سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ثبت نام مدارس تیزهوشان : دستورالعمل و منابع

اطلاعات بیشتر ...

منابع آزمون تیزهوشان و بودجه بندی

اطلاعات بیشتر ...

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی رضوان تهران

مدرسه رضوان تهران یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده پونک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه پونک، انتهای بلوارکمالی، فجرششم، پلاک 1 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44405881 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم کبری شفیعی و موسس آن مهین بانو نظری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.rezvanschool.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,076 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 11 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 11 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3506)

مدرسه رضوان تهران، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : فلکه پونک، انتهای بلوارکمالی، فجرششم، پلاک 1

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام صادق
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه امام صادق
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه مبینا
» مدرسه فرید
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه تزکیه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
زینب محمدی
(1398/02/15)
بنظرم امسال که مدیریت دبستان حضور ندارد و مشاور آموزشی قدیم که با تجربه بود به رحمت خدا رفته نظارت کمتر شده و اون رضوانی که باید باشد نیست
بی نام
(1397/11/14)
کل کادر مدرسه عالی هستن، به مسئولین باید آرامش بیشتری برقرار کنند...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضوانی
(1397/09/04)
بسیار مدرسه خوب و منظمیه واقعا نظمش بین مدارس دیگه نمونه است و اینکه فضای مناسبی داره و به مسایل اخلاقی بچه ها هم توجه میشه من هم دبستان توی این مدرسه بودم و هم متوسط اول ،دبستان خوبه ولی متوسطه اول بسیار عالی و با دبیرای مجرب و درجه یک مخصوصا دبیر علوم خانم ابراهیمیان که بسیار عالی هستند و معلم های بسیار عالی دیگه ای مثل خانم حسینی و خانم پورقاسمی و خانم فراهانی دبیر اجتماعی که خیلی منظم هستند و... ، فقط یکم تایم مدرسه زیاده .ولی در کل بسیار عالیه
یک رضوانی
(1397/03/27)
مدرسه خیلی خوبیه هم در مقطع ابتدایی و هم راهنمایی
البته باید بگم سطح علمی بالایی داره باید یکم فشار رو تحمل کنید و برنامه ریزی داشته باشید تا به همه کارا برسید، مخصوصا دانش آموزای پایه هفتم که تازه واردن در کل عالی
بازدید کننده سایت
(1397/03/24)
بنظرم رضایت بخش نیست
بازدیدکننده سایت
(1396/08/12)
جو مدرسه و دانش اموزانش عالیه کاملا سالم و کادر مدرسه با اینکه تقریبا سن بالایی دارند ولی همه حرفهاشون از سر دلسوزیه و دبیرایی مثل خانوم پورقاسمی.ابراهیمیان.امینی و امیدی پور واقعا معرکه ان و جای هیچ حرفی باقی نمیزارن
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1396/07/01)
من دو سال در این مدرسه تحصیل کردم .و بسیار از مدرسه راضی بودم.معلمان بسیار عالی و کادر اداری فوق العاده .
تجربه ی کادر اداری مدرسه رضوان بی نظیر است
جو دانش اموزان هم عالیه.فقط تایم مدرسه کمی خسته کنندست
ولی از ثبت نامتان در این مدرسه پشیمان نمیشوید چون هیچ مدیری خانم شفیعی نمیشه و هیچ ناظمی هم خانم عتیقه چی نمیشه
سیده کیمیا متولی
(1396/06/22)
در ثبت نامتون شک نداشته باشید مطمئنن پشیمون نمیشید
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1396/06/08)
به نظرم مدرسه متوسطی است. شاید نسبت به مدارس منطقه بهتر باشه در بعضی موارد. از نظر آموزش درسی عملکرد خوبی دارن اما کادر دفتر مدرسه خیلی با بچه ها دوست نیستند . یرخوردی که با بچه دارن خیلی مناسب نیست و فکر میکنم به خاطر سن بالای کادر مدرسه است. اما انصافا کادر مدرسه انسانهای شریف و باوجدانی هستند و چیزی که من توی خیلی مدارس غیر انتفاعی دیدم که اکثرا به قول معروف پولکی هستن اما توی این مدرسه همچین مسئله ای وجود نداره.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/04/25)
ما سه سال در این مدرسه تحصیل کردیم از نظر امکانات و معلم ها خوب بود اما از نحوه برخورد کادر اداری ،مدیر ،معاون و...اصلا راضی نبودم و سن کادر اداری هم بالا بود و یک فرد 70ساله نمی تواند با بچه کنار بیاید وعصبی است اما دبیر هایی مانند خانم انتخابی فرد وخانم ابراهیمی وخانم امیدی پور واقعا دبیر هاییی بی نظیرن امیدوارم هر جا هستن سلامت باشن البته اگر من بچه داشتم فرزند خود را در این مدرسه ثبت نام نمی کردم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/05/28)
بی نظیرهههههه_پرفکت... عااالییییییییی
هرچی بگم کم گفتم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند