سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری المپیاد جغرافیا برای اولین بار کد مطلب : 6273 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری المپیاد جغرافیا برای اولین بار

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از شرکت 84 هزار دانش آموز در المپیادهای علمی امسال خبر داد و گفت: المپیاد جغرافیا برای اولین بار برگزار می شود.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 130 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری فارس، عنایت سالاریان معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اظهار کرد: مرحله اول المپیادهای علمی اول تا پنجم بهمن در رشته‌های جغرافیا، کامپیوتر، ادبی، شیمی، نجوم و اخترفیزیک، زیست‌شناسی، ریاضی، سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در پایان این رقابت حدود 10 درصد شرکت‌کنندگان پذیرفته شده و به مرحله دوم می‌روند، ادامه داد: امسال 84 هزار دانش‌آموز در المپیادهای علمی شرکت کردند که نسبت به جمعیت دانش‌آموزی در مقایسه با سال گذشته یک‌درصد رشد را نشان می‌دهد.

سالاریان با بیان اینکه امسال المپیاد جغرافیا برای اولین بار برگزار می‌شود، افزود: به رغم‌اینکه المپیاد جغرافیا اولین دوره خود را آغاز می‌کند اما 5500 دانش‌آموز برای شرکت در آن ثبت‌نام کردند.

وی با اشاره به اینکه توزیع کارت شرکت در جلسه آغاز شده است، گفت: عده‌ای از دانش‌آموزان که حدود 2 تا 3 هزار نفر بودند در هنگام ثبت‌نام به دلیل مشکلات سیستم نتوانستند هزینه نام‌نویسی را پرداخت کنند که این امکان هم‌اکنون فراهم است و پس از آن می‌توانند کارت آزمون خود را دریافت کنند.

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌‌پژوهان جوان تصریح کرد: نتیجه مرحله اول المپیادهای علمی، هفته اول اسفند ماه اعلام می‌شود.


منبع: خبرگزاری فارسنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1682 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=
کتاب زنان پیشرو  class=

برگزاری المپیاد جغرافیا برای اولین بار

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از شرکت 84 هزار دانش آموز در المپیادهای علمی امسال خبر داد و گفت: المپیاد جغرافیا برای اولین بار برگزار می شود.