مسابقه ی عید با کتاب به همراه 50 برنده کد مطلب : 3722 | لینک : http://tizland.ir/show/?id=3722

مسابقه ی عید با کتاب به همراه 50 برنده

منتشر شده در: سرزمین تیزهوش ها :: اخبار آموزشی

خبر خبر خبردار، هر کسی حوصله ی برنده شدن دارد دستش بالا!به مناسبت فصل بهار، تیزلند یک مسابقه ی نوروزی برگزار کرده است به سادگی آب خوردن!باورتان نمی شود؟ پس ادامه ی این خبر را بخوانید.

خبر خبر خبردار

 

در این مسابقه قرار نیست فیل هوا کنید یا هفت‌خوان رستم را پشت سر بگذارید. کافی‌ست یکی از پیشنهادهای ما را اجرا کنید تا یکی از 50 برنده‌ی مسابقه‌ی بهاری تیزلند شوید. این کار ساده‌تر از آن است که فسفرهای خاکستری‌ مغزتان را بسوزانید و ناله کنید: «ای وای! ما که ایده نداریم!»

برای شرکت در مسابقه‌ی نوروزی تیزلند می‌توانید با موضوع معرفی کتاب محبوب من، عکس و فیلم برایمان ارسال کنید و حس و حالتان را نسبت به هر کدام از این‌ها برایمان بگویید. یعنی چه؟ مثلا می‌توانید با کتاب‌ های محبوبتان عکس بیندازید یا بخشی از کتاب را بخوانید ضبط کنید و بفرستید و یا حتی در چند جمله دلیل انتخاب آن کتاب را در یک فیلم کوتاه برایمان بگویید.

فقط چند نکته را به خاطر داشته باشید:

*عکس‌ها و فیلم‌های ارسالی شما در دو شبکه‌ی «تلگرام» و «اینستاگرام» به اشتراک گذاشته می‌شود.

*اگر دوست دارید جز برنده‌های تلگرامی ما باشید باید عکس‌ها یا ویدئوهای ارسالی‌تان را به نام کاربری @chtizland در تلگرام ارسال کنید. تیزلند به 30 شرکت‌کننده تلگرامی هدیه می‌دهد: از میان کسانی که برای تلگرام عکس فرستاده‌اند به 3 نفر به قید قرعه و 7 نفر دیگر که عکس‌شان بیشترین بازدید را داشته. از میان کسانی هم که برای تلگرام ویدئو فرستاده‌اند 3 نفر را به قید قرعه انتخاب می‌کنیم و 7 برنده‌ی دیگر کسانی هستند که ویدئویشان بیشترین بازدید را در تلگرام داشته.از بین افرادی که زحمت میکشند و فایل صوتی می فرستند، به 3 نفر یه قید قرعه و 7 نفر بیشترین بازدید جایزه تعلق می گیرد.

*اگر دوست دارید جز برنده‌های اینستاگرامی ما باشید باید عکس‌ها یا ویدئوهایتان را با این هشتگ‌ها در اینستاگرام منتشر کنید: #کتابمکو، #ketabamkoo

تیزلند به 20 شرکت‌کننده اینستاگرامی هدیه می‌دهد: از میان کسانی که در اینستاگرام عکس به اشتراک گذاشته‌اند، به 3 نفر به قید قرعه جایزه می‌دهد و 7 نفر دیگر کسانی هستند که عکس‌شان بیشترین لایک را داشته است. از میان کسانی هم که در اینستاگرام ویدئو به اشتراک گذاشته‌اند 3 نفر را به قید قرعه انتخاب می‌کنیم و 7 برنده‌ی دیگر کسانی هستند که ویدئویشان بیشترین لایک را داشته.

*شما هم می‌توانید در بخش تلگرام شرکت کنید، هم در بخش اینستاگرام. با این شرط که ویدئو یا عکس ارسالی‌تان تکراری نباشد.

*هر جوری که عشق‌تان می‌کشد می‌توانید در این مسابقه شرکت کنید و یکی از 50 برنده‌ی مسابقه‌ی نوروزی تیزلند باشید. 

*خب دیگر! منتظر چه هستید؟ شما از 5 تا 20 فروردین فرصت دارید ما را خوشحال کنید و جایزه بگیرید.

*هر سوالی هم داشتید ما این‌جا هستیم تا با حوصله به سوال‌هایتان پاسخ بدهیم.

سرزمین تیزهوش ها - tizland.ir
http://tizland.ir/show/?id=3722

کانال تلگرام سرزمین تیزهوش ها