ثبت اطلاعات مدارس ویژه کد مطلب : 3797 | لینک : http://tizland.ir/show/?id=3797

ثبت اطلاعات مدارس ویژه

منتشر شده در: سرزمین تیزهوش ها :: اخبار آموزشی :: اخبار سرزمین تیزهوش ها

مدارسی که مایل هستند به صورت ویژه در سایت به صورت رایگان نمایش داده شوند می توانند با تکمیل فرم مخصوص اطلاعات و ارسال آن به تیزلند، نسبت به درج مدرسه به صورت ویژه (به صورت رایگان) در لیست مدارس اقدام کنند.

سرزمین تیزهوش ها برای معرفی بهتر مدارس به مخاطبانش (که روزانه تا بیش از 40 هزار نفر هستند) اقدام به معرفی مدارس به صورت ویژه می کند. 

این مدارس با رنگ متمایز در لیست ها نمایش داده می شوند و در لیست مدارس ویژه نیز به صورت جداگانه در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار می گیرند.

برای ثبت مدرسه به صورت ویژه نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست. کافی است فرم اطلاعات مدرسه را از تیزلند دریافت و تکمیل کنید و برای ما ارسال نمایید تا مدرسه شما به صورت کاملاً متمایز در سایت نمایش داده شود.

برای دریافت فرم و تکمیل آن لطفاً با شماره های 88996316 و 88996317 داخلی 524 خانم محمدی تماس بگیرید. 

 

مدارس ویژه یعنی چه؟

مدارس ویژه از نظر ما مدارسی هستند که اطلاعات مدرسه را با نگاهی باز و با هدف معرفی بهتر مدرسه در اختیار عموم قرار می دهند. این اطلاعات شامل اطلاعاتی مانند امکانات فیزیکی مجموعه، فعالیت های آموزشی، پرورشی و پژوهشی مدرسه، اطلاعات درباره فعالیت های فوق برنامه، فعالیت های علمی و هنری مدرسه و مانند آن است. 

مدارسی که این اطلاعات را در اختیار مخاطبان قرار می دهند تا به مخاطبان کمک کنند تا انتخاب بهتری داشته باشند، در لیست های مدارس و نتایج جستجوی سایت به صورت متمایز نمایش داده می شوند. به این ترتیب، مخاطبان بیشتری به مدرسه توجه می کنند و امکانات و فعالیت های مدرسه به شکل بهتری مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد.

لیست این اطلاعات را با تماس با ما، دریافت می کنید. 

هر سوالی که داشته باشید، پاسخگو هستیم. کافیست با تیزلند تماس بگیرید (کلیک کنید)

سرزمین تیزهوش ها - tizland.ir
http://tizland.ir/show/?id=3797

کانال تلگرام سرزمین تیزهوش ها