سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

راهنمای انتخاب مدرسه ابتدایی

اطلاعات بیشتر ...

ویژگی‌های یک مدرسۀ خوب

اطلاعات بیشتر ...

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی نوید صالحین

مدرسه نوید صالحین یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده شیخ بهایی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اتوبان همت - خ شیخ بهایی جنوبی - خ ایرانشناسی (شهرک والفجر) - خ یکم - خ یازدهم ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88065324 - 27 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم امید نحوی و موسس آن فریبرز خسروی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.salehinsch.com/Pages/default.aspx
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 22,542 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 15 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 15 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4146)

مدرسه نوید صالحین، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : اتوبان همت - خ شیخ بهایی جنوبی - خ ایرانشناسی (شهرک والفجر) - خ یکم - خ یازدهم

تلفن قبلی مدرسه: 88055567
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه امام صادق
» مدرسه امام صادق
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه محسن
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه منتظران قائم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1397/04/12)
سه تا از بستگان من اینجا درس خوندند. فراز و نشیب های گوناگونی را مدرسه پشت سر گذاشته. اما سال گذشته که پسرم هفتم بود شرایط فوق العاده عالی بود. به طوری که بستگانم این همه تغییر و تحول مثبت را باورشون نمیشد
مدیر مدرسه آقای طائب شخصیتی بی نظیره. ناظم آقای احسانی بسیار مقتدر، مودب و توانمند در برقراری نظم در مدرسه. کلیه کادر و دبیران همه و همه عالی. میخوام نام ببرم از دبیر هدیه های آسمان هفتم آقای امامی که پسرم همیشه میگه ایشون با صحبتهاش تدریسش و اخلاقش تو کلاس زندگی منو عوض کرد. با افتخار به همه دوستان و آشنایانم مدرسه نوید صالحین را برای «زندگی» فرزندانشون سفارش میکنم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/30)
فرزند من سه ساله که در این مدرسه درس میخونه و امسال سال آخریه که اینجاست. یکی از چیزایی که من و بخصوص فرزندم رو به این مدرسه جلب کرده کلاسهاشه که به صورت موضوعی برگزار میشه. یعنی هر درسی کلاس مخصوص به خودشو داره و بچه ها باید هرساعت به یه کلاس برن. مثلا اگر علوم داشته باشن به کلاس علوم میرن و اگه زنگ بعدی ریاضی داشته باشن به کلاس ریاضی میرن. این کار علاوه بر همه مزایایی که داره باعث میشه بچه ها خسته نشن.
از مزایای دیگه این مدرسه اینه که علاوه بر کار درسی روی توانایی های دیگر دانش آموزان هم کار میکنند و سعی میکنند مهارتهای کاربردی به اونا آموزش بدن.
خلاصه که به نظر من در تهران کم نظیره این مدرسه. فقط حیف که دیگه پسرم امسال درسش تموم میشه و من مجبورم اونو به دبیرستان ببرم.
بازدید کننده سایت
(1397/02/23)
من بالاخره رفتم و ثبت نام رو انجام دادم. پسرم از محیط مدرسه خیلی خوشش اومده بود. مخصوصا از برخورد مشاور مدرسه که باهاش مصاحبه کرده بود. ویژگی های خاصی توی این مدرسه دیدم که هیچ جای دیگه ندیده بودم. شما هم اگه دنبال یه مدرسه خوب میگردین ، توصیه میکنم این مدرسه جزو گزینه هاتون باشه. موفق باشین
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1397/02/23)
من در این مدرسه درس می خوانم. اساتید بسیار خوبی داره. علی الخصوص دبیران درس ریاضی و علوم . از همشون ممنونم .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1397/02/09)
من قبلا از این مدرسه خیلی بد شنیده بودم. امروز رفتم یه سر و گوشی آب دادم اونجا. از نظر ساختمان که محشره. فکر نکنم توی منطقه مدرسه ای به این بزرگی وجود داشته باشه. برخورد کادرشونم که علیرغم اون چیزی که شنیده بودم خیلی خوب بود. فعلا تصمیم گرفتم برم اونجا پیش ثبت نام کنم. اگه چیز بیشتری دستگیرم شد اینجا مینویسم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/08)
عالی، عالی. به نظر من یکی از بهترین انتخاب ها در منطقه هست
بازدیدکننده سایت
(1396/11/16)
من نظراتی رو که برای این مدرسه نوشته شده خوندم. چون فرزندم توی این مدرسه درس میخونه باید بگم بعضی ها یه کم بی انصافی کردن. به نظر من کاملا ارزش پولی که پرداخت کردم رو داره.
ضمنا با اینکه جزو مدارس شناخته شده ی منطقه شش هست شهریش از خیلی از مدارس اسم و رسم دار کمتره و مقرون به صرفه هستش.
بازدید کننده سایت
(1396/11/16)
فرزند من در این مدرسه احساس راحتی و شادمانی میکنه. خوب درس رو میفهمه اما در عین حال اصلا دچار استرس نمیشه. به مدرسش علاقه داره.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/14)
راهنمایی نوید صالحین به نظر من یکی از بهترین مدارس منطقه شش و بلکه تهرانه
امکانات بسیار خوب ، کلاس های موضوعی ، آموزش های مهارتی و کلاس های ورزشی در شش رشته مختلف و به صورت تخصصی و از همه مهم تر آرامش خیال فرزندم که هر روز با علاقه به مدرسه میره و با آرامش و خوشحال بر میگرده، همه اون چیزیه که به عنوان یک مادر انتظاردارم .
و این مدرسه به خوبی اونا رو انجام میده.
بازدید کننده سایت
(1396/08/07)
کادر و مدیریت به طور کلی تغییر کرده...به نظر من همه ی عوامل بی تجربه و جوان هستند و هیچ نتیجه ای ندارند ....به هیچ عنوان نتیجه ای نداره.خیلی متاسفم که امسال پسرم اونجاست
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پیام
(1396/07/07)
با سلام . امسال این مدرسه کاملا متحول شده و فکر کنم بتونه به عنوان یک مدرسه عالی در منطقه مطرح بشه چون از بهترین کادر آموزشی استفاده کرده و داره هدفمند فعالیت میکنه. در مورد زبان هم امسال با موسسه کیش قرارداد بسته. پسرم با شوق فراوان به مدرسه میره و بدون خستگی و با شادابی برمیگرده. تو زمینه آمورش کامپیوتر و کلاسهای خلاق هم از متد روز استفاده میکنه و معلمین خوبی هم بکار گرفته.
بازدید کننده سایت
(1396/06/15)
به نظر من مدرسه بسیار خوبی است. باید گفت که کادر کارکشته و مجربی داره. در آموزش دانش آموزان سعی شده که در همه ابعاد روحی و رفتاری و تحصیلی کار بشه. فرزند من صبح ها با علاقه به مدرسه میره و اونجا رو دوست داره. برای آموزش از روشهای فوق العاده ای در این مدرسه استفاده میشه.
بازدید کننده سایت
(1396/03/14)
به نظرم اصلا مدرسه خوبی نیست. کادر ضعیفی داره و از مدیریت راضی نیستم. کلا تو مدرسه اتفاقاتی میفته که جالب نیست. به نظرم هیچ جای پیشرفتی برای دانش آموز تو اون مدرسه نه درسی و نه اخلاقی نیست
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/08)
به نظرم مدرسه خوبی نیست خیلی زود به زود کادر و نیرو هاشون عوض میشه و میشه گفت که شما سالی رو تو نوید صالحین نمیبینید که نیرو هاش عوض نشن
و به نظرم این موضوع هم باعث افت مدرسه شده و میشه گفت مدرسه ضعیفیه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/01/19)
در قبال پولی که پرداخت کردم راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند