سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

توصیه های آموزش وپرورش برای پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به آنفلوانزا کد مطلب : 1515 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

توصیه های آموزش وپرورش برای پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به آنفلوانزا

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی آموزش و پرورش با اشاره به توصیه هایی برای پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به آنفلونزا گفت: دانش آموزان در صورت ابتلا باید حتماً در خانه استراحت و از حضور در مدرسه خودداری کنند و هیچ مدرسه ای به دلیل آنفلونزا تعطیل نمی شود.

. . . . . . . . . . . . .

حسن ضیاالدینی  با اشاره به راهکارهایی برای پیشگیری از شیوع آنفلونزا در مدارس اظهار داشت: از ابتدای فصل پاییز بروشورهای آموزشی را در ارتباط با پیشگیری از آنفلونزا به مدارس ارسال کردیم تا معلمان و دانش‌آموزان در این زمینه آگاه شوند.

وی افزود:‌ موج آنفلونزای شایع شده در کشور همان آنفلونزای فصلی است که شیوع آن در کرمان بیشتر شده است.

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان برای پیشگیری از آنفلونزا باید بهداشت فردی را رعایت کنند، شست و شوی دست‌ها و جلوگیری از تماس و روبوسی با افراد مبتلا روش‌های پیشگیری از آنفلونزاست و در این رابطه اطلاع رسانی‌های لازم را به مدارس ارائه کرده‌ایم.

ضیاالدینی به خانواده‌ها توصیه کرد:‌ اگر دانش آموزی علائم سرماخوردگی را دارد به مدرسه نرود، استراحت کند تا بهبود یابد. اگر دانش‌آموز مبتلا به آنفلونزا به مدرسه برود این بیماری به سایر دانش‌آموزان منتقل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در مدارس کشور موردی از ابتلا به آنفلونزا گزارش نشده است،‌ افزود: هیچ مدرسه‌ای به دلیل آنفلونزا تعطیل نمی‌شود و دانش‌آموزان مبتلا باید در خانه استراحت کنند.


منبع: جام جم آنلاینخواب مورد نیاز انسان در سنین مختلف

اختلاف نظر در باره میزان خواب تا کی؟ بهتر است ببینیم دانشمندان درباره این موضوع پیچیده اما مهم و تاثیرگذار بویزه در حیطه درس و یادگیری چه نظری دارند.


آشنایی با هوش های هشتگانه

تصور اینکه انسان فقط با توان ذهنی و IQ قابل مقایسه است و امکان پیشرفتی هم برای او در این زمینه وجود ندارد توسط تئوری هوشهای چندگانه آقای گاردنر از میان رفت!


چرا در یادگیری خیلی موفق نیستم؟

موضوع اینکه همه ما گاهی ده ها کتاب در سال می خریم و دانش آموزان ما هم دائم در حال خرید کتابهای مختلف هستند اما در یادگیری همگی ما یک سکون جدی وجود دارد از مواردی است که در ذهن اکثرما بدون جواب مانده است.


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1245 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

موسسه آموزش عالی بهار  class=
آیا کنکور سراسری سال 98 عادلانه تصحیح می شود  class=
مدرسه ممتاز ایران  class=

توصیه های آموزش وپرورش برای پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به آنفلوانزا

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی آموزش و پرورش با اشاره به توصیه هایی برای پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به آنفلونزا گفت: دانش آموزان در صورت ابتلا باید حتماً در خانه استراحت و از حضور در مدرسه خودداری کنند و هیچ مدرسه ای به دلیل آنفلونزا تعطیل نمی شود.