سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

چه خبری ازین بهتر کتابی که دوست داشتی تخفیف خورده کد مطلب : 6711 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

چه خبری ازین بهتر کتابی که دوست داشتی تخفیف خورده

عضو کانال کتابم کو بشو و با یه کلیک کتابت رو تحویل بگیر!!
تاریخ خبر 1398/03/12

. . . . . . . . . . . . .

اگه تا حالا به سایت کتابم کو سرزده باشی، حتما می دونی کلی کتاب خوب و قشنگ برای کودکان و نوجوان ها داره. کتابایی که هر کدومشون روایتگر یه داستان هستند. یکیشون هیجانی، اون یکی پلیسی. از کتاب های ماجراجویانه و تخیلی که دیگه نگم براتون که کلی طرفدار داره. مثل تام گیتس که حتما موقع خوندنش از خنده روده بر می شید.

اگه شما هم همیشه دلتون میخواسته همه این کتابای باحال رو داشته باشین، الان بهترین فرصته! چون فروشگاه اینترنتی کتابم کو به مدت محدود کد تخفیف روزانه داره که میتونید با 15 درصد تخفیف کتاب مورد علاقه خودتون رو تهیه کنید! چه خبری ازین بهتر!! پس همین حالا با کلیک روی تصویر زیر عضو کانال کتابم کو بشو و از تخفیف های طلایی روزانه استفاده کن!

برای عضویت در کانال می‌تونی @ketabamkoo رو برای خودت یا دوستات تلگرام کنی و روی اون کلیک کنید.

کانال کتابم کو
نحوه نظارت والدین بر انجام تکالیف دانش آموزان ابتدایی

سوال مهم این است که آیا مداخله والدین در انجام تکالیف سبب افت تحصیلی خواهد شد یا این کار در سنین مختلف تاثیر متفاوتی دارد.


آشنایی با هوش های هشتگانه

تصور اینکه انسان فقط با توان ذهنی و IQ قابل مقایسه است و امکان پیشرفتی هم برای او در این زمینه وجود ندارد توسط تئوری هوشهای چندگانه آقای گاردنر از میان رفت!


چرا در یادگیری خیلی موفق نیستم؟

موضوع اینکه همه ما گاهی ده ها کتاب در سال می خریم و دانش آموزان ما هم دائم در حال خرید کتابهای مختلف هستند اما در یادگیری همگی ما یک سکون جدی وجود دارد از مواردی است که در ذهن اکثرما بدون جواب مانده است.


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1174 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه ممتاز ایران  class=
15% تخفیف بازی جالیز  class=
دبستان مهر دکتر شاکری  class=

چه خبری ازین بهتر کتابی که دوست داشتی تخفیف خورده

عضو کانال کتابم کو بشو و با یه کلیک کتابت رو تحویل بگیر!!