سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان کد مطلب : 6634 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان

مرکز پرورش ملی استعدادهای درخشان از تمدید فرصت ثبت نام آزمون ورودی پایه هفتم مدارس سمپاد تا روز چهارشنبه 25 اردیبهشت خبر داد.
تاریخ خبر 1398/02/24

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری مهر، فرصت ثبت‌نام در آزمون ورودی پایه هفتم مدارس سمپاد که امروز دوشنبه 23 اردیبهشت به پایان می‌رسید تا روز چهارشنبه 25 اردیبهشت تمدید شد.

ثبت‌نام آزمون ورودی پایه هفتم مدارس سمپاد از روز دوشنبه 16 اردیبهشت آغاز شد و داوطلبان برای ثبت‌نام باید به سایت hoosh.medu.ir مراجعه کنند و ثبت‌نام نیز با دریافت رمز همگام از طریق مدیر مدرسه امکان پذیر است و اعلام و ارائه رمز از هر کانال دیگری غیر معتبر است.

کسب مقیاس «خیلی خوب» در تمام دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی در سال تحصیلی 96-97 و کسب مقیاس «خیلی خوب» در تمامی دروس در نوبت اول پایه ششم در سال تحصیلی 97-98 جهت شرکت در این سنجش الزامی است.

چنانچه داوطلبی درمجموع دو سال تحصیلی پایه‌های پنجم و ششم ابتدایی حداکثر دریک عنوان درسی، مقیاس «خوب» را کسب کرده باشد، ثبت نام او بلامانع است.

این سنجش برای دانش‌آموزان داخل و خارج از کشور، راس ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 30 خرداد ماه 98 به‌صورت هم‌زمان در حوزه‌های داخل کشور برگزار می‌شود.

داوطلبان پس از طی مراحل ثبت‌نام، شماره پی‌گیری را دریافت و آن را جهت استفاده‌های بعدی نزد خود نگهداری کنند.

مدارس استعدادهای درخشان فاقد امکانات خوابگاهی و شبانه‌روزی هستند. ضمناً، تحصیل دانش‌آموزان پذیرفته شده در این مدارس طبق مصوبه هیئت امنای سمپاد، مستلزم پرداخت حق‌الثبت به میزان 50 درصد شهریه مصوب مدارس غیردولتی شهرستان مربوط است (رقم مصوب حق‌الثبت، هر ساله از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام خواهد شد).


منبع: خبرگزاری مهرنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1942 را در این کادر وارد کنید:

   خانم زهره بازبار
خوب بود


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=
کتاب زنان پیشرو  class=

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان

مرکز پرورش ملی استعدادهای درخشان از تمدید فرصت ثبت نام آزمون ورودی پایه هفتم مدارس سمپاد تا روز چهارشنبه 25 اردیبهشت خبر داد.