عضویت در کانال تلگرام
در کانال اصلی تیزلند، اخبار، اطلاعات آموزشی، تفریح و سرگرمی تیزهوشان و اطلاعات مورد نیاز اولیای دانش آموزان در اختیار شما است :
     کانال تلگرام سرزمین تیزهوش ها (تیزلند)     

در کانال های تلگرامی نمونه سوالات آموزن های ورودی (تیزهوشان، نمونه دولتی، مدرس خاص) و آزمون های مستمر و جامع عضو شوید:
          پایه چهارم، پنجم و ششم                پایه هفتم، هشتم و نهم                پایه دهم     

نظرات شما درباره مدارس

اینجا هستید : بانک اطلاعات مدارس :: نظرات بازدیدکنندگان درباره مدارس


 
 

براساس نوع

نظرات شما

1396/07/01 : بازدیدکننده سایت
درباره مدرسه : آینده سازان
باسلام، به نظر من کیفیت آموزش پایین و اکثر آموزش به عهده والدین است . استفاده از معلمین خوب و برنامه آموزشی مناسب می تواند مدرسه خوبی را بسازد.


1396/07/01 : رضا
درباره مدرسه : فاطمیون
سلام من ولی داشن اموز هستم امسال سال سوم هستش که فرزندم در این مدرسه هست بهر جهت هر مدرسه ای نقاط مثبت و منفی خودشو دارد اما مهمترین چیز در سن 13 تا 15 سال برای دختران اخلاق حسنه است که در این مدرسه بشدت روی موضوع تاکید میشود که از این بایت شاهد زحمات بیدریغ مدیریت و کادر اموزشی مدرسه هستم از باب سطح اموزش به جرات میتوانم بگویم که این مدرسه دولتی جزو برترین هاست البته در برخی دروس ایده ال نیست ولی در کل نمره خیلی خوبی به کیفیت اموزش مدرسه میتوان داد هرچند که به دلیل سخت گیری معلمان ظاهرا سطح نمرات خیلی ممتاز نیست اما سیاست مدرسه استفاده از توان حداکثری دانش اموزان است که در مواجهه با دروس دبیرستان و کنکور چندان به زحمت نیافتند معلم کار فن اوری مدرسه که به ظاهر بیشترین نارضایتی را به بار اورده است شیوه جالبی دارد و ان این است که دانش اموزان را وادار به انجام تمام پودمان های کتاب میکند صرف نظر از پسر یا دختر بودنشان این مطلب علیرغم دشواری هایی که برای داشن اموز و اولیا دارد در اینده باعث اعتماد به نفس دختران جوان میشود خلاصه بنا بر مطالعات و تحقیقاتی این درس و کتاب ارایه میشود و نمیتوان معلم را به خاطر اجرای دقیق ان سرزنش کرد چقدر از اینکه دختران جوان ما از انجام کوچترین کارهای فنی در سطح جامعه عاجزند رنج میبرم و این معلم بخوبی این موضوع را دریافته و با تهدید نمره منفی سعی میکند که دانش اموز را وادار به انجام پودمان کند که البته هیچ وقت هم تهدیداتش را عملی نمیکند


1396/07/01 : سمانه عباسی مقدم
درباره مدرسه : معصومه شریف
سلام امروز که روز اول مدرسه هاست خیلی به همراه دخترم ذوق زده شدم چون خودمم تو همین مدرسه تحصیل کردم البته زمان ما اسمش مریم بود . مدرسه فوق االعاده ای هستش .از سرکار خانم آرایشخواه عزیز و سرکار خانم جواهری و کادر پر تلاشش تشکر میکنم . معلم کلاس اول دخترم کیمیا خانم ولاییان هستش و معلم من هم خانم تهرانی بود .


» مشاهده همه نظرات درباره مدارس

خبرنامه ایمیلی

اعضای جدید


» کیمیا سیدالنگی
» فریبا نعمتی
» محمد قلی زاده
» آرمان زارعیان
» محمدرضا کرم پور
» محمد بابازاده خوشرودی
» ساناز بامری
» مهتاب قلی زاده
» Hesam Gh
» شبنم شادکام

**به اعضای جدید، خوش آمد می گوییم.**

شما هم به حدود 130 هزار عضو ما بپیوندید. اینجا کلیک کنید!


در 24 ساعت گذشته به تیزلند پیوسته اند : 107 نفر!
شما هم به ما بپیوندید. عضو شوید (کلیک کنید)

مطالب قبلی شما


در اینجا فقط چند صفحه آخر بازدید شده خود را می بینید. اگر عضو سایت شوید، می توانید همه مطالبی که در سایت جستجو می کنید و می بینید را در آرشیو خود داشته باشید و در مراجعات بعدی به سادگی آنها را پیدا کنید.
عضو شوید : اینجا کلیک کنید
عضو هستید؟ وارد شوید!

مجوزهای قانونی

کلیه فعالیت های این سایت حسب مورد زیر نظر مراجع قانونی جمهوری اسلامی ایران است.

logo-samandehi

کانال تلگرام سرزمین تیزهوش ها