شروع ثبت نام پایه دهمی ها از هفته آینده کد مطلب : 4094 | لینک : http://tizland.ir/show/?id=4094

شروع ثبت نام پایه دهمی ها از هفته آینده

منتشر شده در: سرزمین تیزهوش ها :: اخبار آموزشی :: اخبار آموزش و پرورش

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در واقع بر اساس دستورالعمل ثبت نام و آیین نامه اجرایی مدارس، ثبت نام درون پایه ای توسط خود مدارس انجام می شود و نیازی به حضور دانش آموز نیست گفت: فرآیند هدایت تحصیلی پایه دهمی ها هم شروع شده است و ثبت نام آنها از هفته آینده با در دست داشتن فرم های هدایت تحصیلی در مدارس آغاز می شود.

شروع ثبت نام پایه دهمی ها از هفته آیندهبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری ایسنا، علی زرافشان درباره روند ثبت نام دانش آموزان در مدارس اظهار کرد: ثبت نام همه دانش‌آموزان تا پایان مرداد ماه به اتمام می‌رسد.

وی افزود: در مقطع متوسطه به غیر از پایه دهم که هدایت تحصیلی و انتخاب رشته دارند، ثبت نام مابقی دانش آموزان، پس از اعلام نتایج خرداد شروع شده است.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در واقع بر اساس دستورالعمل ثبت نام و آیین نامه اجرایی مدارس، ثبت نام درون پایه‌ای توسط خود مدارس انجام می‌شود و نیازی به حضور دانش آموز نیست گفت:‌ فرآیند هدایت تحصیلی پایه دهمی‌ها هم شروع شده است و ثبت نام آنها از هفته آینده با در دست داشتن فرم‌های هدایت تحصیلی در مدارس آغاز می‌شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا

سرزمین تیزهوش ها - tizland.ir
http://tizland.ir/show/?id=4094

کانال تلگرام سرزمین تیزهوش ها