سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اینفوگرافیک - شاد و سالم ماندن در محل کار کد مطلب : 2261 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اینفوگرافیک - شاد و سالم ماندن در محل کار

شاد و سالم ماندن در محل کار

. . . . . . . . . . . . .

نشستن بیش از 6 ساعت می تواند احتمال مرگ ناشی از دیابت، بیماری های قلبی و چاقی مفرط را نسبت به کسانی که کمتر از 3 ساعت می نشینند، 18% افزایش دهد.

بهترین راه برای ارتقای سلامتی تان طی ساعات کاری استفاده از یک میز ایستاده است. ایستادن حین کار کردن شما را پر انرژی، متمرکز و بهره ور می کند. این یک حالت برد-برد است. البته همه افراد نمی توانند برای یک روز کاری کامل بایستند یا همه نمی توانند میز ایستادنی را به درون دفتر کارشان بیاورند. اگر شما مجبور به استفاده از میز قدیمی تان هستید هنوز هم می توانید کاری کنید نشستن زیاد، آسیب کمتری به بدنتان برساند. در اینفوگرافیک زیر اطلاعات مفیدی در این خصوص ارائه شده است.

 اینفوگرافیک جالب زیر را دنبال کنید.با ما همراه باشید

 

کلمات کلیدی : اینفوگرافیکاینفوگرافیک آموزشی | اینفوگرافیک جالب شاد و سالم ماندن در محل کار


منبع: اینفوگرافیکآشنایی با هوش های هشتگانه

تصور اینکه انسان فقط با توان ذهنی و IQ قابل مقایسه است و امکان پیشرفتی هم برای او در این زمینه وجود ندارد توسط تئوری هوشهای چندگانه آقای گاردنر از میان رفت!


خواب مورد نیاز انسان در سنین مختلف

اختلاف نظر در باره میزان خواب تا کی؟ بهتر است ببینیم دانشمندان درباره این موضوع پیچیده اما مهم و تاثیرگذار بویزه در حیطه درس و یادگیری چه نظری دارند.


تاثیر آزمون های تستی در پیشرفت درسی دانش آموزان

برخی به آزمونهای تستی به عنوان یک پدیده شوم و منفی نگاه می کنند.آیا واقعاً چنین تصوری از آزمون های تستی درست است؟نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1671 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه ممتاز ایران  class=
15% تخفیف بازی جالیز  class=
دبستان مهر دکتر شاکری  class=

اینفوگرافیک - شاد و سالم ماندن در محل کار

شاد و سالم ماندن در محل کار