سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

انتخاب رشته از کنکور مهم تر است کد مطلب : 6768 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

انتخاب رشته از کنکور مهم تر است

کلاس آنلاین با موضوع «فردای کنکور» در کنار جلال سلیمی مشاور مدارس برتر به بررسی اطلاعاتی در مورد تخمین رتبه کنکور می پردازد
تاریخ خبر 1398/04/09

. . . . . . . . . . . . .

 نرم افزارها و سایت‌های تخمین رتبه تا چه حد قابل اطمینان هستند؟

نتایج این تخمین رتبه‌ها تا چه حد به واقعیت نزدیک است؟

جلال سلیمی مشاور برتر مدارس با همکاری سرزمین تیزهوش‌ها در روزهای بعد از کنکور به شما کمک می‌کند تا خود را بهتر نسبت به رقبا بسنجید و انتخاب رشته بهتری داشته باشید چرا که انتخاب رشته درست بر اساس خروجی کنکور یکی از مهم‌ترین تصمیم‌های زندگی دانش‌آموزان است که تمام اتفاق‌های زندگی آینده آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در مجموعه ویدئوهای با موضوع فردای کنکور اطلاعاتی در مورد تخمین رتبه و اینکه تا چه حد می‌توان به نتایج آن‌ها اطمینان کرد اشاره خواهیم کرد و به سوالات تک تک شما عزیزان پاسخ می‌دهیم. پس سوالاتتان را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید.

 

 

 

 

 

توجه!

این ویدئوها هم به والدین و هم به دانش‌آموزان توصیه می‌شود، حتی دانش‌آموزانی که به نتایج کنکورشان امیدی ندارند هم با دیدن ویدئوها می‌توانند به تصمیم درستی در خصوص انتخاب رشته برسند.

همین حالا سوالاتتان در خصوص تخمین رتبه و انتخاب رشته در پایین این مطلب یادداشت کنید تا به آنها در ویدئوها پاسخ دهیم.
چرا در یادگیری خیلی موفق نیستم؟

موضوع اینکه همه ما گاهی ده ها کتاب در سال می خریم و دانش آموزان ما هم دائم در حال خرید کتابهای مختلف هستند اما در یادگیری همگی ما یک سکون جدی وجود دارد از مواردی است که در ذهن اکثرما بدون جواب مانده است.


خواب مورد نیاز انسان در سنین مختلف

اختلاف نظر در باره میزان خواب تا کی؟ بهتر است ببینیم دانشمندان درباره این موضوع پیچیده اما مهم و تاثیرگذار بویزه در حیطه درس و یادگیری چه نظری دارند.


تاثیر آزمون های تستی در پیشرفت درسی دانش آموزان

برخی به آزمونهای تستی به عنوان یک پدیده شوم و منفی نگاه می کنند.آیا واقعاً چنین تصوری از آزمون های تستی درست است؟


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1419 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه ممتاز ایران  class=
15% تخفیف بازی جالیز  class=
دبستان مهر دکتر شاکری  class=

انتخاب رشته از کنکور مهم تر است

کلاس آنلاین با موضوع «فردای کنکور» در کنار جلال سلیمی مشاور مدارس برتر به بررسی اطلاعاتی در مورد تخمین رتبه کنکور می پردازد