
به نظر من این مدرسه عالی است من چهار سال پیش به اینجا امدم و خیلی راضی هستم من الان در کلاس ششم هستم سرکار خانم نانوا کناری که خیلی خانم خوبی هستن من پنجم هم با ایشون بودم و خیلی دوسشون دارم و از ناظم های خوبشون به ویژه خانم سرابی عزیز تشکر وقدر دانی می کنم بابت این مدیریت خوبشون
ستاره دهقانی
(1397/08/15)
با سلام من ستاره دهقانی هستم از پیش دبستانی تا ششم در این مدرسه درس خواندم .همیشه از این که مدرسه تابستان تمام میشه ناراحت میشدم از بس که محیط اونجا رو دوست دارم از خانم بنویدی خانم سلیمی عزیز خانم رضایی نژاد با اخلاق خانم حسینی مربی عزیز کامپیوتر که هم دوستمان بود هم مربیمان خانم نانوا کناری عزیز معلم ششم و همچنین خانم صفاری و مدیر عزیز خانم سرابی تشکر میکنم که خاطره های خوبی برایمان ساختند
الینا
(1397/08/13)
من ٦سال هست که در این مدرسه دارم درس میخوانم و تا الان هرچی خاطره ی خوبه این مدرسه برای من گذاشته و من به شخصه از سرکار خانم نجابتی و سرکار خانم مولائیان خیلی خیلی متشکرم چون واقعا کنار از درس خاطره هایی برای ما جای گذاشتند که مطمئنم تا سال ها اون ها رو یادم نمیره😘😊❤️
دیانا دهقان
(1397/08/05)
سلام.
توی تمام سالهایی که در این مدرسه بودم برام از بهترین سالهای عمرم بود . نمی دونم چطور و چگونه باید توصیفش کنم . اما الان که هفتمم ، هر وقت از جلوی در مدرسه رد می شم ، تمام خاطرات خوب و بدم جلوی چشمم میاد و واقعا افسوس می خورم . از همه ی معلمام ممنونم.خصوصا خانوم مولاییان که معلمی باتجربه هستند و من همه ی چیز هایی رو که توی این 6 سال یاد نگرفتم ، پیش ایشون یاد گرفتم و حالا که توی تیزهوشان درس می خونم ، وقتی ازم می پرسن از کدوم مدرسه اومدی ؟ با افتخار سرم رو بالا می گیرم و می گم فطرت .
به تمام کسایی که الان توی این مدرسه دارن درس می خونن می گم خوشا با حالتان و تا میتونید لذت ببرید . چون دیگه بر نمی گردن .
به پایان رسید دفتر
حکایت هم چنان باقیست .
پارمیدا محسنی
(1397/08/04)
این مدرسه بهترین مدرسه است،از معلمان خوب و صبور گرفته تا مدیر
اگر فرزندتان شایستگی های بهترین ها است در این مدرسه ثبت نام کنید.برای معلم سوم سرکارخانم امینی و برای معلم ششم سرکار خانم مولاییان که در سال 1396 بهترین معلم منطقه 8 شده اند را پیشنهاد می کنم.من شش سال دانش آموز این مدرسه بودم
آیسان بشیرزاده
(1397/07/20)
من از پیش دبستانی در این مدرسه بودم بسیار عالی بود معلمان بسیار خوبی داشتنند فقط تنها ایراد این مدرسه تعداد زیاد نفرات کلاس هست که معلمان نمیتونن رسیدگی کامل به بچه ها داشته باشن باتشکر
ملینا زارع
(1397/06/12)
این مدرسه بسیار خوب است و معلم های خیلی خوبی دارد ولی باید امکانات بیشتری برای دانش آموزان فراهم شود مثل نو کردن صندلی ها و میزها و چیز های بیشتر و بهتر ممنون از تمام معلمین و مسئولان مدرسه
سارا بطویی
(1397/05/27)
به نظر من این مدرسه عالی با کادری بسیار خوب و همچنین خانم صیادی گل من یک سالتوی این مدرسه درس خوندم و واقعا راضی بودم برای پایه شیشم پییشنهاد میکنم خانم صیادی رو اننخاب کنید
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/01)
جدیت و آرامش محیط مدرسه، بسیار مفید است و به عقیده بنده مدرسه بسیار عالی است. با آنکه تبلیغات گسترده ای نداشته اما مدرسه ی بسیار خوبی است.
این دبستان توصیه ی خوبی برای دانش آموزان پایه اول است. مدیریت مدرسه به شکل هیئت امنایی است و مدیریت آن به عهده ی «خانم سرابی» است. جهت اطلاع دوستان، مدرسه سه کلاس پیش دبستانی، و 18 کلاس دیگر(پایه ی اول تا ششم و هر پایه 3 کلاس) دارد. دارای سالن آموزش کامپیوتر، نمازخانه، حیاط مناسب ورزش، پرده ی هوشمند در کلاس ها و... است.
مدرسه آزمون های گوناگون برگزار کرده و از جهت آماده سازی دانش آموزان بسیار عملکرد خوبی دارد.
به سرویس ایاب و ذهاب مدرسه ، به خوبی رسیدگی می شود.
درمجموع، لازم به تشکر از مدیریت خوب دبستان، است...
حسینی
(1397/03/29)
به نظرم کلاس ها شلوغه و خیلی امتحان میگیرن.
از مسئولین هم راضی نیستم ....
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
(1397/02/13)
با عرض سلام و ادب
اینجانب آوا قاسم پور اعلام میکنم بهترین مدرسه مدرسه فطرت است
مدرسه فطرت با تمام بدی، خوبی، و...بهترین جا برای آروم شدن است با بهترین معلم ها ناظم یا معاون ها مدیر و... من همین جا از زحمات بی کران سرکار خانم مولائیان، امینی، منفرد، بنویدی و خانم نجفی صفاری و...و البته با افتخار بهرین مدیر دنیا سر کار خانم فرزانه فریاد سرابی تشکر می کنم 😍😍😍😍
آوا ابراهیمی
(1397/02/05)
با سلام و تشکر از مدرسه ی خوب فطرت و معلمین خوب
من پیش دبستانی ،کلاس پنجم و اکنون که کلاس ششم هستم را با معلمین خوب خانم ها آبرومد، نانواکناری و صیادی گذراندم.
من واقعا از خانم صیادی و صحبت های آموزنده ایشان ممنونم. من امسال تغییرات زیاد از تاثیرات حرف های این خانم داشته ام خانم صیادی از نظر من یک فرشته هستند و من خواستم اینجا از ایشان تشکر کنم.
یک نکته مثبت این است که با آمدن خانم نجفی به این مدرسه و سخت گیری ایشان کمی نظم مدرسه بهتر شده و یک پیام به بچه هایی که فکر می کنند خانم نجفی بد هستند ایشان بسیار خوب بوده و دارند روی نظم مدرسه کار می کنند. به هرحال از این مدرسه ممنونم
راستی:
شما که کلاس کامپیوتر با معلمی خوب خانم حسینی گذاشته اید خب کلاس زبان هم برای داوطلبین با گرفتن هزینه اما معلم خوب بگذارید
(ممنون میشم که نظرم را در سایت قرار دهید تا همه بخوانند)
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پرنیان
(1397/01/26)
سلام.من از دانش اموزان دوسال پیش این مدرسه هستم و الان کلاس هشتم هستم.🙂
من خیلی ناراحتم که از این مدرسه رفتم. 😕
این مدرسه کادر و معلمین بسیار خوبی دارد به خصوص خانم صیادی عزیز.💗
واقعا دلم برای خانم سرابی مهربون تنگ شده امیدوارم موفق باشند.😚
موفق باشید.🌸
پرنیان
(1397/01/25)
سلام من از دانش اموزان دو سال پیش این مدرسه هستم
این مدرسه از نظر کادر اموزشی عالی هست.
من چهار سال تو این مدرسه بودم و همه ی معلم هام به خصوص معلم کلاس ششمم خانم صیادی رو دوست دارم.
از مدیر مدرسمون خانم سرابی عزیز هم تشکر میکنم. دلم خیلی برای این مدرسه و معلمهاش تنگ شده و دوست دارم دوباره برگردم به این مدرسه.
موفق باشید.
سما رجبی
(1397/01/22)
من دانش آموز پایه ششم هستم
و خیلی مدرسه ام را دوست دارم
ازمعلمان مهربانم خانوم شاه نقی خانوم هاشمیخانوم امینی خانوم یحیوی خانوم رضایی نژاد و خانوم مولائیان عزیز و سرکار خانوم سرابی تشکر میکنم • این مدرسه بسیار مدرسه ی خوبی است همه ی معلمان اینجا مهربان و با ادب هستند
ای کاش میتوانستم سال دیگر هم اینجا باشم اما متاستفانه سال دیگر باید از این مدرسه برم
دلم برای مدرسه و معلمان عزیزم تنگ میشود
امیدوارم معلمانم و مدیر عزیزمان هرجا که هستند سلامت باشند
(1397/01/17)
به جرات می تونم بگم که این مدرسه عالیه.کادر بسیار خوب و جدی داره .
معلمان عالی و ناظم های مهربون و سختگیر.
این مدرسه حتی از بعضی مدارس غیر دولتی هم بهتر عمل می کنه. من الان هفت ساله که دارم توی این مدرسه درس می خونم(پیش دبستانی تا شیشم) و هم خودم هم خانواده ام بسیار راضی هستیم.
من به خاطر زحمات معلم عالی پیش دبستانی ام سرکار خانم منصوری تونستم یه سال زود تر یاد بگیرم بخونم و بنویسم.
کلاس اول هم با تمرین و تکرار های معلم خوب و مهربونم سر کار خانم بنویدی به طور کامل همه چیز رو می خوندم و می نوشتم.
سر کار خانم سرابی مدیر مدرسه و سایر کادر مدرسه هم به ورزش هم به مسابقات و هم به فرهنگ ما اهمیت میدن. و حالا هم می خوام تشکر ویژه ای از سرکار خانم صیادی معلم کنونی ام که با اهمیتی که توی کلاس به ما دانش آموزاشون میدن اعتماد به نفس همه ی مارو بالا بردن.
من به شخصه تا به حال از ایشون یه حرف ناپسند نشنیدم. البته تدریس عالی و جوابگویی به سوالات ماهم جای خود دارد.خلاصه باید باید بگم که اگر قصد ثبت نام توی این مدرسه رو دارید بدون شک این کارو انجام بدید.
آرام
(1397/01/12)
با عرض سلام
به نظر شما برای کلاس ششم دبستان این مدرسه خوب معلمان خوبی دارد؟.
با سپاس فراوان از سایت تیزلند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/23)
اینجا مدرسه خوبی است ولی یکی از معلم ها اگر اخلاقش رو بهتر کنه خیلی خوبه و سخت گیره و همش عصبانی هست من این مدرسه رو دوست دارم ولی به معلم ها بگید هر روز امتحان نگیرند چون ما خسته میشیم خیلی مممممممنننننننوووووون توجه کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1396/12/06)
سلام.من 6 سال در مدرسه فطرت بودم و واقعا از این مدرسه راضی بودم. الان کلاس نهم هستم و خیلی ممنونم از سرکار خانم سرابی و خانم مولائیان .
می تونم بگم واقعا دلم برای خانم مولائیان تنگ شده است.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/01)
از یکی از معلم ها راضی نبودم، خیلی خیلی سخت گیر بودند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سوگل فروغی فر
(1396/11/29)
این مدرسه عالی است ،در این سه سالی که اینجا بودم از خانم سیفی پور ،هاشمی،حسینی،حیدری ورشیدی . . .تشکر می کنم .
آیسان بشیرزاده
(1396/11/16)
عالى ممنون از خانم سرابى و معلمین فقط تنها خاهش من این است که کلاس زبان داشته باشد و هر هفته همه ى دانش آموزان وقت مشاوره داشته باشند ومعلمین هم بیشتر از قبل با بچه ها درس کار کنند ممنون از همه و مدرسه ى فطرت
....
(1396/11/12)
به نظرم مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
آنیتا
(1396/11/10)
من واقعا عاشق این مدرسه ام .
ممنون از خانم سرابی جان و خانم صیادی مهربون
آیسان بشیرزاده
(1396/11/10)
سلام من شش سال هست که در این مدرسه هستم معلمین عالی این مدرسه خانم صیادی خانم رفعت وخانمبنایی هستن
بینام
(1396/11/10)
سلام من از خانم نجفی تشکر میکنم و همینطور از خانم سرابی و معلمین محترم
تیام نقدی
(1396/11/08)
سلام من تیام نقدی هستم کلاس ششم سر کار خانم ... با تمام احترامی که برای ایشون قائل هستم باید بگویم درس دادن ایشون راضی نیستم، به نظر من دوستم
من در زندگی وضعیت روحی خوبی ندارم کاش مدرسه برای بچه های ... بود .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/11/08)
من آذین متین فر هستم کلاس ششم سرکار خانم مولائیان ، با افتخار می گویم معلم ما معلم کشوری با بیش از 20 سال تجربه کارکشته و همه چیز تمام .
همچنین از خانم امینی ، منفرد ، رضایی نژاد تشکر ویژه میکنم . این را هم بگویم که سرکار خانم فرزانه فریاد سرابی بسیار با شخصیت و مدیری مدبر هستند
از تمامی معاونان هم تشکر می کنم که خیلی زحمت می کشند .
صبا صادقی
(1396/11/06)
من واقعا از این مدرسه راضی بودم و راضی هستم از سرکار خانم صیادی و سرکار خانم حسینی بسیار متشکرم همچنین از سرکار خانم حیدریان به خاطر تمریناتی که در زمینه ورزش به ما میدهند ممنونیم .
بازدیدکننده سایت
(1396/11/02)
سلام من آیسان روشنایی هستم و بسیار خوشحالم که درمدرسه ی فطرت تحصیل میکنم واینکه درکلاس سرکار خانم مولاییان هستم سرکار خانم مولاییان معلمی بسیار مهربان ودلسوز هستن و تدریس ایشان حرف ندارد و از خانم سرابی ممنونم که مدیری بسیار عالی هستند و خانم نجفی که معاونی مهربان است،خانم حیدریان که من چند سال است که ایشان را میشناسم و معلم ورزشی بسیار عالی و مهربان هستند و خانم حسینی که معلمی باحال و خنده رو هستند.
ریحانه
(1396/10/28)
مدرسه فطرت بهترین مدرسه است من شش سال در انجادرس میخانم و از تمام معلمانم متشکرم و مخصوصان از سرکار خانم مولاییان عزیز و همچنین از خانم سرابی
دل آرام
(1396/10/25)
بهترین مدرسه در منطقه 4 دبستان فطرت به نظر من هست . مدیری با شخصیت و معلمینی دل سوز در کلاس اول سرکار خانم بنایی و در پنجم سرکار خانم رضایی نژاد و در کلاس ششم سرکار خانم مولاییان عزیز که مدرس کشوری میباشد . و درس را بسیار خوب درس میدهد. متشکرم .♥♡♥♡
آنوشا بوذری
(1396/10/24)
کلاس ششم هستم معلم من سرکار خانم مولاییان است یک معلم بسیار ماه وجذاب که در یه کادر ویژگی او بیان نمی شود معلمی بسیار مهربان و دلسوز معلمی با بیش از 20 سال سابقه و مدرس کشوری معلم بسیار خوب که بسیار زمان خوبی را برای درس وخندیدن می گذارد معلم بی نقص که عیبی ندارد و بهترین معلم دنیا است بهترین معلم وهمدرد برای دانش آموزان است وهمه دانش آموزان را یکسان دوست داد وفرق نمی گذارد
ممنون از خانم مولاییان و خانم سرابی ومعاونین عزیز
دیانا دهقان
(1396/10/23)
سلام.
من کلاس ششم سرکار خانم مولائیان هستم.
واقعا از تدریس فوق العاده شون ممنونم.
ایشون معلمی با تجربه و کار کشته هستند.
من از کلاس 4 ام آرزو داشتم کلاس خانوم مولائیان باشم و الان هستم و خدا رو شکر می کنم.
مدرسه من عالی ترین مدرسه دنیاست.
ازمعلم های خانوم ها ؛ خانوم سلیمی، خانوم امینی ،خانوم منفرد ، خانوم رضایی نژاد و البته سرکار خانوم مولائیان متشکرم.
همچنین از معاونین و خانم سرابی.
بازدید کننده سایت
(1396/10/22)
سلام این مدرسه ی خوبیست معلم های خوبی هم دارد مخصوصا خانم رضایی نژاد
مها
(1396/10/03)
مدرسه خوبی هست من کلاس چهارم کلاس خانم یحیوی بودم عالی بود معلمی مهربان:-)
وکلاس پنجم خانم رضایی نژاد معلم خوبی هست
و از خانم :بنویدی. خانم. سرابی و خانم یحیوی و رضایی نژاد تشکر می کنم
نازنین مالکی
(1396/09/11)
این مدرسه بسیار عالی است مخصوصا دبیران این مدرسه و مخصوصا سرکار خانم صیادی دبیر پایه ششم امیدوارم روزهای خوبی داسته باشن ایشون مانند مادر ما هستن عاشقشونم و مدیر محترم و همچنین معاونین عالی
پرنیا داودی
(1396/07/16)
مدرسه خوبی است ولی معلمان خیلی خوبی دارد به خصوص خانم یحیوی خانوم امینی وخانم نانوا کناری فقط ناظمانش یکم باید نرم تر با بچه ها صحبت کند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/06/25)
من یک سوال داشتم در پیش دبستانی کتاب بچه ها در مدرسه هست و لازم نیست کتاب حمل کنند؟ برای سایز کیف می پرسم
روشان غفورى
(1396/05/14)
من پنج ساله در این مدرسه درس میخوانم و از خانم بنویدى ،خانم هاشمى،خانم امینى،خانم منفرد و همین طور از خانم سرابى و ... ممنونم
هلیا یزدیان
(1396/04/31)
من شش سال در این مدرسه بودم معلمین خوب مثل سرکارخانم کامرانفرو سرکار خانم حیدریان که بسیار کار بلد هستن در این مدرسه مشغول به کارن و با کمک معلمین این مدرسه درحال حاضر من در مدرسه نمونه دولتی سعدی درس می خوانم وتشکربسیاری می کنم از سرکار خانم سرابی به خاطر مدریت فوق العاده و منظم وخدا را شکر میکنم به خاطر این سرنوشت واین اتفاقات وآشنایی با این مدرسه و این دوستان.
بازدید کننده سایت
(1396/04/14)
این مدرسه بی نظیره من جند بچه ام در اینجا دوره ابتدایی را خونده مدیر مدرسه با انصاف و از خود گذشته است معلمین هم که ماشالله فقط به همین علت تراکم داره و بعضا مردم ناراضی میشوند با این امکانات اداره چنین مدرسه ای در مقابل غیر انتفاعی های میلیون بگیر خیلی عالیست
ستاره
(1396/04/12)
این مدرسه ساختمون بسیار تمیز و مرتبی داره کلاسها تمیز و خوبه تمام پنجره ها دوجداره است حیاط مدرسه بسیار تمیزه
کادر دفتری بسیار مودب هستن من برای ثبت نام دخترم خیلی رفتم و اومدم توی جلسه هایی که با مدیر آشنا شدم ایشون علاقه خاصی دارن که حرف و غیبت اولیا دیگه یا مدارس دیگه رو بشنون
به همین ذلیل من از ثبت نام دخترم منصرف شدم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یگانه
(1396/04/03)
من 6 سال در این مدرسه درس خواندم ودر طی این سال ها بامعلمین کاربلد وقابل احترامی چون خانم رفعت ،خانم کامران فر معلم دوست داشتنی پایه ی ششم، خانم حیدریان عزیز، خانم بنویدی و.... همراه بودم واز ان ها و معاونین عزیز تشکر وقدر دانی می کنم.
ستاره
(1396/03/29)
به نظر من این مدرسه کادر خوبی داره ولی اگه خانم ... با ملایمت بیشتری و داد کمتری با بچه ها برخورد کند خیلی بهتر است
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/03/29)
من کلاس نهم هستم و 6سال در این مدرسه درس خواندم مدرسه ای بسیار عالی با کادر آموزشی خوب،معلمان با تجربه و کادر مجرب
باتشکر از سرکار خانمها:❤خانم بنویدی ❤و خانم کامرانفر ❤و معاونی دلسوز و مهربان و زحمتکش سرکار ❤خانم نیک طلب❤
پرنیان
(1396/03/16)
به نظر من بهترین معلم های این مدرسه سر کار خانم بنویدی در کلاس اول و سرکار خانم صیادی که بهترین ، مهربان ترین، دلسوزترین در کلاس 6 ارزو می کنم این دو معلم و معلمان دیگر در پایه های دیگرم همیشه سالم و بانشاط باشنند
پرنیان
(1396/03/16)
مدرسه ی فطرت بهترین مدرسه در منطقه ی 4 است این مدرسه مدیر ،معاون ، مسولین و معلمین بسیار دلسوز و وظیفه شناس در کادر اموزشی خود دارد. من در 6 سالی که در این مدرسه درس می خواندم بسیار از کادر اموزشی ان ها راضی بودم باتشکر از شما مدیر مهربان و وظیفه شناس این مدرسه...
روژین آذری
(1396/03/11)
این مدرسه خیلی خیلی عالی هست من از پیش دبستان در این مدرسه بودم از مدیر مدرسه و ناظم ها خیلی تشکر میکنم و از معلمین خوبم سرکار خانم بنویدی،خانم هاشمی،خانم امینی،خانم منفرد،خانم نانواکناری و خانم مولاییان محترم
عاطفه موسوی
(1396/03/11)
من امسال میخواهم دخترم در این مدرسه ثبت نام کنم و تا به حال نشنیدم که کسی از این مدرسه بد بگوید....امیدوارم پشیمان نشوم....
هستی هوتهم
(1396/02/14)
مدرسه خوبیه . مخصوصا معلمینی که کار میکنن . بسیار زحمت کش هستن
یاسمبن سادات موسوی
(1396/02/11)
مدرسه ی فطرت خیلی عالیه و از مدیریت ومسئولان وهمین طور معلمان خوبی برخوردار است . من از پیش دبستانی در این مدرسه بودم وبا معلمانی چون خانم منصوری حیدریان امینی رضایی نژاد و............... بوده ام ویکی از دیگری یهتر یوده
(1396/01/27)
عالیه نمیدونم چی باید بگم...من از کلاس اول تا ششم تو این مدرسه بودم...و الان قدر این مدرسه و معلمینش رو میدونم..
با تشکر از مدیر محترم خانوم سرابی:)
دانش آموز سه سال پیش
(1395/11/23)
این مدرسه فوق العادس. 6سالی که تو این مدرسه بودم خیلی خوب بود و معلما توجه زیادی به درک و دریافت مطالب داشتند. از نظر مدیریت هم عالیه. البته کادر مدرسه عوض شده ولی از خانوم سرابی، شبیعی، نیک طلب برای تلاش های زیادشون ممنونم
راحیل عیوقی
(1395/11/09)
این مدرسه عالیه و من تو زندگیم5 مدرسه ی مختلف رفتم ولی هیج کدام فطرت نمی شد
متاسفانه من تا کلاس 4 اونجا بودم و دلم بسیار تنگ شده
الهام باقری
(1395/11/09)
دبستان فطرت شاید بعضی کاستیهای تجهیزات و فضا داشته باشه ولی به طریق کاملا انسانی و درست با دانش آموزان و اولیا رفتار میشه و همه اینها مرهون مدیریت خوب سرکار خانم سرابی است که تونسته جو صمیمی و همکاری بین کادر مدرسه ایجاد کنه و محیط امن و دوست داشتنی برای دانش آموزان باشه من سال جاری بدلیل بعضی محدودیتهای زمانی خودم فرزندم رو از مدرسه انتقال دادم به یکی از مدارس غیرانتفاعی اطراف که الان به شدت پشیمونم و لحظه شماری میکنم برای پایان سال تحصیلی تا دوباره دخترمو برگردونم به همون بهشت قبلی
همینجا از زحمات مدیرخوب مجموعه و معاونین محترم و معلمان دلسوز و زحمتکش خانم منصوری،خانم بنویدی،خانم سلیمی و دیگران کمال تشکر را دارم
نیکا بابازاده
(1395/10/15)
سلام من از این مدرسه بسیار راضی هستم مدرسه فطرت عالیه و با تشکر از خانم سرابی ومنصوری
حنانه واحدی
(1395/10/06)
سلام من از پیش دبستان تا ششم در این مدرسه بودم این مدسه خیلی خیلی عالی من خیلی خیلی ناراحتم که از این مدرسه رفتم من واقعا برای معلم 1 و 5 و مخصوصا ششم که خانم مولائیان بود خیلی دلم برای او تنگ میشود.کاش میشد دوباره به ابتدایی بر میگشم .واقعا کادر آموزشی خیلی خیلی خیلی عالی دارد .همه ویژگی دارد.با تشکر از خانم سرابی و معلمین محترم
هستی توفی
(1395/10/01)
عالیه عالیه من از پیش دبستانی تا ششم دبستان در این مدرسه حضور داشتم . من از تمامی معلمین و معاونان مدرسه و مدیریت مدرسه کمال تشکر را دارا هستم . به نظر من مدرسه ی فطرت عالیه فقط باید کمی نظارت معاونین نسبت به دانش اموزان بیشتر باشه همین .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
روزا ناصری
(1395/09/25)
من عاشق این مدرسه هستم ولی متاسفانه الان دیگه هشتمم من شش سال بهترین خاطراتم دراین مدرسه گذشت
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
فاطمه گلستانی
(1395/07/16)
من از کلاس اول تا ششم تو این مدرسه بودم مدرسه فطرت از لحاظ معلمین عالی و کادر آموزشی فوق العاده داره کلاس های فوق برنامشم عالین ولی آزمایشگاه کامل نداره. خیلی مدرسه خوبیه و من ناراحتم که باید مدرسمو عوض کنم
باتشکر از تمامی کسانی که دلسوزانه برای پیشرفت دانش آموزان در این مدرسه تلاش میکنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
هستی
(1395/07/04)
کادر خوب است اما باید تلاش بیشتری نسبت به قبل باشد و ارزش قایل باشد
هستی
(1395/07/04)
به نظر مدرسه خوبی میومد ولی کادر و نظم مدرسه قوی نیست
ببخشید
موفق باشید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/07/03)
واقعا مدرسه عالیه من چهار سال از بهترین روزهای عمرم دراین مدرسه عالی بودم و از خانم یحیوی وخانم امینی و خانم کامرانفر تشکر به جایی دارم واقعا دوستشون دارم و امیدوارم هر جا که هستند سلامت باشند
(1395/06/30)
مدرسه ی فطرت مدرسه ای بسیار خوب و عالی بار کادر قوی و معلمانی دلسوز میباشد
من در این مدرسه خیلی راحت هستم و به خوبی درس هایم را یاد می گیرم .
باتشکر از مدیر وظیفه شناس این مدرسه سرکار خانم سرابی.
(1395/05/23)
مدرسه ى فطرت مدرسه ى خوبیه فقط یکم کوچیکه و چون تعداد دانش آموزان در این مدرسه زیاده یکم نظارت روى رفتار و اخلاق دانش آموزان و کارایی که انجام میدن کمه اگه نظارتشونو بیشتر کنن مدرسشون فوق العادس من خودم دانش آموز همین مدرسه بودم و معلم شیشم هم خانم صیادى بودن که بسیارى معلم فهمیده و دانایی بودن از همین جا از زحماتشون تشکر میکنم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
فاطمه ...
(1395/05/19)
سلام ، من یکی از دانش آموزان این مدرسه ی خوب هستم . واقعا عالیه ، چه از نظر کادر ، چه محیط و چه آموزشی
تمام معلمان باتجربه و خوب هستند . بهتون پیشنهاد میدم اگه دنبال مدرسه ی خوبی هستید فطرت رو از دست ندید .
بازم تشکر میکنم از سرکار خانم سرابی و دیگر معاونان و معلمان و مسئولان این مدرسه .
فاطمه ...
(1395/05/19)
سلام ، من یکی از دانش آموزان این مدرسه ی خوب هستم . واقعا عالیه ، چه از نظر کادر ، چه محیط و چه آموزشی
تمام معلمان باتجربه و خوب هستند . بهتون پیشنهاد میدم اگه دنبال مدرسه ی خوبی هستید فطرت رو از دست ندید .
بازم تشکر میکنم از سرکار خانم سرابی و دیگر معاونان و معلمان و زحمت کشان این مدرسه .
بازدید کننده سایت
(1395/04/07)
محدوده ثبت نام کجاست؟
بازدید کننده سایت
(1395/04/07)
سلام.لطفا محدوده ثبت نام رو اعلام بفرمایید و آیا علاوه بر اینکه به لحاظ آموزشی قویه به لحاظ مدیریت و ارتباط با بچه ها هم قوی هستند؟ متشکرم
ثنا تاجداری
(1395/02/17)
سلام من مادر ثناجون هستم ازسرکارخانم سرابی مدیریت مدرسه کمال تشکر را دارم کادر مدرسه فوق العاده فهیم ،مهربان و دوست داشتنی هستند ازمعلم دخترم سرکارخانم بنایی کمال تشکررادارم واقعا همگی خسته نباشید.
مهناز اهرابی
(1395/02/14)
سلام لطف میکنید محدوده ثبت نام برا ی اول ابتدایی مشخص کنیدمحدوده ما خ فرجام بین حیدر خانی و ولیعصر
بازدید کننده سایت
(1395/02/04)
خیلی عالیه کلاس کامپیوتر هم داره. امسال هم معلم های کلاس پنجم عوض شدن و این خیلی خوبه
مبینا کیارستمی
(1395/01/11)
من از سال چهارم تا ششم در این مدرسه تحصیل کردم این مدرسه برنامه ریزی بسیار قوی و معلمانی خبره و دارای تجهیزات بالا است با تشکّر دانش آموز سال ششم سرکار خانم مولائیان
مهسا قربانیان
(1394/12/14)
سلام
من کلاس ششم خانم صیادی هستم.این مدرسه رو خیلی دوست دارم.اصلا دوست ندارم از این مدرسه برم
حوریه صفرپور
(1394/12/07)
سلام منم شاگرد خانم صیادی کلاس ششم بودم که یک سالی است که مجبور شدم مدرسه ام را تغییر دهم خیلی ناراحت و افسرده شدم دلم خیلی تنگ شده برای خانم صیادی و خانم قادری از همین جا کمال تشکر را دارم که تا اینجا منو همیاری کردند از همین جا میبوسمشون و ارزو دارم سایشون همیشه بالای سرما باشد
دووووووووووووووستتووووووون دااااااااااارم
(1394/12/04)
سلام من از کلاس دوم خانم کریمی هستم و خیلی معلمین مدرسه فطرت را دوست دارم مخصوصا خانم بنایی انشالا هر جا هستند سلامت و پا برجا باشند
اطهر نجفی
(1394/11/07)
سلام من دانش آموز پایه ششم خانم صیادی هستم.این مدرسه خیلی خوبه
(1394/11/04)
من دانش آموز پایه ششم کلاس خانم صیادی هستم
معلمین این مدرسه و همینطور مدیرش سرکار خانم سرابی بسیار عالی هستند و من واقعا ناراحتم که قراره سال دیگر از این مدرسه بروم
(1394/11/04)
من دانش آموز پایه ششم کلاس خانم صیادی هستم
معلمین این مدرسه و همینطور مدیرش سرکار خانم سرابی بسیار عالی هستند و من واقعا ناراحتم که قراره سال دیگر از این مدرسه بروم
(1394/10/20)
در مجموع مدرسه ی خوبیست و مدیریت خوبی هم دارد ولی رسیدگی به تکالیف دانش آموزان و بازخواست آنها از سوی آموزگارانی که من تا کنون دیده ام (جز یک مورد سرکار خانم شاه نقی در کلاس یکم )در شرایط مطلوبی نیست.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، در صورتیکه مسئولان مایل به درج پاسخ هستند با ما تماس بگیرند.
دیبا منزوی
(1394/10/18)
من کلاس ششم خانوم صیادی هستم .
خیلی ناراحتم که سال دیگه از این مدرسه خوب میرم .
بازدید کننده سایت
(1394/09/29)
یه زمانی من این مدرسه می رفتم که دفتر دارش خانم بهنام بودند. معلم کلاس اولم که واقعا اسمش میاد بغض می کنم خانوم ذوالغدیری بودن که انگار از بهشت اومده بود توی اون مدرسه. اول سال با یه جعبه گچ رنگی اومد سر کلاس وکلی تا پایان سال با اون گچ ها چیزای قشنگ می کشید پای تخته. آرزومه فقط یه بار دیگه ببینمش. مدیر مهربونش خانوم کیوان و معلم کلاس چهارمم خانوم ویلان امیدوارم هرجا هستند سالم و شاد باشند
بازدید کننده سایت
(1394/09/23)
سلام میخواستم بپرسم ایا ازپیش دبستانی تا ششم یکسره در این مدرسه میشود ثبت نام کرد یانه
بازدید کننده سایت
(1394/08/20)
مدرسه ای منظم با مدیریت و معاونین زحمتکش و پرتلاش
بازدید کننده سایت
(1394/08/07)
سلام من خودم دانش اموز مدرسه ی فطرتم مدرسه ی فطرت به نظر من بهترین مدرسه توی جهان است من خودم اگه نمیرفتم هفتم توی همان مدرسه بودم وبه همه پیشنهاد میکنم برن فطرت هم مدیریت و معاونین و دبیران محترم اخلاق فوق العاده ای دارند و هم وضعیت شمارادرک میکنند
و مدیر مدرسه ی فطرت سرکار خانم سهرابی بسیار خوش اخلاق و مسئولیت پذیر هستند
ومعاونین آموزشی سرکار خانم قادری عزیز و...
ودبیران محترم سرکار خانم صیادی عزیز و...
مسئولان دیگر
از شما خواهش مندم دخترانتان را با اطمینان کامل به این مدرسه بگذارید با تشکررO:-)
(1394/06/11)
بسیار عالی عالی
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند