سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اسامی پذیرفته شدگان آزمون  مرحله دوم المپیادهای علمی اعلام شد کد مطلب : 6776 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اسامی پذیرفته شدگان آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی اعلام شد

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، اسامی پذیرفته شدگان آزمون های مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزی کشور را اعلام کرد.
تاریخ خبر 1398/04/10

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نتایج پذیرفته‌شدگان المپیادهای علمی از طریق سامانه ثبت‌نام المپیادها به نشانی http://oly.medu.ir قابل‌مشاهده و دریافت است.

تمام پذیرفته‌شدگان آزمون‌های مرحله دوم المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی 98-1397 می‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور و وارد کردن کد ملی و رمز عبور، از نتایج خود مطلع شوند؛ البته کارنامه دانش‌آموزان پذیرفته‌ نشده در سامانه فعال‌ شده است و این دانش‌آموزان هم می‌توانند کارنامه‌های خود را مشاهده کنند.

در مرحله دوم المپیادهای علمی 476 نفر پذیرفته شدند که تعداد 25 نفر به‌طور هم‌زمان در 2رشته پذیرفته شدند لذا بر این اساس تعداد کل پذیرفته‌شدگان 451 نفر است.

آمار پذیرفته‌شدگان به تفکیک رشته تحصیلی شامل علوم تجربی 138 نفر، ریاضی 269 نفر، علوم انسانی 67 نفر و سایر رشته‌ها 2 نفر و در مجموع 476 نفر است که 131 دانش‌آموز دختر و 345 دانش‌آموز پسر را شامل می‌شود و از این میان، 95 نفر پایه دهم و 381 نفر پایه یازدهم هستند.

همچنین 60 درصد پذیرفته‌شدگان المپیاد جغرافیا در این مرحله دختر و 40 درصد پسر هستند؛ در مرحله اول المپیادهای علمی 83 هزار و 464 نفر مشارکت داشتند که 7795 نفر پذیرفته شدند.


منبع: خبرگزاری فارسنحوه نظارت والدین بر انجام تکالیف دانش آموزان ابتدایی

سوال مهم این است که آیا مداخله والدین در انجام تکالیف سبب افت تحصیلی خواهد شد یا این کار در سنین مختلف تاثیر متفاوتی دارد.


خواب مورد نیاز انسان در سنین مختلف

اختلاف نظر در باره میزان خواب تا کی؟ بهتر است ببینیم دانشمندان درباره این موضوع پیچیده اما مهم و تاثیرگذار بویزه در حیطه درس و یادگیری چه نظری دارند.


چرا در یادگیری خیلی موفق نیستم؟

موضوع اینکه همه ما گاهی ده ها کتاب در سال می خریم و دانش آموزان ما هم دائم در حال خرید کتابهای مختلف هستند اما در یادگیری همگی ما یک سکون جدی وجود دارد از مواردی است که در ذهن اکثرما بدون جواب مانده است.نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1326 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه ممتاز ایران  class=
15% تخفیف بازی جالیز  class=
دبستان مهر دکتر شاکری  class=

اسامی پذیرفته شدگان آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی اعلام شد

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، اسامی پذیرفته شدگان آزمون های مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزی کشور را اعلام کرد.