یک میلیون و 300 هزار کلاس اولی فردا به مدرسه می روند کد مطلب : 4393 | لینک : http://tizland.ir/show/?id=4393

یک میلیون و 300 هزار کلاس اولی فردا به مدرسه می روند

منتشر شده در: سرزمین تیزهوش ها :: اخبار آموزشی :: اخبار آموزش و پرورش

یک میلیون و 370 هزار دانش آموز کلاس اول ابتدایی، از صبح فردا برای نخستین بار به محیط مدرسه و کلاس درس قدم می گذارند و برای اولین بار طعم خوش و شیرین علم و دانش را با تمام وجود می چشند.

به گزارش تیزلند،به نقل ازخبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، فردا به یادماندنی ترین روز زندگی برای جماعت زیادی از نوگلان و سرمایه‌های آینده این مرزو بوم است؛ روزی که ثمره‌های شیرین و دوست داشتنی هر پدر و مادری، برای کسب علم و آگاهی در جهت رشد و پیشرفت خود در زندگی فردی و اجتماعی و در نهایت میهن اسلامی‌مان به گلستان پر طراوت دانایی و توانایی ورود می‌کنند.

یک میلیون و 300 هزار کلاس اولی فردا به مدرسه می روند

سال تحصیلی 97_96 از شنبه اول مهرماه با حضور بیش از 13 میلیون دانش آموز در سراسر کشور آغاز می شود، اما این آغاز برای کلاس اولی‌ها از فردا آغاز می‌شود و یک میلیون و 370 هزار دانش‌آموز کلاس اول ابتدایی، برای نخستین بار پای به محیط مدرسه و کلاس درس می‌گذارند و طعم شیرین علم و دانش را با تمام وجود می چشند.

یک میلیون و 300 هزار کلاس اولی فردا به مدرسه می روند

امسال تعداد دانش‌آموزان کلاس اولی نسبت به سال گذشته رشدی برابر با 2.04 درصد داشته اند.

در این روز شکوفه‌های بوستان علم و دانش با محیط مدرسه، کلاس درس، معلمان و دوستان جدید آشنا شده و کلاس بندی‌ها صورت می‌گیرد.

دانش‌آموزان کلاس اول ابتدایی در این روز برای مدت نسبتاً کوتاه‌تر از روزهای دیگر سال تحصیلی در حالی که توسط والدین خود همراهی می‌شوند به خانه بازگشته و آماده حضور مستمر از صبح اول مهرماه خواهند شد.

منبع : خبرگزاری فارس

سرزمین تیزهوش ها - tizland.ir
http://tizland.ir/show/?id=4393

کانال تلگرام سرزمین تیزهوش ها