تغییر کتاب های درسی پایه یازدهم کد مطلب : 3800 | لینک : http://tizland.ir/show/?id=3800

تغییر کتاب های درسی پایه یازدهم

منتشر شده در: سرزمین تیزهوش ها :: اخبار آموزشی :: اخبار آموزش و پرورش

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از تغییر کتاب های درسی پایه یازدهم خبر داد و گفت: تعداد 20 عضو هیئت علمی جذب این سازمان می شوند .

به گزارش تیزلند، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،حسین طلایی زواره ، اظهار کرد: در تلاشیم تا مجوز استخدام تعداد 20 نفر را برای تکمیل کادر هیئت علمی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی دریافت کنیم، طی فراخوانی که سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی داد، تعداد 247 نفر متقاضی ثبت نام شدند .

وی افزود: این کادر هیئت علمی در گروه های مختلف پژوهشی و درسی سازمان پژوهش و برنامه ریز ی آموزشی جذب خواهند شد .

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در بخش دیگری از سخنان خود به چاپ و تغییرات کتب درسی اشاره کرد و گفت: چاپ کتاب های درسی از مهرماه سال 95 آغاز شده است و امسال کتاب های درسی پایه یازدهم در شاخه نظری و فنی و حرفه ای تغییر خواهند کرد و جدید التالیف می شوند .

طلایی زواره تصریح کرد: در گذشته تعداد محدودی از معلم ها درباره ی محتوای کتاب های درسی توضیح و نظر می دادند. اما سامانه ای اعتبار بخشی کتاب های درسی را به صورت سراسری راه اندازی کردیم و سرفصل محتوای آموزشی و بخش هایی از کتاب هایی که تولید می شود در سامانه قرار می گیرد، همکاران و معلمان با مراجعه به این سامانه نقطه نظرات را می دهند تا پیش از چاپ کتاب ها اعتبار بخشی آزمایشی شده باشند .

منبع : اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران

سرزمین تیزهوش ها - tizland.ir
http://tizland.ir/show/?id=3800

کانال تلگرام سرزمین تیزهوش ها