خدمات سرزمین تیزهوش ها برای مدارس کد مطلب : 4599 | لینک : http://tizland.ir/show/?id=4599

خدمات سرزمین تیزهوش ها برای مدارس

منتشر شده در: سرزمین تیزهوش ها :: اخبار آموزشی :: اخبار سرزمین تیزهوش ها

یکی از بخش های پربازدید سرزمین تیزهوش ها بخش مدارس و صفحات مربوط به هر مدرسه می باشد که اطلاعاتی پیرامون ویژگی های آنها در اختیار مخاطبان قرار می دهد. در ادامه خدمات دیگر سرزمین تیزهوش ها برای مدارس محترم معرفی می شود.

سرزمین تیزهوش ها وب سایتی است که در آن محتوا و منابع آموزشی مورد نیاز دانش آموزان مقاطع ششم تا یازدهم با محوریت ارائه ی محتوای آموزشی فعالیت می کند.

کتاب های آموزشی تیزهوشان، اخبار آموزشی، رویدادها، مشاوره‌ های تحصیلی، برنامه‌ ریزی درسی و محتوای آموزشی دیجیتال، انواع بانک‌ های اطلاعات مفید مانند لیست مدارس، بانک نمونه سوال و ... در کنار هزاران صفحه‌ ی مطالب آموزشی، تفریحی و سرگرمی ویژه‌ ی دانش‌ آموزان، سرزمین تیزهوش‌ ها را به مرجع آموزشی آنلاین تبدیل می‌ کند.

خدمات سرزمین تیزهوش ها برای مدارس محترم شامل موارد زیر می باشد:

 

- معرفی مدارس

بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها، با هدف معرفی بهتر مدارس و ویژگی آنها به مخاطبان سایت، طراحی شده است. در این بخش اطلاعات مدارس شامل بخش های زیر می باشد:

اطلاعات تماس و مشخصات مدرسه، اطلاعات تکمیلی مدرسه، جدول شهریه ی مصوب مدارس، محل مدرسه روی نقشه، توضیحات و تصاویر مدرسه

در حال حاضر این خدمت برای مدارس رایگان است.

خدمات سرزمین تیزهوش ها برای مدارس

 

- نظرات مدارس

در صفحه ی مربوط به مدارس، بخشی به نام نظرات موجود است که مخاطبان سایت می توانند نظرات خود پیرامون ویژگی های مدرسه را در این صفحه درج نمایند.

مدارس محترم می توانند در پاسخگویی به نظرات با سرزمین تیزهوش ها همکاری داشته باشند. به این صورت که نظرات منتقدانه برای مدارس ایمیل خواهد شد و پاسخ مدارس در زیر متن نظر با نام مدرسه درج می شود.

در حال حاضر این خدمت برای مدارس رایگان است.

 

- تبلیغات مدارس

برای مدارس بسته های تبلیغاتی مختلفی در نظر گرفته شده است که مدارس می توانند با انتخاب مورد متناسب با هدفشان، بهترین گزینه را برای معرفی خدمات و محصولات خود انتخاب نمایند.

مدارس محترم می توانند برای مشاهده ی بسته های پیشنهادی سرزمین تیزهوش ها، ویژگی ها و تعرفه ی آنها به لینک زیر مراجعه نمایند.

خدمات سرزمین تیزهوش ها برای مدارس

 

- مدارس ویژه

با تکمیل فرم اطلاعات تکمیلی مدارس، ضمن معرفی بهتر امکانات مدرسه، نام مدرسه در لیست مدارس ویژه در منوی سمت راست تمام صفحات لیست مدارس دیده خواهد شد.

شما دوست عزیز می توانید برای ارتباط با بخش مدارس، در تلگرام به آی دی mtizlan @پیام دهید.

 

سرزمین تیزهوش ها - tizland.ir
http://tizland.ir/show/?id=4599

کانال تلگرام سرزمین تیزهوش ها