سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره پیش دبستان دخترانه غیر دولتی ریحانه الرسول (س)

مدرسه ریحانه الرسول (س) یک مدرسه دخترانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده امیرآباد شمالی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان امیرآباد شمالی،خیابان دوازدهم ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88337363 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سعیده رضایی و موسس آن زهرا پاشایی فراهانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88337363 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88000984 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.reyhanehschool.com

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,045 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5515)

مدرسه ریحانه الرسول (س)، پیش دبستان غیر دولتی دخترانه : خیابان امیرآباد شمالی،خیابان دوازدهم

پیش دبستانی و دبستان ریحانه الرسول(س) اهداف خود را مبتنی بر سند تحول بنیادین و توجه به ساحت های شش گانه نظام تعلیم و تربیت در حیطه های اعتقادی و اخلاقی، زیستی و بدنی، زیبا شناختی و هنر، علمی و فن آورانه اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و حرفه ای به نحوی برنامه ریزی نموده است که دانش آموزان را بر مبنای رویکرد شناختی و یادگیری بر اساس فعالیت های کار و اندیشه در فرآیند آموزش سهیـم نمـوده و امر مهـم یادگیـری را در فضایـی متناسب بـا رشـد مهارت های تفکر و هوش های چندگانه و استفاده از رسانه های چندگانه و منابع و وسایل کمک آموزشی متنوع و بهره گیری از مربیان حرفه ای و کارآزموده محقق سازد.
پیش دبستانی و دبستان ریحانه الرسول(س) پس از بازسازی در سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت نمود و با محیطی شاد و مطابق متدهای روز آموزش شروع به فعالیت نموده.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نیکا
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه مجتمع تطبیقی پسران
» مدرسه محمدیه
» مدرسه ملائک
» مدرسه نونا
» مدرسه شهید منتظری
» مدرسه شهید صدوقی
» مدرسه کوثر نبی
» مدرسه شکوفا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه محسن
» مدرسه موعود
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه دانشجو
» مدرسه مبینا
» مدرسه امام صادق
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه فرید

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1398/01/05)
سلام در مورد کارهای این مدرسه بیشتر توضیح بدید؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/01)
با سلام
توصیه من به اولیای محترم اینه که فقط دخترتون رو در این مجموعه ثبت نام کنید
فضای آموزشی مناسب
مربیان متخصص
ارائه شیوه های نوین اموزشی
واقعا از مسئولین این مدرسه ساسگزارم
بازدید کننده سایت
(1396/03/01)
میشه لطفا اگه اطلاعی از فضای آموزشی این مدرسه دارید ، راهنمایی بفرمایید.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند