سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ثبت نام مدارس تیزهوشان : دستورالعمل و منابع

اطلاعات بیشتر ...

منابع آزمون تیزهوشان و بودجه بندی

اطلاعات بیشتر ...

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه عادی دولتی امام سجاد

مدرسه امام سجاد یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده سیدخندان) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان دبستان، خیابان موحد کاشانی، نبش کوچه بهزاد، پلاک 70 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88468603 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,019 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4187)

مدرسه امام سجاد، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) عادی دولتی پسرانه : خیابان دبستان، خیابان موحد کاشانی، نبش کوچه بهزاد، پلاک 70

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه یاس نبی
» مدرسه فنی حرفه ای صبا
» مدرسه وحید
» مدرسه سوده
» مدرسه هما
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه احمدیه
» مدرسه رفاه
» مدرسه مسلم 1
» مدرسه اقبال

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه مبینا
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه محسن
» مدرسه امام صادق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
محبی
(1397/09/15)
بهترین و کوچکترین مدرسه جهان چون هم آقای پور شفیعی بسیار مهربون هستند و بقیه مسئولین
بهترین جهان
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/12)
از مدرسه بخاطر مسئولین راضی نیستم.
سال خوبی تجربه نکردم. بخاطر تعریف ها پسرمو بردم اما راضی نیستم.
به نظرم از لحاظ آموزشی ضعیف بودن..
بابت کمک های انجام شده هزینه ی ناچیزی صورت گرفته
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/08)
مدرسه خوبیه اگر بچه ها موهایشان کوتاه باشد و لباس یک شکل یعنی نظم و معلمان خوبی دارد و مدیر خوب، با اینکه کوچک است مدرسه خوبیه اگر نظم بیشتر ایجاد شود و معلم ورزش اضافه شود...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
محمدی هستم
(1397/02/30)
از مدرسه راضی نیستم، کادر آن خانم هستن و به نظرم پسربچه هارو درک نمیکنن، بیشتر به فکر رپوش بچه ها موی سرشون ناخن هاشون هستن....
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/04)
من این مدرسه را خیلی دوست دارم به خصوص خانم عامری که خیلی دوسش دارم و برای ما دلسوزند
محمدرضا اربابی
(1395/09/27)
من درباره ی مدرسه نظرم را گفته ام فقط میخوام که اگر معلمان و مدیر خوب و مهربانم اقای زدوار و اقای مرز ابادی و خانم قربانی این رو میبینن یک تشکر ویژه داشته باشم مخصوصا از اقای ضدوارو خانم قربانی و معلمای خوب کلاس دوم خانم مهدی پور و سوم خانم کاشانی که شنیده ام امسال در پنجم تدریس میکند و خانم اطلاعی تشکر کنم و دوست دارم بتونم با اقای زدوار ارتباط برقرار کنم و بتونم به ایشان زنگ بزنم
محمدرضا اربابی
(1395/07/07)
من این مدرسه را خیلی دوس دارم من تا وسط های کلاس پنجم در انجا بودم و اقای زدوار مدیرمان بود و من از انها آقای زدوار و آقای مرزابادی و خانم قربانی و خانم خیر ابادی خیلی خیلی متشکرم و ان ها را دوس دارم
بازدید کننده سایت
(1395/02/25)
این مدرسه جزو بهترین مدرسه ها است مکانی کوچک ولی آموزشی و ورزشی دارد من دانش آموز آن جا بودم فقط تا آخر سال کلاس سوم بودیا چهارم که آقای آخشیجان آن جا مدیر بودند و بعد آقای زدوار مدیر شدند ،به هر حال من یک ساله از اونجا رفتم و الآن وارد مدرسه شهید حسن عباسپور شدم و کلا اندازه این دبیرستان اگر حساب کنیم فکر کنم پنج یاشش برابر مدرسه امام سجاد
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
(1395/01/07)
این مدرسه بهترین مدرسه است و معلمان بسیار کارکشته ای مثل خانم داورپناه دارد.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند