کارنامه دانش آموزان الکترونیکی شد کد مطلب : 3791 | لینک : http://tizland.ir/show/?id=3791

کارنامه دانش آموزان الکترونیکی شد

منتشر شده در: سرزمین تیزهوش ها :: اخبار آموزشی :: اخبار آموزش و پرورش

چهاربند رئیس مرکز برنامه ریزی آموزش و پرورش گفت:از بهمن ماه والدین می توانند کارنامه فرزند خود را به صورت الکترونیکی از طریق موبایل های هوشمند مشاهده کنند.همچنین از خرداد ماه 96 همه کارنامه های کاغذی حذف خواهند شد.

کارنامه دانش آموزان الکترونیکی شدبه گزارش تیزلند، به نقل از گروه جامعه خبرگزاری میزان، اسفندیار چهاربند رئیس مرکز برنامه ریزی آموزش و پرورش در خصوص الکترونیکی شدن کارنامه دانش آموزان از بهمن ماه اظهار داشت:با برنامه ریزی های انجام شده والدین می توانند از بهمن ماه با دریافت کد دسترسی از طرف مدرسه کارنامه فرزند خود را به صورت الکترونیکی از طریق موبایل های هوشمند مشاهده کنند.

وی افزود:از این طریق با مراجعه به این پرتال تمام اطلاعات موجود به خصوص نمرات دانش آموزان در طول سال در اختیار والدین قرار می گیرد و لازم نیست پدرو مادر به صورت حضوری به مدرسه مراجعه کنند.

رئیس مرکز برنامه ریزی آموزش و پرورش ادامه داد:کد های دسترسی تنها به والدین داده می شود.

چهاربند با بیان اینکه برای راه اندازی این پرتال با مشکلی مواجه نیستیم اظهار داشت:اگر والدین برای دسترسی به کارنامه فرزند خود از این طریق با مشکلی مواجه شدند می توانند از طریق تماس با پشتیبان های آموزش و پرورش مشکل را حل کند.

وی در خصوص زمان حذف کارنامه کاغذی از مدارس بیان داشت:کارنامه های کاغذی از نیم سال دوم یا همان خرداد ماه سال 96 به طور کامل حذف می شود.

منبع : خبرگزاری میزان

سرزمین تیزهوش ها - tizland.ir
http://tizland.ir/show/?id=3791

کانال تلگرام سرزمین تیزهوش ها